Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
22. máj 2013

@utka mám mám ....chcééééš...... 🙂 🙂

@denisenko vystupenie?.... 😵 😵 ved to poznáš ked vystupuje tvoje dieťa.......rastieš a rastieš.......... 😵 😵 krááásny pocit.,........slzy v očiach 😵 😵 😵 ...................aj u nás krupy........ 😠 😠 😠 😠 asi pred hodinou ...a ešte stále je vonku bielo...............voda sa len tak valila..........ja to zbožnujem......len čo tá moja záhradka na to povie.... 😢 😢 ................................ej ....dobrá si hned si vedela na čo mierim.............ale ved dakto ho musí začať 😀 😀 😀 .........................................na jednu stranu ťa tahá a ako čo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 lebo mna to hádže dozadu 😀 😀 😀 😀

jacka
22. máj 2013

zase hrmí a je tma......... 🙂 len nie krupy ☹

denisenko
22. máj 2013

@jacka ...hrdá maminka.... 😉 😉 😉 ....ťahá...myslím tak trochu dosť ´bolestivo....od podpazuchy smerom k hrudnej kosti...ako maďar...ale....možno je to len od chrbtice.... 🤐 🤐 🤐 ....no...niekto možno začne...ale ja asi nie...tatinkovi vraj už stačí.... 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😝

leninka75
22. máj 2013

@denisenko .....to cvičenie cez skype bolo zo žartu 😉 ....že či Katku nezlomím, aby mi robila parťáčku aspoň cez net...to vieš samej sa mi moc nechce a keď aj cvičím dlho nevydržím ☹ ☹ .................ty by si nechcela??? 😀 😀 😀 ................ale to sa pýtam nepravej, ty keby si pocvičila tak sa stratíš už úplne 😉 😉 ...........čo bolo maminke?? ...

leninka75
22. máj 2013

@jacka ....jaaaj pyšnica, pyšná 😵 😵 😵 😵..teším sa s tebou 😵 😵 😵

katka1819
22. máj 2013

kuk a dobrúúúúúúúúúúú 😉 😀

utka
22. máj 2013

Dobrúúúúúúúúúú...

denisenko
23. máj 2013

Dobré ránko 🙂 fuj,aký hnus je vonku>🙂

jacka
23. máj 2013

ahojte,.....

@denisenko aj tu ....ale ja dám 😝 😉

denisenko
23. máj 2013

@jacka daj radšej 😎 😎

katka1819
23. máj 2013

bréééééééééé ránko 🙂)) dnes nám dovezú novú trampoškuuuuuuuuuuuuuuuuuu sa tešííííííííííííííííííííííííííííím 😀 😀 😀

jacka
23. máj 2013

@denisenko tu máš 😎 😎

leninka75
23. máj 2013

Ranecko!!!!.......sme bez PC.....tak ja vas len tak.... kuk cez telefon

@katka1819 ....aku velku ste kupili?.....deti sa vyblaznia....

jacka
23. máj 2013

@leninka75 tak kuk 😵 😵

denisenko
23. máj 2013

@jacka díky...ale nedošlo...asi mi ho niekto po ceste ukradol.... 😠 😠 😠 😠
@leninka75 a kde ste dali PC? 😕

som bola na gyne, zas ma tak super pichli, že mám zaviazanú celú ruku..... 😝 😝 😝 😝 porobili všetky vyšetrenia, tak dúfam, že to bude ok a zas až o rok... 😀 😀 😀 😀

utka
23. máj 2013

Ahojte,,,
Ja som bola zase u zubníka...potom oplieskať euráče v Tescu...
U nás je 😎 , ale len 12 stupňov...brrrrr...

jacka
23. máj 2013

@denisenko kedže
@utka má 😎 😎 😎 tak ktovie kde zmizlo 😉 😉

denisenko
23. máj 2013

@jacka ..ahááá.....už viem...si ho poslala zlým smerom.... 😀 😀 😀 😀 😀
@utka ako zub?...čo si nakúpila????

utka
23. máj 2013

@jacka ja som ho nevzala, my máme od rána 😎 , pošlem všetkým...
@denisenko zub? Ani neviem, stále mi ho čistí...Vikimu som tričko, tielko, kraťasy a tepl. súpravu a potom len potraviny...

jacka
23. máj 2013

@denisenko takže ja som na vine že neprišlo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀........................ ešte ťa čakaju nejaký dr.?....
@utka my už zas máme 😎 ............až mi je to divné 😅 lebo všade naokolo tma 😝

jacka
23. máj 2013

dnes má Peťulo vystúpenie na den matiek.... 😵 😵 ....teškám sa ako to drobci idu zvládnuť 🙂 🙂

denisenko
23. máj 2013

@jacka 😀 😀 😀 😀 😀 ja som nič také nepovedala..... 😀 😀 😀 😀 ale u nás je celý den pod mrakom...a zima....som bola u svokra na pumpe a ten už mal zapnutý radiátor.....normálne rozmýšľam, že nahovorím mojho drahého, nech zakúri v krbe....aj ked tu hore je fajn teplo, ale aspon bude romantika.... 😀 😀 😀 😀 😀 vy máte Den matiek celý mesiac...ale je to pekné.....Peťko bude aj recitovať?....nebojí sa?

denisenko
23. máj 2013

@utka a dokedy ti ho bude čistiť?...či po porode zablombuje? 😕

jacka
23. máj 2013

@denisenko len aby len aby 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..............................ešte že nemám viac detí ...potiahli by to až do júna 😀 😉 .......................................ja som zakurila do kachiel...17 st je zima......a nebudem mrznuť ked nemusím 😉

pojdeme sa pomaličky chystať 🙂 ......kamera jede 😀 😀 😀

jacka
23. máj 2013

@denisenko recitovať neviem........ale idu spievať spievanko ....púpavy a tulipán...či čo

denisenko
23. máj 2013

@jacka budeš kamerovať????....supeeer..... 😉 17 vonku, či vnútri?... 😕 my máme vonku 10,5....brrr..od rána...ale vnútri 21,5..takže nekúrim... 🙂 🙂

jacka
23. máj 2013

@denisenko kamerovať budem.....nech má spomienku..............................no dnu máme 17 st....teda mali sme.... 🙂 a vonku nejakých 15st?.........................fajn že máte v dome také teplo..... 🙂

denisenko
23. máj 2013

.....sa vám už stalo???.... 😕 😕 😕 Denisko ma volal na WC..prídem, celá predložka s hnedými fľakmi.....že: to od lentiliek...... 😝 😝 😝 😝 😀 😀 😀 😀 ale záchod som neokakal...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
23. máj 2013

@jacka a to ako že vy máte teplejšie????.... 😠 😠 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ....jedna z mála výhod podkrovia.....ale zas si to užijeme v lete..... 😝 😝 😝

jacka
23. máj 2013

@denisenko nie 😀 😀 😀 😀 ...to je prípad 😀 😀
lebo sa máme 😀 😀 😀 😀 😀 .............zas to leto by som nemenila 😝 neznášam horuco ked sa ani spať nedá 😔

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre