Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
15. máj 2013

@jacka ..vy kedy idete maľovať??? .....

utka
15. máj 2013

@jacka však to, že som tehu...dúfam, že sa veľmi neponaťahujem a že bude všetko OK. Už teraz sa desím toho upratovania...

denisenko
15. máj 2013

@jacka tak ani u nás sa záhrada nekoná...kúpalisko..... 😝 😝 😝 čo už...treba počkať.... 😖
@leninka75 sa ti zdá, že je stále doma???? 😕 😕 😕 nie, iba v stredu, štvrtok a nedeľu....ale tento týžden pojde aj dnes na pár hodín a zajtra už o polnoci....a takisto chodí v nedeľu....po polnoci....potom ťahá tak 20 hodín.....niekedy je cez obed doma na kávu a potom príde až o polnoci...ako treba...pohyblivá pracovná doba..... 😠 😠 😠 tých 220 hodín za mesiac....mne sa nezdá málo.... 😔 😔 😔 😔

katka1819
15. máj 2013

Čafteeeeeeeeeeeeeeee 😀 😀 😀 a bežííííííííííííííííííííííííím papa

leninka75
15. máj 2013

@denisenko ...tak nič 😔 😔 😔 😔 ......

jacka
15. máj 2013

@leninka75 😀 😀 😀 malovať 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 netuším 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉 .......................ale už pomeral okná......a teraz zistuje čo bude stáť zníženie stropu......dal to vyrátať jednému oteckovi so školky...............................hádam tohto roku sa dožijem.... 😀 😀 😀 😀

jacka
15. máj 2013

@denisenko no vidíš aspon sa pojdeš vykupať 😀 😀 😀 😀 😉 ...............................ak máte také aké my....tak aj bahenný kupel je fajn 😉 😉 😉

jacka
15. máj 2013

@utka všetko z mierou 😉

utka
15. máj 2013

@jacka ale tlačí ma čas ☹

jacka
15. máj 2013

dostala som v škole básničku Maťka naučiť......v piatok budu mať den matiek..........aha.....
A potom prišla krásna chvíla
Prvý raz si ma pohladila
A šťastne si sa smiala
Ved si mi život dala...........

denisenko
15. máj 2013

@jacka ..krásna báseň.... 😉

utka
15. máj 2013

@jacka krásna 😉

utka
15. máj 2013

Tak dnes bol Vikinko nejaký smutný ☹. Už mu asi chýbame. Vraj sa už veľmi teší na nás. Ach jááááj. Už nech je sobota...fňuk.

jacka
15. máj 2013

🙂 😉 😎 😵

leninka75
15. máj 2013

@jacka .. u vás ešte svieti 😎 ??.....či to sa už chystáš na zajtra??:.. 🙂 🙂 😉 😉 😉

leninka75
15. máj 2013

@utka ....nefňukaj 😉 😉 ...o chvíľku ho máš späť a pri robote ti to aspoň rýchlejšie ubehne 🙂 .......

leninka75
15. máj 2013

@jacka ..veľmi pekná básnička 😵 😵 😵 ......my sme mali v nedeľu deň matiek 😉 ..Lilina vystupovala....a akosi mi nerobili dobre všetky tei básničky a pesničky o matkách 😒 ...tie pekné pozitívne boli v poho..ale potom sa to nejako skĺzlo do takých básničiek ako "pokiaľ mamičku máš" ...neviem to dobre vysvetliť..skrátka také potom boli "pohrebné"......brrr a to už nebolo príjemné 😠 😠 😖 😖 😖

leninka75
15. máj 2013

..ozaj..dnes sme mali poslednú hodinu plávania ...Lilina sa rozlúčila svojsky 😉 ....hodila im tam tyčku do kanála čo je okolo bazéna 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .......ešte nám núkali doplatiť si do konca školského roka, ale hádajte Lilkinu reakciu 😀 😀 😀 ...jasné uhádli ste nechcela 😀 😀 😀 😀 ...............

...a na zajtra máme ohlásený výpadok elektriny od cca 8:00 do 16:00 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ......takže ráno rýchlo upečiem pizzu a polievku zohrejem na slnku 😀 😀 😀

.....pa, pa...dobrú noc a krásne sníčky!! 😔 😔 😔

utka
15. máj 2013

@leninka75 sa ti povie nefňukaj...aj ty by si fňukala... A to prečo hodila tyčku, čo sa stalo? Takže už nechce? Škoda...
Tak už aj kuchyňa poriadená, už len poukladať maličkosti...
V chodbe už je plafón 2x, zajtra steny a v spálni plafón raz. Ráno si Peťo privstane a ešte raz dá plafón...A potom do práce.
A ja idem na hematológiu a diabetológiu. Zase cítim, že to bude OK 😉.

denisenko
16. máj 2013

krásne slnečné rááááánko.... 😉

leninka75
16. máj 2013

ránečko!! 😎 😎 😎 😎

@denisenko..to je radosť vstávať do takého dňa, že jo??!! 🙂 🙂 🙂 😵 😵 ..........skúsiš dnes tú záhradu?.. 😉

@utka..brrr kuchyňa!! 😝 😝 😝..milión drobností a každú chyť do ruky 😖 😖 😖.................vieš čo ja sa kľudne priznám, že občas by mi dobre padlo dostať deti na pár dní z domu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉 😉 😉 😉 😉 ...........

@jacka......a už si tu mala byť!!! 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉

denisenko
16. máj 2013

@leninka75 ....hej ..radosť...hlavne o 5-tej..... 😀 😀 😀 😀

denisenko
16. máj 2013

@jacka som ťa videla.... 😕 😕 😕 😉 😀

jacka
16. máj 2013

ahojte.....
@leninka75 a už som tu.... 😀 🙂

jacka
16. máj 2013

@denisenko to je ako možné 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
16. máj 2013

@jacka a to nevieš, že ja mám oči všade?????? 😀 😀 😀 😀

jacka
16. máj 2013

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .....................................čože idete dnes robiť?.....ja som sa včera odhodlala do blata ....posadila som paradajky.....papriku.............a zabudal som to poliať...ale hádam netreba ked je mokro....čo?? 😅

katka1819
16. máj 2013

Ahoooooooooooooooooj a dobré že 😎 😀 😎 😀 😎 😀 😎 😀 😎 ránečko prajem 😉

leninka75
16. máj 2013

@denisenko ..však to je tá romantika, akurát slnko vychádza 😵 😵 😵

denisenko
16. máj 2013

@leninka75 ..áno..romantický východ slnka..... 😀 😀 😀 😀 som zbadala tie špinavé balkonové okná, tak som ich aspon šla hned umyť.... 😀 😀 😀
@jacka ja idem dneska...paradajky, kapustu, kaleráb....a tiež asi radšej zabudnem poliať....vraj zajtra bude zas asi trochu pršať..... 😝 😝 😝 😝 😝
@katka1819 😎 😎 😎 😎 😎
@utka ako? výsledky sú OK? 😕

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre