Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
24. jún 2013

@leninka75 😀 😀 😀 😀 😀 ........................ako dlho to nebavenie vydražalo??? 😀 😀 😀 ..................moji?...mali aj dobré sekundy... 😀 😀 😀 ...........ale vieš čo nato všetko boli fajn 😵 😵 😵 😵

jacka
24. jún 2013

@denisenko veru ...rýchlo si nájdi čas...najlepšie dnes.............ešte ťa deti budu potrebovať.. 😉

leninka75
24. jún 2013

@denisenko ...však čoby nie keď treba a pomôže to, tak prečo nie 😉 ......Denisko čertuje?? ☹

leninka75
24. jún 2013

@jacka ...no vieš čo hádam aj dobré dve hodiny s ním nebolo reči 😀 😀 😀 😀 ......a keď som mu povedala, že ja to mám denno denne a dlhšie než on, tak sa ešte sfučal na mňa, že či má dať výpoveď 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 .........

leninka75
24. jún 2013

@jacka ..fíha, dobrí sú, že dobré sekundy 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀.........

leninka75
24. jún 2013

@jacka ..a muž bol cez víkend robiť???.....

jacka
24. jún 2013

@leninka75 nemožem s toho tvojho muža 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..................................však akoby sa tváril keby bol doma v kuse s nimi............mojho išlo poraziť za celý týžden.... 😀 😀 😀 😀 ..............a mne to bolo také smiešne 😀 😀 😀
bol bol......makal.....oddýchla som si 😀 😉

leninka75
24. jún 2013

@jacka .....ja nechápem to ich myslenie 😝 😝 😝 😝.......však by stačilo objať a povedať, že áno máš to ťažké, ale robíš to dobre,alebo niečo podobné ......a vec by bola vybavená 😉......presne som si pomyslela, že čo by robil s nimi keby sme sa vymenili 😀 😀 😀 😀 ....a rovanko ako teba ma to vždy cez víken zabáva aký je z nich nervný 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
24. jún 2013

@jacka ..frajer ten tvoj nabral odvahu a šiel 🙂 🙂 🙂 🙂 .................tebe teraz nebude rady takej vyoddychovanej 😀 😀 😀 😀

jacka
24. jún 2013

@leninka75 to nikdy nepochopíme..... 😝 😝 .......................toto v živote neuznaju..... ☹ ☹ 😢 😢 ........vidia že sme doma a tým to končí..........................ešte že máme víkendy na oddych 😀 😀 😀 😉

leninka75
24. jún 2013

@jacka ..idem trošku upratať..minulý týždeň som sa ničoho ani nechytila 😝 😝 😝 ......hádam sa potom ešte ukážem 😉

jacka
24. jún 2013

@leninka75 musel......týžden si tu šunky válal 😀 😀 a umieral....popri škrabaní 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...................................som ako znovu zrodená 😵

chcem ísť do Lidla.......maju tam pre mna kraťasy tak na dvor budu dobré 😉 .................len mi je tu tak fajn v tichu 🙂 .....

jacka
24. jún 2013

@leninka75 takže to ti rovno možem popriať dobrú noc 😉 😀 😉 .................bežkaj.....ja tiež o chvílu padám 🙂

utka
24. jún 2013

Ahojte...
@leninka75 vitaj! díky. Už je to chvalabohu lepšie, len ten kašlisko 😒 .
No my tu máme len 15 stupňov a vetrisko...brrrrrrrr...ja by som radšej brala to teplo...

utka
24. jún 2013

@leninka75 ozaj, som sa ťa chcela spýtať za to koloidné striebro. Ako sme sa nakoniec dohodli? Už si nepamätám...

jacka
24. jún 2013

@utka tak tu je 27.....a horúúúúco.....žiadne ochladenie 😝 😝

utka
24. jún 2013

@jacka tak pošli teplo, ja ti pošlem zimu 😉

jacka
24. jún 2013

@utka s radosťou.......už mám toho tepla dosť 😝

utka
24. jún 2013

@jacka ja ani nie...

letty86
24. jún 2013

ahojte 🙂
@leninka75 no veru, zabúdate na mna 😝 😉 ale @jacka to zachránila 🙂

@utka ty si super tehulka, ked ti teplo nevadí 😕 😉 😵

letty86
24. jún 2013

@denisenko drž sa a veru, @leninka75 má pravdu...neváhaj požiadať o pomoc...ja som mala obdobie, ked som minimum spala....hrozné obdobie, som len cez den prežívala 😔 , nie žila

leninka75
24. jún 2013

@jacka .....kúpila si kraťasky??? 🙂 🙂 ...

leninka75
24. jún 2013

@utka ..to som rada, že teplota už ustúpila 🙂 ...inak včera tam tiež toľko detí kašlalo, že des!!!......nebol zasa nejaký vírus alebo čo??....so striebrom sme sa dohodli, že keď naši pôjdu k tomu akupunkturistovi takmi ho pre teba vezmú..len zatiaľ neboli lebo teraz zasa chodia do Piešťan k nejakému liečiteľovi...... 😒

leninka75
24. jún 2013

@letty86 ..ahoooj ako sa máte?? 🙂 ..prštek je ešte stále zaviazaný?? .....pamätáš tá ponuka práce v Trnave?.....si písala, že by si neváhala 😉 ...to aj ja, ale keď som si to predstavila, že by ma potom možno doma ani celý týždeň nevideli, tak som si pomyslela, že mi to zato nestojí......však sa ešte do dôchodku nechystám a možno sa ešte nečo časom pritrafí 🙂 ...však aj teraz ma moja práca baví..len to bolo niečo som som chcela skúsiť 😉 ...ale ..........

leninka75
24. jún 2013

@jacka ..chaloši ako v škôlke?? 🙂 🙂

utka
24. jún 2013

@letty86 dík, asi som iná 😉. A dokonca mi ani nohy nepuchnú 😉
@leninka75 aha, tak super...ale teda ak tam pôjdu, nech mysli na mňa s jednou fľaštičkou 😉. Ja si myslím, že my sme ochoreli skôr z klímy v aute ☹

leninka75
24. jún 2013

@utka.....myslim na to 😉 ......

leninka75
24. jún 2013

........prsiiiiiiii.....a hrmoce....

jacka
24. jún 2013

@letty86 🙂 .................a pojdete na dovolenku aspon tu na Sk?....................
@leninka75 ani domov zo školky nechceli ísť 😀 nech si užiju ešte pár dní.... 🙂 .........................my už máme po búrke........ale velmi sa neschladilo 😝

jacka
24. jún 2013

@leninka75 keby len kraťasy..... 😀 😀 mna len treba do obchodu 😀 😝 😀 😉 ................................nemáš nejkaé pekné rozprávky čo deti kukaju?...ja už neviem čo im púšťať.....ten minimax sa úplne po tentoval 😝 😝 😝

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre