Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
8. aug 2013

@denisenko ...ako chlapci???:.....

leninka75
8. aug 2013

@jacka...ty povedz čo máš nové 🙂 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉 😉 😉 ...o všetkých sa zaujímaš a o teba tuším nikto ☹ ☹ 😠 😠 ...ešte že som sa vrátila z dovolenky 😀 😀 😀 😀

leninka75
8. aug 2013

@denisenko....a ešte túto provokatérku musím vybaviť 😀 😀 😀 😀 ......baví ťa to, žeeeee???!!! 😀 😀 😀 😀 ....čo tu rýpeš s robotou??!!! 😉 😉 😉 😉 😉 ..........ale teraz vážne.........myslela som si, že sa nastupuje do práce keď dieťa dovŕši 3 roky....technicky je to možné, aaaale tým pádom mi odpočítajú niečo z praxe...a keďže som išla na MD 6 týždňov pred termínom, tak sa o túto dobu musím skôr vrátiť.......vychádza mi to niekedy na polovicu septembra, tak som sa rozhodla, že nejdem komplikovať situáciu a nastúpim od 1.9., takže normálne od začiatku semestra......len som šéfku ešte požiadala či by som nemohla až od 4.9. lebo 2.9. chcem ísť s Lilkou do školy a 3.9. ide svokra na nejaké vyšetrenie do ZA...takže si vychutnávam posledné skoro bezstarostné dni na materskej.......strááášne mi bude za týmto obdobím smutno ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹.....

denisenko
8. aug 2013

@leninka75 fúúú...pestré.... 😠
@leninka75 @jacka ...deti...dobre.....Simonkovi trošku lepšie, aspon moc neteplotuje....a Denko...dneska ideme na logo do Žiliny...prvý krát....som zvedavá..... 😕 😕 😕 😕 😕

katka1819
8. aug 2013

Ahoooooooooooooj 😀 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😀 😝

katka1819
8. aug 2013

@leninka75 chalani sú OK 😵
@denisenko na logo ??? toť ako logopédiu či ? 😅

katka1819
8. aug 2013

@jacka
@utka
@letty86 😉 😀 😵 🙂 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😝 😅

katka1819
8. aug 2013

@denisenko tie atb aj nám hneď zabrali ... 🙂 teplota ustúpila,ako ti drobec spapá atb ? U nás katastrofa jedna ... naťahovalo ho na vracanie len som mu ukázala odmerku s liekom 😅 a nehnačkuje z toho ? Matúško to nedobre znáša


... uááááááááááááááááááá pomóóóóc Matulo sa dostal do tatovho akože schovaného kufra s náradím v jednej ruke kladivo v druhej šrobovák a akýýýý veľký 😲 😅 😀 odchádzam papa

leninka75
8. aug 2013

@denisenko ....ja čakám nejaký koment a ty že pestré ☹ ☹ ☹ ☹ ............kto vám doporučil logo a prečo??? 😕 ..........to som rada, že simko lepšie 😵 😵 😵

@katka1819 ..super!!!! 😵 😵 😵 ...takže Peťko to ustál!!! 😵 😵 ........čo idete robiť??...

leninka75
8. aug 2013

..ešte som chcela @utka, @denisenko @letty86....nakupujete niečo nové do školy???..... 😕 😕 😕 😕 ......mám pocit, že hádam pomaly treba mysleiť na školu, ale zasa na druhej strane tašku máme OK, aj cvičky a botasky..hádam len prezúvky kúpime nové...........

leninka75
8. aug 2013

@katka1819 ..aby to neschytala nejaká rozbitná vec 😀 😀 😀

utka
8. aug 2013

Ahojte...
@leninka75 prečo by som sa mala báť. Ja sa teším do rodinných domov, tu v paneláku máme peklo. A má sa ochladiť. Aj s Vikim sme cestovali hneď. A hlavne mi pomôže to, že nebudem musieť upratovať a variť a venovať sa deťom. Dúfam, že budem mať viac času aj na Vikiho.

utka
8. aug 2013

@leninka75 ja som kúpila novú teplákovú súpravu, ešte musím tenisky na TV, papuče má nové, mal ich len v júni. Ináč nič nové kupovať asi nejdem. Možno školské dosky...

leninka75
8. aug 2013

@utka ...to vieš stará škola iné myslenie 😉 😉 😉 😉 ..................tak super tie školské nákupy, ešte ma napadlo, že musím dokúpiť obaly!!!....keď si spomeniem ako moja sestra kupovala prvé dva roky pomaly každý polrok novú tašku, tak teraz neviem či som vadná ja alebo ona 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..........

utka
8. aug 2013

@leninka75 aká stará škola? Však ty si škola ako ja 😉. No s tou taškou neviem...Ja sa nechystám kupovať novú, však táto je úplne ako nová...

jacka
8. aug 2013

@leninka75 ja som dala teplomer do auta.......tam už viac ako 51 ani neukázalo....nedalo sa viac 😝 .......a na slnku 47.......ale tam svieti len ráno..........tiež len v bazéne 😀 😀 😀 ....................................aj ked si to mne nenapísala nevadí...... 😀 😀 🙂

jacka
8. aug 2013

brrrr škola....... ☹ ☹

leninka75
8. aug 2013

@utka ....no vekovo to sedi 😉 .....ale ja mam dost strikne nazory co sa tyka deticiek.....este ked sme nemali deti a chodili sme
po dovolenkach a vidavala som matere co par tyzdnove babatka dovliekli na plaz a mali ich tam vacsinu odna, tak som bola vytocena do nepricetna a nehovorim o tom aku cestu tie babenka museli absolvovat....nehnevaj sa ale zostalo to vo mne a neznasam ked ktokolvek cestuje salym babom....aj a v autosedacke je pre mna pre babo neprirodzena.....

to je len moj nazor....kazdy si robi ako chce

leninka75
8. aug 2013

@jacka ...... 😀 .....no vidis teplotovo sme podobne.........a na to co som sa pytala mi odpovies ci sa opytat 😉 znova?...

jacka
8. aug 2013

@leninka75 čo si sa pýtala...niečo mi ušlo? 😕 😕 😕 😨

jacka
8. aug 2013

@leninka75 to je aj moj názor...nešla by som .......len keby fakt musela..........ja som k strige šla pri MAťkovi až po šestonedelí......aj to som olutovala..........strašne zle znášal cestu.......no a s Peťkom až po 3mes..... 🙂
len sa mi už začínaju nudiť v bazéne 😀 😀 😀

jacka
8. aug 2013

@denisenko prečo na logo?..........naša prázdninuje.....tak si dám termín až na september.........a ani sa mi nikam nechce trepať........leniviem......že až 😀 😀 😀 😀 😀 už len sa rozliať na kolomaž 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
8. aug 2013

@leninka75 mám to............fajn......ako ináč 😀 😀 😀 ešteže máme bazén ...tak tam zasyčím.....a nič viac mi netreba....teším sa na to obrovské ochladenie 😀 😀 😀 ....................ale dik si zlatá.....ešteže si na D dlhšie nebola 😀 😀 😀 😀

katka1819
8. aug 2013

vonku je horororooooooooooooooooooo 😎 😎 😎 😅 100 stupňov dnes len doma a potom kupkooooooo bazénik je síce napustený,ale už to chce zmenu 😉 tak užite ešte slniečkového dníka od zajtra vraj má pršať 😝 pa kočeny

utka
8. aug 2013

@leninka75 oki, ja to beriem...ale však hodinu a pol nie je až tak veľa cestovať...no a čo sa týka autosedačky-vajíčka-na tú mám aj ja nervy. Chúďa je tam taká poskrúcaná, ale čo narobím...

denisenko
8. aug 2013

@leninka75 že stručný koment...to len preto, lebo mi Simonko roztrieskal klávesnicu za písania.... 😀 😀 😀 😀 ...a k tej starej škole...... 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🙂 😉 ....tašku aj my máme do dalšieho ročníka...a dúfam, že ostane aj do tretieho....pri tých pálkach, čo za ne dáme musí vydržať..... 😀 😀 😀 😀 ..a ked nie, bude nosiť igelitku...z Tesca..... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
8. aug 2013

@jacka som si práve predstavila, ako syčíš v bazéne...... 😀 😀 😀 😀 😀 ..na logo kvoli tomu nešťastnému R...som sa vypýtala, a veru poviem ti, že pravdu som mala.....je to horšie ako som si myslela....SDenisko račkuje...lebo má ten hrdlový rotaizmus či čo a to by zrejme mal aj vtedy, keby nechodil do nemeckej školky, pretože po mne zdedil prirastený jazyk....takže moc nedočiahne za predné horné zúbky a tak sa naučil to R cez hrdlo, čo je vraj najhoršia varianta...jednoduchšie by bolo, keby ho vynechával, alebo miesto neho hovoril L, alebo J....takže tak...musí len cvičiť, ale aj tak ho zrejme rezanie neminie, ale aj potom musí cvičiť....a nabudúce idem aj so Simonkom, lebo je viac ako možné, že to zdedil aj on....no...potešili ma.... 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔

denisenko
8. aug 2013

ja už musím...Simonko ma normálne trhá od PC....

denisenko
8. aug 2013

@utka my sme cestovali s Niskom, ked mal mesiac...ked treba, tak treba....100 km......bývali sme u našich, ale krstili sme ho už tu v Rajci, tak preto....ale zas on od narodenia rád cestuje..... 😀 len vtedy sme nepotrebovali autosedačku, ale stačila vanička od kočíka.....

denisenko
8. aug 2013

@utka a ešte čosi ma napadlo...ja som tiež stará škola...ale ...niektoré veci si urobím, tak ako to cítim.....s Deniskom som bola vonku na prechádzke hned v ten den, ako som prišla z porodnice...to ma ešte len ľudia ohovárali... 😀 😀 😀 😀 😀 ....a nech...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre