Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
11. apr 2013

@jacka áááááá............. 😝 😝 😝 😝 😝 😝....tak podme podnikať...len ešte neviem v čom..... 😀 😀 😀 😀

denisenko
11. apr 2013

@jacka ....to by vobec nezaspal....sa tam hrá, rozpráva, pomrnčí, frfle...vyhadzuje macka a dudu z postielky a potom si počká, kým mu to donesiem...a tak sa baví druhú hodinu..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
11. apr 2013

@denisenko ešte máme čas..........dačo vymyslíme 😀 😀 😀 😀

jacka
11. apr 2013

@denisenko som si aj myslela že by ťa asi nechcel.......................... 😔 ........................ale zato zábavku má fajnú...... 😀 😀 😀 😀 😀 😉

denisenko
11. apr 2013

@jacka ...tak, tak.....s tým zvyšným zdravým rozumom..... 😉 😉 😉 😉

jacka
11. apr 2013

@denisenko vidíš tak na to som zabudla somou nerátaj s rozmýšlaním 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
11. apr 2013

...idem od vás....krásny den...dieťa už oblečené....že ideme zbytočne naftu páliť....tak...radšej nevychádzajte na cesty..... 😀 😀 😀 😀 ...čafte.... 😉 😉 😉

jacka
11. apr 2013

@denisenko držím palce............potom sa ozvi..... 😵 😵

aj my pojdeme pomaličky.......idem na to krčné.....a tak 🙂

utka
11. apr 2013

@denisenko
@jacka držím päste!
Ja dnes idem na 12:30 k zubárovi. Dúfam, že bude triezvy!!!

katka1819
11. apr 2013

@denisenko už švííííííííííííííííííííííííííííííícíííííííííííííííííííííííííííííí 😎 😀 😀 😀

katka1819
11. apr 2013

@leninka75 tak teda to bola jazda... 😀 no fuj aká som neslušná 😝

denisenko
11. apr 2013

už som tuuuuu....... 😉
....všetci žijeme.... 😀 😀 😀 😀

jacka
11. apr 2013

aj ja......a tiež žijeme 😀 😀 😀 😀 😀 😀

v školke?.....čakali ma........všetci tam o mne už vedeli.............ale inak som si pokecala....že s učkou hodí debat.........a či to chcem aj oficiálne........ja jej nabuduce.......
takže nič.............a na krčom.....nedoliečená chrípka......... 😕 😕 vraj tam má zápal......dostali sme atb...... 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 ........................nechápačka 😕 😕

denisenko
11. apr 2013

@jacka téééda.....peknééé-..... 😖 😖 😖 😖 my máme tiež veselo...čakám Niska zoi školy...už dávno mal byť doma...tak som ho šla hľadať...a on sa hrá v školke v piesku....a to som sa pýtala, čo mi dneska vyvedie..... 😝 😝 😝 😝 😝 😔 😔 😔 ja už mu zakážem asi aj dýchať....lebo inak ma rozhodí od nervov...... 😝 😝 😝 😝 😝

jacka
11. apr 2013

@denisenko som si to musela dva krát prečítať.......................pánečku aj by som šla rovno vlasy farbiť..... 😔 😔 .....ako ti je teraz?.......fernetík dáme 😉

denisenko
11. apr 2013

@jacka ....vlasy..ošedivela už aj farba..... 😝 😝 😝 😝 ...fernetík..ešte nie....ešte možno pojdem do tých Rajeckých Teplíc.... 🙂 ...aj ked...už ani nemám chuť...zas oči na stopkách, aby sa tam náhodou niekto neutopil..... 😝 😝 😝 😝 😝

jacka
11. apr 2013

@denisenko...........to si nemala do bazéna vo štvrtok..........?.............ved to oči na vrch hlava..........a ešte aj na zadku.......mne sa to raz stalo ......v detskom bazéne.......nesmu dopalý...vody .....mne bola do pásu........a ešte aj šúchačka tam bola.......tak ti ma vyrazila plavčíka že heš........a skoro sa mi tam Peťko utopil......ked sa púšťal.........ale ti poviem.......taký ventil aký som na nu pustila som dávno nie 😠 😠 😠

jacka
11. apr 2013

@denisenko tak ja sama nejdem piť.....nie som holička 😀

denisenko
11. apr 2013

@jacka ...dáme večer...ved nás počká.... 😉 😉 😉 😀 😀 😀

denisenko
11. apr 2013

@jacka ..no..vo štvrtok....dnes...ale to sú súkromné hotelové bazeny vhodné aj pre deti...s vírivkami a ták.... 🙂

denisenko
11. apr 2013

@jacka ...aké nepríjemné zážitky...musím niekde pohľadať krídelká...alebo koleso.... 😠

jacka
11. apr 2013

@denisenko dnes je štvrtok????.......................... 😕 😕

jacka
11. apr 2013

@denisenko ok....beriem ťa za slovo.....večer..................ups ale to zas bude muž doma....... 😀 😀 bude robiť risky 😀 😀 😉

jacka
11. apr 2013

@denisenko vieš čo ja ti mám pocit že Peťko riadne pokúša anljelikov..... 😔 😔 😔

denisenko
11. apr 2013

@jacka ...počkaj a nie je???..... 😕 😕 😕 😕 teraz už fakt nie som si istá..... 😀 😀 😀 😀 😀 ...risky.....schovaj fľašu.... 😀 😀 😀

denisenko
11. apr 2013

@jacka je iný ako Maťko, však?

jacka
11. apr 2013

@denisenko nepoznáš augmentin?......ja ti neviem či mám dať tie atb.... 😔

jacka
11. apr 2013

@denisenko ja neviem čo je za den.,.......ale že vobec..... 😝 😀 ...........................................už schovaná 😀 😀 😀

denisenko
11. apr 2013

@jacka augmentin???....jasné...poznám....z mojho pohľadu najlepšie širokospektrálne ATB...

jacka
11. apr 2013

@denisenko je iný.....a to som si myslela že na Maťka nemá už asi nik....ale teraz zisťujem že aký bol Maťko dobrý...... 😔

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre