Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
16. máj 2013

@denisenko ..ani nehovor o oknách!!! 😝 😝 😝 😝 ..samý peľ!! 😝 😝 😝 ...tiež sa na ne chystám, len neviem kedy 😉 ......

leninka75
16. máj 2013

@jacka..jasnačka nepolievaj 😉 ..mokro je dosť 🙂 ...sadeničky si kupuješ, či si si vypestovala?....

denisenko
16. máj 2013

.,..idem vyhodiť Deniskov paplon na balkon...v posteli má plyšáky, vreckovky, lego, sitká a valček na cesto.....pod gaučom sú autíčka, na stole autíčka...v mikrovlnke kamion....v šuflíkoch v linke prázdne fľašky a loptičky.....neviete, kto mi upratal???? 😠 😠 😠 😠 😀 😀 😀 😀 😀 .

utka
16. máj 2013

Ahojte...

@leninka75 verim to s tymi detmi...na par dni,ale uz he to dlho.Mne he smutno preto,ze an Viki bol smutny...ale uz nejako vydrzime...
@denisenko vysledky rate neviem.Hemoska tak za hodku a dia az poobede...

jacka
16. máj 2013

@denisenko nejak často drheš tie okná.........zachvílu budu tenké 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .......................no o tej troške dažde som počula ako o burke....to myslíš 😀 😀 😀 😀 😉 ...............................priesadky ste kupovali?.......................skus poliať ked budeš mať deti doma........ 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 hlavne pri sebe 😀 😀 😀 😉

jacka
16. máj 2013

@denisenko dobrý nápad idem aj ja dať periny von...aj včera boli 😀 😀 😀 😀 😀 .............mne dali do rury niečo....a tak kluden som ju zapla.....že čo je to za smrad 😠 😠 😠 😠

jacka
16. máj 2013

@leninka75 kupujem...........čo som mala doma so nehnojila....tak aj tak vyzerali...na rok musím aj ja dať nejaku pliagu nech súúúúúúúúúúúúúú velkééééééééééééééé 😝 😝 😝

leninka75
16. máj 2013

@utka ..ahoj!.....včera Lilke asi nezapasoval obed - langoše..lebo vyslovene hltala, tak ich má rada 😀 ....a možno si aj srkla bazénovej vody 😀 ...........a tým nechcením....moja Lilka je skrátka taká...odmieta všetky aktivity , ktoré sú bez rodičov ☹ ☹ ☹ ☹ ☹.......toto sme ju v podstate prinútili , ale len preto, že chceme aby vedela plávať a nepanikárila keby sa náhodou ponorila .................. celý čas čo bola v bazéne ma videla za sklom a musela som o dušu kývať 😀 😀 😀

jacka
16. máj 2013

@leninka75 ty si ešte tu?? 😵

leninka75
16. máj 2013

@jacka ....som 🙂 ..ale každú chvíľku čakám "cvak" a dovi dopo 😝 😝 😝 😝 ........

denisenko
16. máj 2013

@jacka ja mám tiež kúpené priesady...pôvodne som chcela len trávnik, ale ten moj poľnohospodár ma presvedčil... 😀 😀 😀
@leninka75 ...langoše????.....a kludne ti ich zje???... 😕 😕 😕

jacka
16. máj 2013

@leninka75 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 že cvak 😀

jacka
16. máj 2013

@denisenko veru lepšie je polievať trávnik......ja som chcela záhradu zabetonovať a urobiť tam bazénisko........ale nevyšlo mi to 😀 😀 😀 😀 😀 ......................................langoše aj moji........že nestíham robiť 🙂 🙂

denisenko
16. máj 2013

@jacka ....ha ha...čo by si robila s toľkým bazééénom..... 😀 😀 😀 😀 veru..trávnik je lepší a polievať.....Petrík urobil zavlažovanie, takže to ma netrápi..... 😉 😉 😉 😉 ...a máme tam dosť vysoko spodnú vodu, takže až také suché to tam nebude asi nikdy.... 😉 😉 😉

utka
16. máj 2013

Aj ja mam nasadene na balkone papriky a paradajky...of svokrusi.

denisenko
16. máj 2013

@utka a máš to len tak navoľno?.... 😕

jacka
16. máj 2013

@denisenko ha pozvala by som ťa 😀 😀 🙂 🙂 ..................................aj my.....a to ešte máme potok za záhradou......takže žeby by niečo uschlo nehorozí....to by musel najskor potok vyschnuť..................... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ....................a ked sme robili plot.....tak to betonovali do vody......som zvedavá ako dlho to vydrží 😝 😀 😀 😀

jacka
16. máj 2013

@denisenko som tiež videla na balkone v paneláku paradajky........tie vysoké....... 😕 😕 😝 😝 😀 😀

denisenko
16. máj 2013

@jacka ...my tak máme základy pod platňu pod chatku....80 cm a už z toho asi 20 bola voda..... 😝 😝 😝 ale zatiaľ to drží a to už bude nejaké 4 roky..... 😔 🤐 🤐 🤐 ...vysoké alebo ťahavé?...aj také som niekde videla....

denisenko
16. máj 2013

..tak som sa dobre vyspala.... 😠 😠 😠 ...bolí ma celý biceps, či ako sa to volá....od ramenného klbu smerom dolu.... 😖 😖 😖 ...počkám, kým sa mladý pán vyspí a hor sa do práce....

jacka
16. máj 2013

@denisenko takže idete pracovať......Simonko ti bude riadna pomoc....... 😵 😵 ............................zlá noc?.........ked si spala v posteli či na gauči?.............tebe by sa nejaký iný relax zišiel nie záhrada ☹

jacka
16. máj 2013

kukám že som tu sama............pagáče možem vyhodiť...... 😝 ............idem aj seba 😠 😉

katka1819
16. máj 2013

Peťko mi recitoval na deň matiek v školke 😵 Moja Mama rada má ma,lepšej mamy niet. Už som poznal veľa mám,najlepšiu však len ja mám. Ja jej za to božtek dám veľký ako svet. Natrhám jej kytičku hoc skromnú,maličkú,pôjdem s ňou pozdraviť najdrahšiu mamičku. Pobozkám,postískam,obe milé líčka Ľúbim ťa ...moja mamička . 😵 😵 😵

denisenko
16. máj 2013

@jacka ...čo sa stalo pagáčom???? 😕 😕 ....boli sme asi hodinku....natiahli foliu na kostru foliovníka...je tam desné blato.....teraz mi tam Petrík navozí hlinu,a večer, ked chlapi budú kukať hokej, tak posadím...Simonko už bude spinkať, tak to pojde jedna radosť.... 😉
@katka1819 majú perfektné nohavice...zlatí sú všetci.... 🙂 🙂 🙂 🙂

utka
16. máj 2013

@denisenko mám na balkóne tri také 50cm chochlíky a v dvoch mám paradajky-dvojaké a v jednom papriky, tiež neviem aké.
@katka1819 krásna básnička a aj detičky sú zlaté.

utka
16. máj 2013

Teraz mi prišiel e-mail od jednej mamičky Vikiho spolužiačky, že detičky nám dorazia domov v sobotu až okolo 18:30. Asi majú cestou ešte nejaký výletík...

denisenko
16. máj 2013

@utka to majú poriadne dlhý výlet.... 😉 😉

utka
16. máj 2013

@denisenko tak to áno...
Tak ako som predpokladala a verila, výsledky mám celkom OK. Doštičky zase trošku stúpli, mám ich 128tis. a cukor mám tiež OK. Chvalabohu.

utka
16. máj 2013

Ufff...takže to čo je vymaľované, je aj upratané. V noci som tak zle spala, celá dolámaná z toho upratovania. Ešte dnes chodbu raz a spáleň raz. Plafóny už su 2x. Už sa konečne uvoľňuje aj Vikiho izba. Sme mu tam riadny bordel narobili 😝

utka
16. máj 2013

Bordel vo Vikiho izbičke...

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre