Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
9. júl 2009

ahoj utka..že by mohlo takot byt do konca leta 😉

jacka
9. júl 2009

deni..to je hrozné ☹ ..zájdi k dr...ved aj jemu musí byt zle

aninka29
9. júl 2009

deni ☹

leninka75
9. júl 2009

chvíľku tu nie som a zrazu ako rušno.... tu bola prehánka...... 😠

jacka
9. júl 2009

leni tak prehánku si nechaj.....ja som myslela že si už zdrhla z práce 😀

jacka
9. júl 2009

ani..ty si už zbalená do porodnice.....aj vecičky máš pekne prichystané...???

utka
9. júl 2009

deni, daj mu najprv len trošku vodičky, ale len po lyžičkách. Skús len tak dve-tri...o chvíľu zase a pomaličky zvyšuj. Ak to nevyvracia, tak potom mu skús dať slené tyčinky...

utka
9. júl 2009

jacka, mohlo by byť takto, pokiaľ sa nejdeme kúpať 😉

aninka29
9. júl 2009

jacka ešte nie som zbalená 😒 ....ale akurát zajtra po jazde sa chystám na nákupy....potrebujem ešte kozmetiku,vlohy,kojo podprdu 😒
kozmetiku pre babuliatko som si objednala u kmotrušinej mamulky z lekárne.....takže budem mať donášku do domu 😉 ...............a ešte potrebujem plienky 🙂 .......to by malo byť všetko 🙂

vecičky sú už prichystané,len ešte pár kúskov treba požehliť 😝 sa mi nechce 😝 a dnes si už chcem konečne dať dokopy postielku 🙂 ...všetko je oprané,len to treba požehliť 🙂

utka
9. júl 2009

aninka, sa ti to naozaj kráti...Teraz ti asi nezávidíme, ale keďuž budeš so Sabínkou doma z pôrodnice, tak ti budeme 😉

aninka29
9. júl 2009

joj veru kráti 😒 strašne by som chcela,aby porod prebehol ľahko a bezbolestne 😖 ale to sa asi nestane 😖

aninka29
9. júl 2009

pršííííííííííííííííí 😝

jacka
9. júl 2009

juj aninka šikulka si.....tak hod zoznam čo treba do pordnice..aby som čosi nezabudal...lebo ja ked sa budem balit tak ty už budeš mat domka Sabínku....

neboj prebehne..čo sa stresuješ..ved ešte si ešte v poradovníku 😉máš čas..ptom ked to príde tak možeš hodi trochu paniky 😀
u nás nie... 😀

aninka29
9. júl 2009

jacka moc toho neberiem,lebo vlastné oblečko pre seba ani pre bábo nemožme mať počas pobytu v nemocke 🙂nás oblečú do tých storočných košiel 😝
akurát beriem pre babulku nejakú deku na prikrytie,keby bolo chladno a jednorázové plienky......a až budem odchádzať domov,tak mi oblečko donesú z domu

aninka29
9. júl 2009

jacka len aby bol čas sa ohlásiť,keď to na mňa príde 😀
ale dá vám vedieť buď manža alebo kmotruška 🙂
a potom budeš mocť začať panikáriť ty jacka 🙂

aninka29
9. júl 2009

moja prdlinka sa zobudila 😵 😵 😵

utka
9. júl 2009

aninka, neposielaj nám dážď...

jacka
9. júl 2009

ani tam vam daju nočnu košelu????fiha ..tak tu ja musím svoju vlastnu....ale pre maličke daju všetko...aj plienky nám dávali ..asi 5 na den.....ale pre istotu 😉

ved v auguste nebude chladno..a tam je určite klima..nebojkaj nebude jej zimka 😉

si si kupovala aj tie poporodne nohavičky?.....

musím ist drobca budit...večer ho potom neuspím 😝

maca66
9. júl 2009

ahojte baby.mame sa dobre,rastieme a priberame;VSETCI 😀
adamko ma stale toho stafylokoka,tak zajtra zase dostane antibiotika.chuda moje.ved odsavame aj 10krat denne.hrdielko aj dychanie ciste.nekasle,ale tie sople to je o nervy.vcera sme kupili do detskej koberec na celuizbu.tak zutulnela.matko sedava najradsej na zemi,tak apson nenachladne a aj susedia si budu moct pozriet telku bez rachotu nad hlavou 😅 dnes zaclonu aj s takymi krasnymi motylmi,tak som hodinu vesala kym to bolo podla mojich predstav.manzel je stale doma,bez roboty,ale zatial zvladame v pohode.
aninka to vam tam vsetko daju?mi si musime vsetko doniest vratane priborou a toaletneho 😀 no uplne vsetko pre mna a babo.to je co?jedine co daju je zavinovacka.lucim sa s vami baby moje ,povinnosti volaju.cmuuuuk

aninka29
9. júl 2009

jacka nekupovala som si..............aj tak po porode nemožme mať nohavičky na sebe.....a keď výjdem von,keď dojde návšteva,tak si tolko natiahnem svoje 😉 ....takže zbytočnosti nekupujem 😉
nooooooooooooo,nočnú košelu aj so županom ..........z roku 1500 😀 😀 😀 ................a bábo tiež oblečú kompletuš,akurát jednorázovky musíme dávať my 😉 ...........ale bábo mám celý čas pri sebe,sestričky si vezmu jednu plienku keď berú na kupkanie 🙂

jacka no mne až sa Simka narodila........tak bol upršaný celý týždeň čo sme boli v nemocke 😒 a bola zimka 😖 ...manža mi musel priniesť deku pre malú.......takže pre istotu vezmem aj teraz

utka
9. júl 2009

Ja som rodila tu v BA v Ružinove.
Nočné košele nám dávali, ale mala som aj svoje. Pre malého mi dali oblečko a aj 5 plienok na deň. Ale bolo to málo, tak som mala aj svoje, Aj vlčené utierky som mala svoje. A kúpali sme si detičky samé, ale ja som bola na nadštanderde...

utka
9. júl 2009

Čiže tam sme fasovali aj vložky a stále nám ich dopĺňali. Ja som mala tie popôrodné nohavičky a veľmi som bola s nimi spokojná. Ja som ich stále nosila, akurát, keď bola vizita som si ich dával dole 🙂.

aninka29
9. júl 2009

ahoj maca 🙂 ....chjoj,čo to ☹ babuliatko malé.....sa ho tá hnusoba drží 😠 .....juj,nech to rýchlo prejde 😵
maca však to si do porodky musela ísť s dvoma kuframi 😖
príbor si nosíme aj my 😉

aninka29
9. júl 2009

u nás kúpu sestričky 😒 ...ja som si gaťuše nedávala,aby sa mi pišula rýchlo zahojila 😀 😀 😀

utka
9. júl 2009

Aj príbor sme museli mať svoj...

aninka29
9. júl 2009

utka a v nadštandardke si bola sama,alebo kolko vás tam bolo???????????

utka
9. júl 2009

Boli sme tam dve. mali sme na izbe WC, sprchu, klímu a TV

jacka
9. júl 2009

no ja som mala tiež poporodne nohavičky a bola som spokojnááá..takže si ih idem nakupit..budem mat aj na doma..ešte si kupim a porodnicke vložky..a budem kompletná 😉

aj nám kupali...ked som to videla...pod tečucou vodou a v umyvadle.........ale Matak museli kupat v olejčeku...bol akoby sa zvliekal z kože..chudatenko...

musím ist,.....večer prídem 🙂

same chyby..ale Matko ma tu natahuje že chce von 😝

aninka29
9. júl 2009

no to by som brala aj ja 🙂 ..ale zase ani na obyčke nebolo zle.....nesťažujem si 🙂

idem sa mamky trošku so Simkou nadýchať čerstvého vzduchu,kým neprší 🙂 ............asi aj trávičku pokosím 😉
zatial pa pa 🙂

utka
9. júl 2009

jacka, papa...
Aj Viki sa celý šúpal ☹

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre