Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

letty86
19. máj 2013

@jacka dnes sme boli u mamky a včera po 100 rokoch som bola s oboma detmi sama doma 😀
a ide nám...teda matkovi.....si predvčerom udrel kolienko,ale len trošku, ale už je z tej rucky vystresovaný, a ked ho prezliekam, to musím pozor dávať neskutočne, aby som sa ho náhodou nedotkla.... včera večer som mu objavila kliešťa a dnes dalšieho 😠
@utka peknúčké 😵 ja som taká rosnička 😀 my máme zelenú spálnu podla mojho gusta....a rozmýšlam, či by manžel ružovú predýchal 😀 .....ja som nedávno čítala, že pri failovej sa nedarí otehotniet, tak vrámci antikoncepcie asi nabudúce sfialovieme 😀 😉

jacka
19. máj 2013

@utka zelená je super.......Peťko by sa tam nasťahoval.....ja mu budem pomaličky farbiť veci aj bicykel aj prilbu aj včicko 😝 😝

jacka
19. máj 2013

@letty86 veru vám ide.................no okolo kolienka opatrne.... 😵 😵 je to chlapec jemučko 🙂 🙂 🙂 ..............to Peťko pokial nevedel že má bolanku na lakti tak nič ......................ako náhle to zistil.....pohotovosť 😀 😀 ................................uff ešteže mi tu nemáme kliešte....teda aspon nie tolko.......... 😒

už fakt mizím..dobru 😵 😵

letty86
19. máj 2013

@jacka no super, petko je moj clovek 😵 a tusim aj nisko 😵 ...máme aj kupelku zeleno bielu...to by sa mu cikalo 😀 tak v klude 😀 😉 ....veru, jemne musim 😉
idem aj ja...dobrú 😵 😵

utka
19. máj 2013

My sme mali spálňu doteraz zelenú...tá ružová bola po vzájomnej dohode...

jacka
20. máj 2013

ahojte.......... 😎 😎 😎

@letty86 ano aj Denisko je "žabka" 😵 😵

utka
20. máj 2013

Ahojte...

denisenko
20. máj 2013

dobré ránko 😉

denisenko
20. máj 2013

@utka super výber....moj človek.... 😉 😉 😉

denisenko
20. máj 2013

@letty86 veru aj Nisko je žabiatko.... 😉

denisenko
20. máj 2013

@letty86 my máme ružovfialovú spálňu...a Simčo je na prvý šup..... 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
20. máj 2013

ránečko!!!.....

@letty86..moja si ma vychválila, až som sa červenala 😔 😔 🙂 🙂 🙂..ďakujem si milá!!......ale vieš čo, poviem ti tajomstvo, pssst nikomu neprezraď 😀 😀 😀...na stretku som bola najtučnejšia 😀 😀 😀 😀......ale zato najspokojnejšia 😵 😵 😵 😵 😵 😵.................

jacka
20. máj 2013

@leninka75 neverím....................a inak ja nič??? 😕 😉

denisenko
20. máj 2013

@leninka75 ..toto síce nebol príspevok určený pre mňa...ale aj tak mi to nedalo.....neverííííííííím.....veď ty nie si tučná..... 😕 😕 😕

leninka75
20. máj 2013

@utka....tá zelená je super!!!! 🙂 🙂 🙂 ...a čo ten zub??.....sám vypadol či mu niekto vybil???... 😕

denisenko
20. máj 2013

žienky moje, nejaká som nesvoja.....v stredu idem na kontrolný KO na endo...nemáááám dobrý pocit..... 😔 😔 😔 😔

leninka75
20. máj 2013

@jacka ..však som len na toto čakala!!! 😀 😀 😀....ako si sa mala cez víkend?? 😉

@denisenko..ahááááááááááá tak už teraz viem prečo ty na mňa tak máličko reaguješ 😉 😉 😉 😉 😉...........však môžeš hocikedy 🙂 🙂 🙂................prídem sa ti ukázať??? 😀 😀 😀..............poznáš z TV Luciu Muthovú hovorkyňu slov. sporiteľne??......moja spolužiačka...má taký pás, že ho obopnem rukami ....a vlastne všetky boli štíhle, len na mne bol vidno ten blahobyt 😀 😀 😀 😀....................to ako vážne.....

leninka75
20. máj 2013

@denisenko ...prečo máš nejaké ťažkosti??? ☹ 😕

denisenko
20. máj 2013

@leninka75 ..aspon všetci vidia, ako sa máš dobre..... 😉 😉 😉 😉 ....možno máš len veľké ruky..... 😀 😀 😀 😀

denisenko
20. máj 2013

@leninka75 ...ešte sa mi aj herpes zo stresu vyhodil..... 😠 😠 😠 😠 ...ťažkosti...čo ja viem....také isté ako pred polrokom....a už to bolo jednu dobu dobré a teraz sa mi zdá, že som tam, kde som bola....zrejme ma tabletky neminú..... 😝 😝 😝 😝

denisenko
20. máj 2013

@jacka ..Tebe som niečo chcela...len neviem, čo.....kým sa sem medzi varením a žehlením dostanem, tak zabudnem..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
20. máj 2013

@leninka75 no lebo sa máš 😀 😀 😀 😀 😀 ...................................aj tak táraš 😉

jacka
20. máj 2013

@denisenko aspon si ma oslovila 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
20. máj 2013

@denisenko neboj nič uvidíš bude to dobré 😵 😵 😵 veríme 🙂

denisenko
20. máj 2013

@jacka ....no pokým nemám nového kámoša Alzheimera, tak som na tom ešte dobre..... 😀 😀 😀 😀

jacka
20. máj 2013

@denisenko hlavne pokial to nemáš na papieri 😀 😀 😀 😀

denisenko
20. máj 2013

@jacka 😀 😀 😀 stačí, že mám na papieri všeličo iné......len aby som nezabudla.... 😀 😀 😀 😀

idem od vás....tento týžden mám tuším lekársky maraton.... 😝 😝 😝 😝 musím so Simčom k mudrej, od soboty mu zatekajú očká..... 😔 😔 😔

jacka
20. máj 2013

@denisenko však si to musíš písať aby si nezabudla...ja mám diáre dva 😀 😀 😀 😀

nezávidím ti to behanie po dr.........chuda Simonko .....stále volačo 😔 😔

leninka75
20. máj 2013

@denisenko ...že veľké ruky 😀 😀 😀 😀 😀 .................a vieš, že aj Lilka začínala mať v sobotu problémy s očkom?? ☹ ....ale to bude tá nešťastná očná infekcia čo je v škole už dva mesiace 😠 😠 ..........tak som jej to hneď natrela masťou a je dobre 🙂 .....držkaj sa na tej tvoje dnešnej doktorskej túr 😉 .......

leninka75
20. máj 2013

@jacka 😀 😀 😀 😀 😀 ...no už mi povieš čo si robila cez víkend?? 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre