Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
25. jún 2013

@jacka Viki chce prísť domov, keď sa Lucka narodí, chce ju vidieť "čerstvo narodenú". A potom ešte pôjde preč, ak bude chcieť. Neviem, kedy idem rodiť. Zajtra idem na CTG a do poradne, musím sa popýtať, ako to vyzerá, či už aspoň nejaké náznaky...Ale v júlovkách 2013 už máme 8 bábätiek...
Veru, kašel je nekonečný. Ale on nič, potom zrazu taký záchvat, že ho až napína. Potom zase dlho nič...nechápem.

leninka75
25. jún 2013

..ahooooooooooooooj!!....

@jacka ..jeej také papiere aj nám dali v škôlke 😵 😵 😵 ....pánečku ako sa mi to zdá dávno 😔 😕 ..

@denisenko....a pôjdeš do práce??? 😀 😀 😀

....a nech 😀 😀 😀 😀.....my klímu v aute používame 😝 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
25. jún 2013

@jacka...nestihla som skôr ☹ ..doobedie mi nejako rýchlo ubehlo..varila som...rýchlo von kým nepršalo..potom pre Lilku...no a to potom keď už je doma to je strach a hrôza..len krik a vresk 😝 😝 😝 😖 😖 😖 😖 .......kým Lolka rýchlo som umyla podlahy, vyvesila prádlo....a potom zasa ďalšie kolo revu a vresku..teraz je trošku kľud..muž zobral Lolku hrať sa a Lilka kuká telku.....

leninka75
25. jún 2013

@denisenko....vieš čo už včera som sa vám chcela posťažovať na našu učku 😝 ....naši sa stále učia, ešte aj zajtra normálka rozvrh..stále dostavajú úlohy..vôbec to nevyzerá na koniec školského roka 😠 😠 😠 ....a to naši makajú poctivo celý rok......jedine vo štvrtok sa nebudú učiť lebo majú školskú akadémiu už od 8:30....a tipujem, že v piatok pred odovzdaní vysvedčenia s nimi ešte prebehne abecedu a nejaké príkladíky + - do 20 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

utka
25. jún 2013

@leninka75 tak to aj vy máte v škole také prísne? 😝

leninka75
25. jún 2013

@katka1819..a ty čo moja si mala útlm, že si si do chalupy dobrovoľne toľko teroristov vpustila??? 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
25. jún 2013

@utka ..no jo ☹ ...osobne si myslím, že učka to robí preto, aby deti udržala na uzde 😀 😀 😀 .......mne bolo divné, že ste mali tak skoro klasifikačnú 😕 .....zvyčajne býva okolo 20-teho......viki pôjde do školy už až v piatok?

leninka75
25. jún 2013

...........pomóc skončil panderlák, pri čom ja teraz budem zaspávať??? 😀 😀 😀 😀

utka
25. jún 2013

@leninka75 vieš čo? To mali 5.6. inú poradu. Klasifikačná bola až 18-teho. Ale aj tak sa už bohviečo neučili. Hej, Viki pôjde len v piatok. Mohol by možno aj vo štvrtok, zajtra doje ATB, ale načo, keď nič nerobia...len by zbytočne hulákal a behal...

jacka
25. jún 2013

@leninka75 veru ništ nejde v bedni.....ale videla som upútavku na sanitku.....ale až okolo 21 ak som dobre počula....to už budem spať 🙂............škoda že nie skor........nejaku hovadinu tam dávaju.....😝

leninka75
25. jún 2013

@utka .......a vaši prebrali celý šlabikár, pracovný zošit aj matiku tak skoro???......veru radšej ho nechaj doma, nech je v kľude 🙂

leninka75
25. jún 2013

@jacka ..však toto, že dobré veci dávajú neskoro 😝 😝 ..vieš čo sme včera kukali??? 😅 😅 😅 ....tuším zo soboty na markíze čo bolo taká moderná rozprávka o gréckych bohoch, že "percy zlodej blesku" alebo tak nejako.......krimošky ma nebavia, na psycho filmy mám náladu len občas a romantikuš filmy, to ma ide poraziť, že ako je tam celý život jednoduchý 😝 😝 😝 😝 😝 😝 ....asi dokončím čo mám rozvyšívané 😵 😵 ....alebo sa pustím do twin korálkov čo sme boli milnulý týždeň s Lilkou v PB na tvorivej dielni..nechceš, urobím ti náušničky?? 😵 😵 😵

jacka
25. jún 2013

@leninka75 idem do hajan.....v noci som tu lietala ako netopier....čo sa mi spať nedalo...teraz tu zývam o sto šesť.......ozaj....dnes som sa dozvedela že stačilo pol metra a náš potočik by bol vonku................nuž aspon by bolo o záhradu postarané 😀 😀 😀 😝

jacka
25. jún 2013

@leninka75 😵 😵 😵 chcem ...to bude výmena za slimáky 😉 ...........................ja som v sobotu kuk 127hodín......brrr.............ja som tiež nie náročný divák....ale odtial potial....... 🙂 .........proste idu prázdniny a v telke nuda 😝

leninka75
25. jún 2013

@jacka .....čo si muchy chytala??? 😀 😀 😀 .......ste mali takú búrku??? 😔 ......bežkaj, vyspinkaj sa do ružova 😉 😉 ..idem aj ja dzeci sprchúť a pridusiť vankúšmi nech rýchlo zaspia 😀 😀 😀

....dobrúúúúúú všetkým!!!

leninka75
25. jún 2013

@jacka ..platí!!.....urobíme výmenu 😵 😵 😵 ...a už fakt padám....

jacka
25. jún 2013

@leninka75 ale nedrž velmi dlho 😀 😀 😀 😀 😀 .....................u nás nie...ale dve dediny pred nami........boli zapalvený.....chudáci....vraj to aj v tv dávali.... 😅 😅 .....čo sa divím...a velmi neverím 😀 😀 .................................ani muchy tu neboli...... 😠 😠 😀 😀
dobrú nocku 😵 😵

jacka
25. jún 2013

@leninka75 😵 😵 😵 😵

katka1819
25. jún 2013

kuk foto Peťko z tabla 😉 viac foto zajtra papa a dobrúúúúúúúúúú 😀

utka
25. jún 2013

@leninka75 prebrali všetko, len z čítanky mali ešte pár článkov. Ale tú dostávali pred tým, ako šli do školy v prírode...

jacka
26. jún 2013

ahojte..... 🙂

prváá 😀 😀 😀

denisenko
26. jún 2013

dobré ránko 😉

katka1819
26. jún 2013

rááááááááááánečko 😉 😀 😵 pokračovanie ...fotos 🙂

katka1819
26. jún 2013

Aha čo už máme doma 😀 😀 😀

jacka
26. jún 2013

@denisenko 😕 😕 😕

jacka
26. jún 2013

@katka1819 super.... 🙂 🙂 🙂

katka1819
26. jún 2013

a takto sme víkendovali 😀

katka1819
26. jún 2013

ešte feši Matulko 😉 😀

katka1819
26. jún 2013

a už ideeeeeeeeeeeeeeem papa neskôr 😉

utka
26. jún 2013

Ahojteeee...
@katka1819 super fotočky 😉...

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre