Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
12. aug 2013

@denisenko ..krásne sú tie cicušky 😵 😵 😵 ......som zvedavá na mačiatka 😉 😉 😉 😉 😉 ..to ako vlastne k tomu došlo, že armanimu sa našla kočena??? 😕 ..to sú nejakí známi alebo na inzerát???...... 😨
.....vieš čo?... mám normálka obavy ,lebo z mojich báb sa stávajú reštauračné typy 😅 😅 😅 😅 .......včera sem boli v PU na zmrzku a len tak sa neskôr pýtam či ideme niekam na džusík......si mala vidieť ako ožili 😀 😀 😀 😀......

jacka
12. aug 2013

@leninka75 😵 😵 😵 😵 ............. 😵 😵 😵 😵
juj od nás daleko dobré 2 hodky cesty........a s nimi.....hroza..už tam budeme..už sme tam....ešte daleko?.................a nazad tak isto...... 😝 ................ale stálo to za to......velmi krásna...ešte sme sa na lodke boli.....odporučam.... 😵 😵 .......................keby sme šli skor tak kuk ešte jednu.........ale nestíhačka.... 🙂

jacka
12. aug 2013

@denisenko to je dosť daleko............teda ale šla by som sa tam kuk........... 🙂 ..........na další víkend pálime do NR na kombajny.... 😀 😀 😀

jacka
12. aug 2013

@katka1819 týchto horučavach je jaskyna ideálna 😀 😀 😀

jacka
12. aug 2013

dúfam že som na nikoho nezbudala 🙂 🙂 🙂

som si poumývala okna.............deti sa hrali s vodou..........nechcite ich vidieť........a to si Maťko ešte aj tričko roztrhal........veselo......ale v klude umyté 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
12. aug 2013

@jacka teraz je Agrokomplex???....či kedy??? 😕 😕 ...aj u nás veselo....Denisko tu má kamaráta, sú v piesku, tak nechcem vidieť aký príde...Simonko upratoval...povyhadzoval z balkona topánočky, hračťky, metlu, rohožku a tlčik na mäso..... 😀 😀 😀 😀 ...a ja mám navarené, popraté a umyté dlážky...a padla.... 😀 😀 😀 som chcela ísť ešte poobede na záhradu ale...uvidím....boli sme včera a celý kočík od blata 😝 😝 😝 😝
@leninka75 hi, hi...reštauračné typy...to poznám...ja už zo sebou stále nosím vodu a cukríky...inak by sme sa ďaleko nedostali..... 😀 😀 😀 😀 ...Armani má inzerát...aspon si zarobí na granule..... 😀 😀 😀 😀 aj o 2 týždne by mala nejaká prísť,tak som zvedavá..... 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
12. aug 2013

@denisenko ...má to byť od 22.do 25 augusta..... 🙂 .............................ja piesok neznášam....hnusák je všade 😀 😀 😀 to von pred dverami do hola....až potom dnu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ............................že blato.....u nás popraskaná zem od sucha............nič neprší.............................................tak Armani bude mať dalšiu kamošku 😀 😀 😀 😀 ............ozaj kto mu dal meno?

leninka75
12. aug 2013

@jacka ....to je teda dost daleko od vas......to si nepisala o mojich detoch, tie nekonecne otazky v aute? 😀 .....nerada s nimi niekam dalej cestujem 😔 😝 ....nestavis sa na tie okna aj u nad?....ked si tak pekne 😉 rozbehnuta.....hry s vodou aj u nad ficia

leninka75
12. aug 2013

@denisenko ....na 100% su vam tie veci co vyhadzal simko zbytocne 😀 .....a armani uz moze mat frajerky?....nie je on este v puberte? 😀 .....

katka1819
12. aug 2013

@leninka75
@denisenko baby moje veru s tým jedlom a pitivom musíme premyslieť 🙂 šup sem s návrhmi 😀 😀 😀

katka1819
12. aug 2013

@leninka75
@denisenko grilovačka môôôže byť napr. a ten gulááááááášek len neviem či sa tam dá uvariť či je tam otvorené ohnisko aj kotlík či majú k dispozícii musím im napísať no a ostatné že ráňošle(raňajky) 😀 ,desiate,olovranty a večere už každému čo mu libo ...každá svoje deťúrence poznáme najlepšie všakže 😀 😉 píííííííšce ako a čo by sa Vám pozdávalo 😵

leninka75
12. aug 2013

@katka1819 @denisenko ........raňajky si hádam každý donesie, čo komu chutí....ak by sme chceli robiť guláš tak hádam už aj v sobotu ráno začať, lebo z "mládí" z chát mám skúsenosť, že keď sa uvaril na večeru v sobotu, tak v nedeľu sa dobrá polovica vylievala, alebo si každý musel povinne brať do pohárov 😅 ..a tiež by sme ho mali uvariť skôr menej než viac, nech zbytočne nezostáva....určite na sobotu večer by pasovala grilovačka 😵 😵 😵 😵 ...a to neviem, každý prinesie a urobí sa mix???????????????? 😕 .........v nedeľu sa dojedia zvyšky, prípadne niekam zájdeme na obed..ozaj dá sa tam niekam ísť papať, nevieš Kati?????.......ja plánujem zobrať nejaké sáčkové polievky a určite cestoviny a syr, na tom moje baby, keby niečo prežijú aj celý víkend 😀 😀 😀 😀 😀 😀......

utka
12. aug 2013

Ahojte...
Lucinka v pohode,už sa aklimatizovala...dnes šla neterka do školky,tak je tu ticho a spinkame dobre.Vo ZV sme do stredy...

jacka
12. aug 2013

@utka super... 😵 😵 😵 ....aj niekam chodite?.......

dobru nocku 😵

utka
12. aug 2013

@jacka nie...nemáme ako.Muž je každý den autom u švagra.Preraba byt.

jacka
13. aug 2013

ahojte...... 🙂 🙂 🙂

@utka aha.....tak to má fajn dovolenku.... ☹

leninka75
13. aug 2013

ránečko.................

leninka75
13. aug 2013

@jacka ..do akej druhej jaskyne ste chceli ísť??

leninka75
13. aug 2013

..lejeeeeeeeeeeeeeeeee 😝 😝 😝 😝

utka
13. aug 2013

Ahojte.
@jacka veru,super dovolenka.A tým aj pre nás...

jacka
13. aug 2013

@leninka75 bud do Dobšinej alebo Gombaseckej........ale láka ma Demänovská ladová 🙂 ...............................tak pošli aj ku nám dážd 🙂
@utka to máš pravdu...... ☹ 😒 .........

katka1819
13. aug 2013

Ahoooooooooooj 😀

aj u nás čiape a nečiape a čiape a ne..... 😀 😅 😀 aj slniečko vykúka a tááák 😝

@leninka75 som písala správičku správcom tej chatičky že či je k dispozícii kotlík a či sa niekde v blízkosti nachádza reštika,ale zatiaľ neodpísali 😅 no neviem ako to vymyslíme ... ak budeme variť ráno v sobotu gulášek ( každý kúpime po kilku mäska hovädzieho,zemiačkov a cibuľky ,špécie,lečo a masť si podelíme 😝 ) ja by som pogrilovala aj v piatok večer radšej a v sobotu po guláši môžeme opiecť špekáčiky napríklad 😉 ( každý si donesie niečo z domu na grilovačku predpokladám že v páci pripravené mäsíčko a nejaké klobásky,potom spojíme na stoloch a bude obžerstvoooo 😀 )
raňajky ,desiate a olovranty,vody,džúsiky,mlieko, pochutiny,sladkostiny 😀... ako sme už písali každá rodinka vo vlastnej réžii 😉 chladničku si rozdelíme na 3 časti 😀 😀 😀
@denisenko čo myslíte ??? môže byť 🙂 popíšte čo by Ste ešte tak ....

leninka75
13. aug 2013

@jacka ...ja plánujem keď Lolka trošku povyrastie víkendy po Slovensku...rada by som videl avšetky tie pekné veci 🙂 🙂 🙂 🙂 ...........pošlem, hocikedy 😉 😉 😉

leninka75
13. aug 2013

..robím ryžový nákyp.......premiérovo 🤐 ...som zvedavá kto ho bude jesť či baby alebo pes 😅 😅 😅 😅

leninka75
13. aug 2013

@katka1819 ...jááááj piatok mi úplne vypadol z jedálneho lístka 😔 😔 😔 😔 😅 😅 😅 😅 .......ja som za!!! 🙂 ...s tým mäsom na guláš urobme tak, že dve prinesú po kile bravčového a jedna kilo hovadzieho...čo ty na to??....deni???

katka1819
13. aug 2013

@leninka75 u nás ryžový nákyp nikto nechce jesť 🙄 a ja som ho ako malá papkala jedna radosť a najlepšie od maminky že 😀 😀 😀 som to niekoľko krát skúšala a nemal úspech 😅 😝 chlapi vyberavý 😀

katka1819
13. aug 2013

@leninka75 bravčovéééééé na guláááááááááááááš 😝 😝 😝 no ako chcete keď budem jedna proti dvom 😀 sa prispôsobím 😵 jasnačka 😉

katka1819
13. aug 2013

@leninka75 aj ja som minule chlapom hovorila že všetky hrady a zámky a zaujímavé miesta na Slovensku našom krásnom by sme mohli pozrieť 😵 na budúci rok začíname tiež 😀 😀 😀 aj tie jaskyneeeee kde som ešte nebola a ani moje deti 😔 😅

katka1819
13. aug 2013

na kde sce ??? ideeeeeeeeeeem ja 😀 papa

katka1819
13. aug 2013

@leninka75
@denisenko už my odpísali 🙂 tak kotlík je k dispozícii ,krb je na terase,a reštaurácia je v penzióne Remi v blízkosti chaty 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre