Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
10. júl 2009

Hej, varila som na zajtra,lebo zajtra príde švagor s družkou a jej dcérou po neterku, tak chceme niekam vypadnúť s nimi. Tak bude obedík hotový

leninka75
10. júl 2009

ahoj utka!! 🙂 ........lilka je pri babke (svokre) 😉 .... snáď ju to nepoznačí 😀 😀 😀 😀 .......ako robíš to kanadské kura?...

aninka29
10. júl 2009

ahojky 🙂 už sme doma....idem čítať

jacka
10. júl 2009

utka tak bude u vás veselo... 🙂 ..a už viete kam vyrazíte?

leni...potom napíš tie následky 😀 😀

jacka
10. júl 2009

aha bosorka prišla.....leni si dobráááááá 😀 😀

aninka29
10. júl 2009

som vám chýbala čoooooooooooooooooooooooooo 😀 😀 😀 😝
ženy,veď viete, že mám každý deň jazdy 😉 .........a manža nie je doma,takže buď nás vezie do mesta dedo,alebo ideme busom........teraz celý týždeň chodíme busom,lebo Simke sa to hrooooooooooooozne páči 🙂 .........len keby mne sa tak chcelo 😝 ja som taká pohodlná,ale čo neurobím pre svoje dieťa 😵
dnes sme ostali dlhšie,lebo som si ešte chcela pokúpiť nejaké sarapaty 😉 ..........a moje dieťa ma dnes táááááááák vytočilo 😠 ,že ešte chvíla tak ju zbijem pred celým korzom 😕 😖 ...................ale zdržala som sa 🙂 ............ale za to som na ňu poriadne nakričala,a teda fakt riadne 😒 sa všetci otáčali 😝 /joj to neznášam,debilný národ 😠 😝 /ale mne to už bolo jedno 😀

aninka29
10. júl 2009

všetkým oslávencom prajeme všeeeeeeeeeeeeeeeeetko len to najlepšejšie 😵 😵 😵

utka ako sa robí to kanadské kura???????????????? 🙂 hoď receptík 😉

leninka75
10. júl 2009

aninka, a čím ťa princeznička vytočila??? 🙂 .........a nebuď nervná lebo bude taká aj sabi 😀 😀 😀

jacka
10. júl 2009

utka zdrhla.....

ani čauko.....teba len tak niečo vytočí?....no neverím 😉

utka
10. júl 2009

Kanadské kura:
POTREBNÉ PRÍSADY

Kura, 2 poháre vody, 1/8 masla, 1 šálka nakrájanej cibule, 1/2 pohára kečupu, 1 lyžica octu, soľ, korenie, curry, chilli, 1/2 lžičky cukru, 1/2 citróna, 3 strúčiky cesnaku.

POSTUP PRÍPRAVY

Rozporcované kura osolíme, pridáme pohár vody a 1/8 masla a dáme piecť. Do hrnčeka dáme šálku nakrájanej cibule, 1/2 pohára kečupu, pohár vody, 1 lyžica octu, trochu soli, korenia, curry, chilli, 1/2 lyžičky cukru a všetko varíme pod pokrievkou asi 10 minút. Po zvarení pokvapkáme šťavou z 1/2 citróna a pridáme 3 strúčiky cesnaku. Touto zmesou zalejeme kura a dáme dopiecť. Príloha: Domáce halušky.

utka
10. júl 2009

aninka, to chodí aj Simonka s tebou na jazdy??? 😕

leninka75
10. júl 2009

mňamky, utka....kde ty chodíš na také maškrtky... 🙂 🙂

jacka
10. júl 2009

jééj normálne som vyhladla...utka zajtra sa pozývame...možeme? 😉 😉 😵

utka
10. júl 2009

leninka, neviem odkiaľ mám ten recept, le je to fajnové...Veľmi nám to chutí. Ja som teraz upiekla nie kura ale stehná...Mňaaam. Škoda, že mám delenú. Ale bez halušiek si dám. Dala som umelé sladidlo namiesto cukru 😉

aninka29
10. júl 2009

ale nebude 🙂 keď som čakala Simku,bola som tiež furt nervná 😝 a neprejavilo sa to na nej 😉

princeznička ma vytočila tým, že dnes mala deň kedy chce všetko na celom svete 😠 ...............šli sme do mesta s tým, že zájdeme do dráčika a tam si vyberie JEDNU hračku.....samozrejme vybrala si milion vecí 😠 .....ale po polhodinovom vyjednávani a plači sme sa dohodli na doktorke veterinárke so všelijakými tými hlúposťami, k tomu ešte vodnú pištol a náhrdelník /si hovorím, však nech to čert berie,najbližšie niečo dostane až na narodky/.............o pár obchodov ďalej zbadala vo výklade kufrík s tou blbou hanna montana/ani neviem čo to je za film 😝 /..........a chce a chce a chce 😖 .....začala zase revať,ja na ňu milo -nepomohlo 😝,krikom-nepomohlo 😝 ............si hovorím do riti,ja sa tu budem rozčulovať..som vošla do obchodu a kúpila som jej ten sprostý kufrík,ktorý mimochodom po príchode domov hodila do izby a dovi dopo 😝 .........potom sme šli na zmrzku,kúpila som ej do pohára aj so šlahačkou a čoko.začala revať, že šlahačku nechce 😠 tak som sa nasrala kúpila som jej jednú dávku do oblátky a šli sme preč.................a potom zbadala nejaké dzecko s balónom,začala hučať, že chce aj ona 😠 😠 😠 no ale to som sa už nezdržala a vybuchla som 😝 ............ešte šťastie, že pre nás akurát došiel dedo,lebo inak neviem neviem 😝 ...........a viete čo????????ja trúba som jej aj ten balón kúpila 😝 😝 ................to je asi všetko............nerátam cirkus v drogerke 😀

leninka75
10. júl 2009

niekedy skúsim..............ja sa lúčim, idem víkendiť 🙂 🙂 ............pa, pa 😉 😉

aninka29
10. júl 2009

utka mňam 🙂 ...........Simka bola doteraz doma s tatom,ale odkedy odišiel tak ju nosím na tú hodku ku svokre 😉

jáj jacka,v poslednom čase ma vie vytočiť všetko 😉

aninka29
10. júl 2009

pa pa leni....krásny víkend 🙂

denisenko
10. júl 2009

ahojte...jej, utka aj ja mám ten recept... ale už som to sto rokov nerobila, vidíš, dobrý nápad 😀
denisko už spí, chudáčik taký bol zmorený, učky sa sťazovali, že vobec nič nejedol.... 😖
ani, a čo sa vam stalo?aj ja som zvedavá,som si myslela že to sa viem vytočiť len ja.....
a stým rozčulovaním to fakt neprehánaj, budeš to mať domka

utka
10. júl 2009

leni, papa...
jacka, kľudne príď. Dám ti číslo na švagra. Je zo ZV, tak ťa môže cestou vziať 😀
aninka, len kľud 😉...Ale som rada, že to nie len mňa vytáča moje dzecko...

jacka
10. júl 2009

leni..pááá 🙂

aninka ....no máš to tažkééé....toto vy vytočilo aj mna 🙂 ...sice..mna vytočí aj počasie....som zvedavá aký bude nervák ..ten maličky v brušku

deni...ved čo sa čuduju 😠

denisenko
10. júl 2009

ani, to tvoje dieťa sa má dobre..... 😉 denisko je naučený chodiť do hračkárne, ale tu je to inak ako na slovensku, tu sa pohrá, povozí a netreba kupiť nič, tak to je o to fajn, vždy poviem len pozrieť, nekupujeme nič....také nenáročné dieťa 😀
jacka, počasie vytáča aj mna....zas a stále teplo, už ma porazí.... 😎
leni, pekný víkend

aninka29
10. júl 2009

Simka málokedy takto vyvádza 😒 ale keď začne tak to stojí za to 😠 😠 😠
ja som kludná 😉 ...podla mňa to nemá vplyv na bábo,lebo Simonka by potom bola kopa nervov............a to nie je 😉
a minule mi jedna mamka povedala hlášku, že keď je nervná v tehu,tak bude mať kľuďasa dieťa 🙂

a inak sa chcem pochváliť, že dnes mi šla jazda úplne super......,sme jazdili v hustej premávke fuuuuuuuuuuu 🙂 .............ale žiadnu radu som nepotrebovala 😵 😵 😵 aj na križovatke do kopca som sa superne pohla 🙂

aninka29
10. júl 2009

mamky idem ...............potom prídem 🙂

denisenko
10. júl 2009

ani, ty si superman...supermanka, opravujem 😀
ja som sa r 😀práve dozvedela, že zajtra idem na pohovor, tak sa idem zakutrať do nemčiny, nech niečo zo seba vypotím... ☹ ☹ ☹
držte mi palce

jacka
10. júl 2009

už sme spät.............som ho musela vyvetrat...inak by som ošedivela 😉 😝

aninka29
10. júl 2009

aj my sme už tuuuuuuuuuuu 🙂

deni,jasné že som 🙂 ani nepochybuj 😀 ............čo za prácička to bude??????????.........jasné že budeme držať prsty 🙂 ..............len sa učkaj,učkaj 😉

ženy som bola lachvata na arašidy a vypadla mi plomba 😝 .........dúfam, že ako naschvál ma začne bolieť zubisko cez víkend 😝

idem hodiť krásavicu do vane,nech mám pokoj 🙂

aninka29
10. júl 2009

halooooooooooooooooooooo 😝 večeriate?????????? 🙂
ideme aj my 🙂

dobrúúúúúúúúúúúúúúú chuť 😵

jacka
10. júl 2009

aninka my už spinkáme asi pol hodku 😔 ...bol už hotový...a aj tiež....

deni...na aky pohovor..ved sa pochvál 😉

jacka
10. júl 2009

haloooooo...... už máte víkendík 😅 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre