Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
23. máj 2013

@jacka ...a to ja si každý den myslím, že už som zažila všetko.......omyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyllllllll 😀 😀 😀 😀 😀 😀
....to leto ti potichúčky závidím...blbosť...nahlas..... 😠 😠 😎 😎 😎 😎 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

denisenko
23. máj 2013

@jacka ozaj, ako vaša záhradka?....my sme tam už dva dni neboli...a stále pršalo...to bude jedno veľké bahnisko....... 😝 😝 😝 😝 😝 😝

jacka
23. máj 2013

@denisenko fajn možeš aj nahlas 😀 😀 😀 🙂 🙂 .....vonku 30 dnu 20....klíma zadarmo 😝 😀 😀

jacka
23. máj 2013

@denisenko ani sa nepýtaj..........kaleráby ležia........listy na paradajkách deravé..........tekvica tiež............ale čo mi je najviac luto...čerešne 😢 😢 😢 😢 ................ten su už hnedé 😔

jacka
23. máj 2013

už sa fakt ideme nachystať......aby sme to stihli 🙂

denisenko
23. máj 2013

@jacka ,,,uf....poriadna skaza..... 😖 😖 😖 😖 ...asi pojdem veru pozrieť večer, čo sa stalo u nás...dva dni dažde a krúpy.... 😔 😔 😔 😔

denisenko
23. máj 2013

@jacka ...si to užite..... 😉

jacka
23. máj 2013

@denisenko podaj potom hlásenie 😉 .......
dikes 😵

katka1819
23. máj 2013

@leninka75 priemer 305 cm 🙂 do 180 kg takže aj pre mňa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
23. máj 2013

@denisenko....muz bral pc kolegovi koli udrzbe....

utka
23. máj 2013

@denisenko neviem dokedy, ale už je z neho aj on zúfalý...ešte raz mi ho vraj skúsi zavložkovať a ak nič, tak vraj mi ho natvrdo zablombuje a dá ATB. Ale to nechce teraz pred pôrodom a po pôrode, keď budem kojiť, tiež to bude problém...tak netuším, čo bude...

denisenko
23. máj 2013

@utka ...to máš ťažké....ale tak sú nejaké ATB čo sa môžu ked sa kojí, nie? 😕

denisenko
23. máj 2013

@katka1819 super....aj my sme povodne takú chceli....ale zatiaľ nehrozí....Simonko chytal hysáky......on je zrejme celá mama....aj vo výťahu vrieskal...klaustrofobik malý..... 😝 😝 😝

denisenko
23. máj 2013

@leninka75 ...údržbu treba...aj mojmu by sa už zišlo...toľko prachu.... 😖 😖 😖 😖

utka
23. máj 2013

@denisenko také asi nezaberú...lebo vraj aj teraz by mi mohol dať, ale len penicilínové a ja potrebujem tetracyklínové... 😝

denisenko
23. máj 2013

@utka ...áááá....a to máš ktorý??? 😕

letty86
23. máj 2013

ahojte 😉

@denisenko a to ti na gynde brali krv na čo? vieš, zvedavá som, lebo mne nie 😅 😉 ja len ten výter a sono prsníkov
@jacka tak si uži aj dnes 😵 😵

letty86
23. máj 2013

pokecala som si, ideeeeeem 😝 😉

denisenko
23. máj 2013

@letty86 tak zas ja som špeci.... 😀 😀 😀 😀 ...na tabletky.... 😀 😀 😀 😀 ...si si moc nepokecala....kam ste sa všetci stratili????? 😕 😕 😕

jacka
23. máj 2013

@denisenko.................to vieš ..leninka nemám pc......letty sa ktovie kam ponáhla.......a ja som tu stáááále..............detičky buvaju...MAťko mi vravel že mu je zima.....dnu 22 😕 😕 a je velmi unavený......a aj hned zaspal..... 😕 😕 ......... 🤐

@letty86 dakujem užila som si............podarený boli drobci........kráásne 😵 😵

letty86
23. máj 2013

@denisenko no veru, si špeci, aj odkrvená 😉 to kde sa ja hrabem 😀 😀 😉 😉
@jacka ja hlavne prídem, ked tu nikto nie je....som rada, že ti bolo fajnovo 😵
u nás fúka besný vietor 😝

jacka
23. máj 2013

@letty86 vetrisko si nechaj nám už stačilo..................čoby ved ja som tu furt 🙂 😀 aspon v mysšlienkach 😉 .............................veru fajnovo....som akurtá kuk čo som nahrala......slzy v očiach.....no nedalo mi 🙂 .....som mala dosť s tých drobcov 😵 😵 😵 😵

jacka
23. máj 2013

dobre idem si nožky vyložiť........muž ešte zarába prachy........nezávidím mu....

dobru nocku 🙂

utka
23. máj 2013

@denisenko je to pravá horná šestka...
@jacka museli byť zlatí...
Dobrú nôcku.

denisenko
24. máj 2013

Dobré ránko🙂

denisenko
24. máj 2013

@jacka aku ste mali noc??:.. 😕 😕 ...DEnisko nadránom kašlal ako tuberák.... 😝 😝 😝 😝 ..dá sa ti dať aj nejaká ukážka z programu???? 😕 😕 ...žeby sme aj my niečo pekné videli...... 😵 😵 😵 😵
@letty86 aj u nás dulo celý den....dúfam, že dnes už nebude..... 😝 😝 😝 ..dneska idem pre výsledky...xi,xi...konečne sa dozviem v akom stave mám pečeň...a potom to oslávime.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀
@utka ...a vieš, že aj mne presne ten liečili???...dlhú dobu...ale..nakoniec je aj tak vonku.... 😝 😝 😝 😝
@leninka75 už máš PC doma????
@katka1819 aká je trampoška?...ste sa asi včera vybláznili, ked si už neprišla... 😅 😅 😅

no nič..idem dopiť kávu, a zobrať Simča.....ja neviem, čo sa tam tak rozčuľuje.....ja by som kľudne ešte poležala v teplej posteli...a to som šla spať o 20.10 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
24. máj 2013

a ostalo božské ticho.....až mi to bolo čudné....a Simonko luxuje v kuchyni dlážku a nábytok vianočkou...jasné, že tou maslovou stranou...... 😝 😝 😝 😝 😝 ...zas som zabudla, že už dočiahne asi všade..... 😝 😝 😝 ...hor sa do práce.... 😝 😝 😝

jacka
24. máj 2013

ahojte....

@denisenko nejaký je zachrípnutý......a kýcha.........dufam že to nič nebude 😔 ................................tak maslovou stranou....sa nezdá ako vie super pomáhať 😵 😀 ............................tu sa mi to nedá dať.......neviem kde by som mohla....... 😅 ☹ sa trošku pochváliť 😀 😀

denisenko
24. máj 2013

@jacka ...to tá zmena počasia...určite.....aj Simonkovi sa už spustili sople nanovo...a to máme pamycon.... 😝 😝 😝 😝 😝 ...veľká pomoc..... 😝 😝 😝 😝 😝 .....skús dať na youtube....viem, že dávajú tam, len neviem, ako to funguje....

leninka75
24. máj 2013

Ranecko!.......fuj, ale bola vcera kosa a dnes sa to nezda o moc lepsie....
@denisenko.....pc pride asi az niekedy buduci tyzden.....jeeej to mad super, ze ti simko tak pomaha......nemusis lestit 😀
@jacka.....ma napadlo......boli ste reklamovat tu plombu?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre