Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
24. okt 2013

už letííím.... 🙂 🙂 🙂

leninka75
24. okt 2013

...no pekne ste všetky fuč ☹ ☹ ☹ ☹ ..... 😝 😝 😝 😝

denisenko
24. okt 2013

@leninka75 kuk 😉

leninka75
24. okt 2013

@denisenko ..aha predsa nejaká kukulienka tu zostala 😵 😵 😵 😵 😵

utka
24. okt 2013

Tak Lucinka váži 5470g, za týždeň pribrala 155g...super!

jacka
25. okt 2013

@denisenko ste sa museli s mužom dlho hladať 😵 😵 😵 ...............................ale výchova....tvoja..........robí svoje 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...............kosti schováš...zhasneš 😀 😀 😀

k tým ulohám.....som mu predpísala tak cvične velké A......vieš čo zapotil.....vraj mami tebe lieta..... 😠 😀 😀 ..........tak mu mám napísať úlohu...... 😀 😀 😀 😠 😠

jacka
25. okt 2013

@leninka75 ja som túúúú 😀 😀 😀 ........................treba využiť ešte teplo 🙂 🙂 🙂

som sa stavila u mudr.....radu Maťkovi na nechty......má tam tie biele pásiky........to je s toho že mal ruku zlomenú.....dala calcium sirup....a teraz mi začal kašlať.....paráda 😖 😖

jacka
25. okt 2013

som zabudla...................ahojte 🙂 🙂 🙂

leninka75
25. okt 2013

ránečko!! 😉

@jacka ..ty čo si tak skoro vstávala??? 😕 😕 😕 😕 😕 ....myslíš, že mu ten sirup uvoľnil hlieny???

jacka
25. okt 2013

@leninka75 sa nepýtaj 😝 😝 ......................ja neviem ho začalo dusiť....taký hnusný kašel...aj divne ráno začal rozprávať......ešte že budu prázdniny.... 🙂

jacka
25. okt 2013

robím bezlepkové a bezlaktozové palacinky.......................možem zachvilu otovirť reštiku 😝 😝 😀

katka1819
25. okt 2013

AHOOOOOOOJ 😀 😉 😵 😝

denisenko
25. okt 2013

ahojte.... 😉 ja som už bola aj u Mudrej...so Simčom....kvapky a trifed nezabral...sople ako opraty....tak som bola pre fenistil a pamycon..... 🙂

denisenko
25. okt 2013

a už zas bežíííím.....prídem, ak mi milosťpánko dovolí..... 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
25. okt 2013

@denisenko ty si aká šikovná......... 🙂 ..............takže sa dávkujete dalej....pekne ☹ ☹ ☹ ...............v noci ako spinká?....

len príd 🙂 😀

denisenko
25. okt 2013

@jacka v noci desne kašle...vykašliava...ale nebudí sa na to...len zas začal vymýšľať a vôbec nechce mlieko...už 3 dni...ovocie nezje od 1.roka...len banány,aj to nie vždy...doktorka len krútila hlavou,tak mu musím dávať aj vitamíny...a keď mu chcela pozrieť hrdlo,zaťal zuby a rozhrýzol tú paličku 😀

jacka
25. okt 2013

@denisenko chudáčik ☹ ☹ ..................aj cez den kašle?..........juj sa skoro vyliečte...... 🙂
tak zúbky má pevné 😵 😵 .........................ani mu nekukla dnu?

denisenko
25. okt 2013

@jacka ...len pokašliava....ked má toho v krku moc......zúbky má veru dobré.... 😀 😀 😀 kukla, kukla.....ja som mu držala ruky, sestrička nohy a ked najviac vrieskal, doktorka pozerala do hrdla...u neho to inak nejde.......a ked ho chcela popočúvať, tak jej zdrhol pod lehátko a mala smolu...... 😀 😀

denisenko
25. okt 2013

a včera som to zakríkla.....moja drahá polovička ma nahnevala...jáááj, chlapi....a ten ich zmysel pre čas......ale vedel, že bude zle..... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
25. okt 2013

a ešte čosi....autíčko v oprave, včera to bol pozrieť druhý krát poisťovák, ked sa to otvorilo, tak ma potešil.....vraj predbežná škoda, čo on vyrátal, vyše 800E 😝 😝 😝 😝 😝 😝 alebo to ešte bude viac a tým pádom to skončí ako totálka, lebo podľa ich noriem to prevýši hodnotu auta..... 😝 😝 😝 😝 a mne až vtedy došlo, že vlastne musííím byť najšťastnejšia na svete, že sa deťom nič nestalo, kedže sedeli vzadu a náraz bol tam..... 😔 😔 😔 😔 a keby som bola nedôsledná matka a nepripútala ich do sedačiek, tak by preleteli predným sklom...... 😝 😝 😝 😝 😔 😔 😔 😔 až ma striaslo.......

utka
25. okt 2013

Ahojte...

denisenko
25. okt 2013

@utka ahoj....a ja už zas idem.....

utka
25. okt 2013

@denisenko budeš mať nové autíčko?

denisenko
25. okt 2013

@utka Zuzi, nové???...nie....šikovný ujo mechanik mi to pekne opraví..... 😉 na prvý pohľad vyzeralo len trošku buchnuté....a úplne pojazdné, takže tak.....aspon dúúúfam.....toto bolo kupované na začiatočnícke jazdenie, takže ešte musí toho veľa vydržať...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ....na Vivare šoférovať nechcem.... 😖

utka
25. okt 2013

@denisenko aha...Oki...

leninka75
25. okt 2013

@jacka ..čo si dala na miesto mlieka??:...deťom chutili?...a varila si niečo aj pre vás, či aj vy s mužom také jedávate?...

leninka75
25. okt 2013

@denisenko ..fíha Peťo asi dosť prepískol keď doniesol kvetinku 😉 😉 😉 😉 😉 ......pekná sumička za to auto 😝 ...len aby to ešte príliš nenarástlo ☹ .....simonko je neskutočný 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .....ale fakt máš úžasné nervy 😵 😵 😵 😵 😵 😵

denisenko
25. okt 2013

@leninka75 ...Petrík sa 'sekol' len o 2 hodiny.,v mužskom ponímaní času 10 minút....😀..Simonko trénuje celú rodinu a blízke osoby od narodenia,takže už sme zvyknutý 😀 bud rada že máš dobručké baby 😉

denisenko
25. okt 2013

Juj,bola som s Deniskom na výtvarnej ho ospravedlniť.keď minulý týždeň nebol....trochu som si oko potešila,..😀

leninka75
25. okt 2013

@denisenko .....čo pekné robili na výtvarke??? 😵 😵 😵 .....napadlo ma ako na rehabke??.....plávanie vám náhodou nedoporučili?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre