Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
12. sep 2013

Dobré ránko 😉 mamky,zle je...napadla ma nejaká črevna pliaga...

leninka75
12. sep 2013

ráááááánečko z práce 😉 .....

@denisenko ...no pekne ☹ 😠 😠 .....však sa nám úplne stratíš keď sa budeš teraz chvíľu kamošiť s wc misou ☹ ☹ ☹ ☹ ......drž sa Ivka nech si rýchlo fit ......dúfam, a držím palce aby to detičky obišlo 🙂

jacka
12. sep 2013

ahojte......... 😎 😎 😎

@denisenko juj dobre si napísala...to je zlé.... ☹ .........musíš vydržať...............ostatných to obišlo?

katka1819
12. sep 2013

Čafte kočky 😉 😵 😀

@denisenko rýýýýýchlo preč s pliagami všetkého druhu 😉

denisenko
12. sep 2013

no, našťastie, nikto iný zatiaľ ...dúfam, že to tak aj ostane..... 🙂 a včuľ..okamih pravdy...ryža s rajčinami.....to by mohlo ísť... 😀 😀 😀 😀

jacka
12. sep 2013

@denisenko chceli by sme.....dufam že aj muž dovtedy doje......inak odmietam kdekolvek sama chodiť s Peťkom 😝 😀 😀
ešte tá ryža by šla...ale rajčiny 😀 😀 držím palce 😀 😀 😀........aby to nešlo von...😀

jacka
12. sep 2013

@denisenko no ako ti je... 😉

ja mám pocit že im to počasie kapánek nevyšlo.......čo ma teší 😀 😀 😵

denisenko
12. sep 2013

@jacka ...žijem,len žalúdok bolí...ale drží,drží...musí 😀 nemienim skončiť na infuzkach ak sa dosttanem na 45kg ☹😖 ..aj u nás bolo krásne,ale uz sa dovalili mraky.,som bola ešte rýchlo kúpiť svokre a švagrinke kytky 😉 pokým nezačne pršať :'(

jacka
12. sep 2013

@denisenko že musí 😀 😀 😀 😀 ........................ale hlavná vec je že drží 😀 😀 😀 😀 😀 .............................máte doma Máriu?...... 🙂 ..........
tento týžden ide veeeelmi pomaličky......konečne je zajtra piatok......... sobotu prespím celu..... 😀 😀 😀 😀 .....to bol len vtip 😠 😀 😀 😀 😀
dobru... 😵

letty86
12. sep 2013

ahojte 😉

letty86
12. sep 2013

@denisenko ako? dufam, ze ti to rychlo prejde
@jacka dobrý vtip si dala 😀

denisenko
12. sep 2013

@jacka ..veru 2Márie...😉 ..a to že žalúdok musí...moj drahý to raz presne vystihol,ked povedal,že u mňa jednoducho neexistuje spojenie 'nedá sa' 😀...vtipnejší vyhráva?..tak aj ja budem spať celý víkend 😀😀 a čo vraví Maťko na školu po 2 týždňoch?
@letty86 ahoooj 😉

denisenko
12. sep 2013

@letty86 si ma obehla..😀 ako Maťulo?

letty86
12. sep 2013

@denisenko sopliky este ma 😖 az v stredu ide do skolky

denisenko
12. sep 2013

@leninka75 tak ako bolo v práci?..ozaj a to dokedy máš pracovnú dobu?
@utka tak ako zvládaš Lucku a školu?

denisenko
12. sep 2013

@letty86 jáj,tie nekonečné sople...teraz zabral pamycon,po dlhej dobe....klop,klop,klop...

jacka
12. sep 2013

@denisenko však podme všetky prespať celu sobotu....... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,................................klop klop.....pst...moji ešte nie sú choručký.......a nech zatial ani nie sú 🤐 🤐 🤐 😔

jacka
12. sep 2013

@denisenko dobre to vystihol drahý...nedá sa...neplatí............proste musíš a hotovo.... 😝 😉 ..................však silná si to žena..... 🙂 😵 😵 ......čo ťa budem chváliť ved to vieš 🙂 🙂 🙂

jacka
12. sep 2013

už fakt dobru....letím za deťmi.......spia somnou v posteli.......takže spánkom sa to nazvať nedá 😝 😝

utka
12. sep 2013

@jacka ja by som chcela prespeť celú sobotu, len bohužiaľ...
@denisenko no musíme zvládať...Viki je samostatný našťastie...
Dnes sme boli v poradni...meriame 57cm a vážime 4890g.

denisenko
12. sep 2013

@utka krásne modelkovské miery 😉
@jacka matky...musia všetko..☹

4 paličky na večeru ,a hajde spať 😉 dobrú nôcku

denisenko
13. sep 2013

Dobré ránko 😉

utka
13. sep 2013

Dobré ranko.
@denisenko dakujeme...Ty si tuším spominala,že si Deniskovi dávala proti kašlu Stoptusin?Zaberal?

denisenko
13. sep 2013

@utka my máme vždy stoptusin,vraj jediny na oba druhy kašľa..zaberá,len ja dávam aj sirup na noc 😀 čo, Viki kašle?

jacka
13. sep 2013

ahojte............. 🙂 🙂

hurá piatok.... 😀 😀

jacka
13. sep 2013

@leninka75 😵 😵 😵

leninka75
13. sep 2013

Ahoooooj......veru hura piatok....a ja si dovolenkujem.... 😀

@denisenko...pracovna doba klasika 8 hodin.....ale zvycajne je to vzdy viac..... 😝 .....podla rozvrhu...

katka1819
13. sep 2013

nOOOOOOOOOO čAFTE 😀 😵 😀

utka
13. sep 2013

@denisenko aký sirup: hej, kašle. Mal len sopel, ale už aj kašle. Som mu nazad nasadila sprej na inhalovanie Ventolin, ale ešte potrebujeme niečo k tomu. Začala som Solmucolom, ale ten sa večer nemá dávať, dráždi na kašlanie. tak som mu včera dala stoptusin...
Veru, hurá piatok. Teším sa na víkend, že mi aj Peťo pomôže s Luckou...Včera sme boli od pol jedenástej do štvrtej vonku. Pekne spinkala. Raz sa medzitým napapala, raz pokakala...A podvečer hisáky zase. Vonku začalo liať, tak sme šli domov a tam mi už nevedela zaspinkať ☹.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre