Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
10. apr 2013

@leninka75 kto?.... 😀 😀 😀 😀

jacka
10. apr 2013

@leninka75 pa pa........ 😵

utka
10. apr 2013

@jacka to je pravd, že kvôli jednej. Ale ak máš mať s ňou problémy celé roky...

jacka
10. apr 2013

kuk už sme doma.........hladný ako vlci 😀 😀 😀 😀

@utka uvidím čo zajtra vybavím..... 😔 ale asi nie vela 😔

utka
10. apr 2013

@jacka budem na teba myslieť a držať ti päste!!!
Aj my sme boli vonku, ale iba chvíľu, lebo Viki hneď mokrá hlava a tak fúkalo, že som sa bála, že prechladneme...

jacka
10. apr 2013

@utka dikes.... 😵 😵 😵 ...hádam sa pohnu lady 😉 😉

jacka
10. apr 2013

@denisenko vytiahnuť auto je to to najmenej že........................u vás musí byť fajn veselo.....srandisti všetci.........................a ozaj....mali sme velmi zlú noc.........ani neviem či Peťko vobec spal.......idem ich dať do hajan 😉

katka1819
10. apr 2013

čafce mrafce už sem dnes nekuknem bo strašný romantikuš večer bude 😀 tak dobrúúúúúúúúúúúú 😉

denisenko
10. apr 2013

....žienky,aj napriek slniečku.,mala som ťažky,dlhy a trochu aj smutný den...tak sa na dnes lúčim s heslom: zajtra bude lepšie.... Pekne sníčky😉

utka
10. apr 2013

@denisenko Čo sa stalo pre boha?

jacka
11. apr 2013

ahojte.....

@denisenko čo sa stalo?...

denisenko
11. apr 2013

dobré ránko.... 😉 😉 😉 ....slniečko vykúka spoza hmly..... 😎 😎 😎
@jacka
@utka nič sa nestalo...len dalšia časť seriálu: ako priviesť mamu o rozum...... 😝 😝 😝 😝

katka1819
11. apr 2013

Dobréééééééééé ráááááááááááááánko 😀 pršííííííííííííííííííííí čo k tomu dodať 😝

katka1819
11. apr 2013

@denisenko moja a bude to len horšie ešte nás poriadne potrápia naše deťúrence...chce to nadhľad 😉 ja to mám doma tiež denne ...ako priviesť mamu o rozum ... 😀 😀 😀

leninka75
11. apr 2013

ránečko!!!........

@jacka ..prečo ste mali zlú noc???? 😕 😕 😕

@denisenko ..až ma zamrazilo, keď som čítala, že ťažký, dlhý, smutný deň ☹ ☹ ☹ ☹ ..........ktorý robil väčšiu zlobu???

@katka1819 ..stálo to za to??? 😉 😉 😵

@utka ..ako tie vaše sople??......dnes idete???...

leninka75
11. apr 2013

....dievčatá včera na plavárni keby že tam nie som a niekto mi to rozpráva neuverím 😅 😅 😅 ......tak hneď na začiatku Lilka neplakala 😵 😵 😵 .....má tam už dve kamošky, tak ich hneď zorganizovala, každú si dala z jednej strany a ona bola šéfka 😀 .....a potom som nachápala 😅 😅 ..trenér rozhodol, že ich bude hádzať do vody....ja som už štartovala, že tam budem musieť ísť lebo Lilka spustí hysterický rev...ale šok Lilina sa v pohode dala hodiť, vyplávala vyškerená a na druhýkrát sa dokonca predbehla 😀 😀 😀 😀.....a na koniec im za odmenu prisunuli ku bazénu šmýkalku...to som tiež čakala, že Lilina nepôjde a zasa prekvapila 😵 😵 😵 😵

utka
11. apr 2013

Ahojte...
@leninka75 mám pocit, že sople sa nejako zastavili...už nejdú von, ale počuť ich. Dnes ideme jasné! Vikimu sa tam začalo veľmi páčiť. Pozri si na FB videá, čo som dávala z plávania. Tak lilka prekvapuje. To je super!!!

denisenko
11. apr 2013

@katka1819 pršííí???...u nás svieti slniečko už od rána.... 😕 😕 😕 😎 😎 😎 ...ved to, že to bude ešte horšie.... 😠 😠 😠 a najhoršie je, že ich to vobec netrápi, jediný kto má vyčitky som ja.....kde robím chybu???? 😕 😕 😕
@leninka75 tak super, že sa Lilka osmelila.... 😉 😉 😉 Denisko včera skákal do tej najhlbšej vody...ale mal jeden rukávnik.... 😀 😀 😀 😀

denisenko
11. apr 2013

@jacka ako v školke?...bola si???? 😕

leninka75
11. apr 2013

@denisenko ...takže včerajšie odreagovanie na plavárni sa asi moc nekonalo, že? ☹

jacka
11. apr 2013

@leninka75 rastie rastie,...............konečne prišla na to čo je dobré..............................neviem čo bolo ale vkuse plakal.........vzlykal.......potom sa celu noc držal za rúčku.............ale túto dobre spinkal.......tera zmi tu pomáha písať 😉
@denisenko poteším ťa.....ja som už prišla o rozum 😝

leninka75
11. apr 2013

@utka ..kuknem keď budem mať trošken viac času 😉

jacka
11. apr 2013

@denisenko ked pojdem pre MAťka tak sa mám tam staviť....robí poobede..........

leninka75
11. apr 2013

@denisenko ..vy môžete mať rukávniky????? 😕

denisenko
11. apr 2013

@leninka75 ...eeee...... 😝 😝 😝
@jacka .... 😀 😀 😀 😀 😀 myslíš???? 😀 😀

leninka75
11. apr 2013

@denisenko ...kde robím chybu sa ja tiež dosť často pýtam sama seba 😔 😔 😔 😔 .........nechceš sa vyrozprávať, resp. vypísať??? 😉

leninka75
11. apr 2013

@denisenko ..škoda ☹

leninka75
11. apr 2013

@jacka ...nebolo zasa niečo v škôlke?? 😠 ....alebo len nejaké zlé sny??? ☹

jacka
11. apr 2013

@denisenko nemyslím ja to viem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a ak je tam ešte štipka tak dnes sa dielo dokoná 😝 😀

denisenko
11. apr 2013

@leninka75 ...áno...neplavci majú rukávniky...alebo okolo pása.....také penové tehličky, alebo ako by som to nazvala..... 😉 ....mna už dneska porazí....ja fakt neviem prečo, ale ako nálhle je doma Petrík, Simon nechce spať...vrzúka tam už hodinu a nespí.....pritom je taký unavený, že ani nožičky nevládze ťahať za sebou...... 😔 😔 😔 😔 😔

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre