Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
22. nov 2013

ránečko 🙂 ...piatóóók 😵 😵 😵 😵

@jacka...chalanov preháňa? ☹........

@letty86 ...to vieš na mňa platí podaj prst uchmatnem celú ruku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..............to máš teda veselé s Maťkom ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ .................Vikinke sa ako darí v škole?

utka
22. nov 2013

Ahojte...
Tak noc bola trošku horšia ako inokedy, ale na to, že Lucinku očkovali, tak celkom dobrá. Mala večer teplotu 38, tak som jej dala sirup Nurofen. Tak isto aj ráno o pol ôsmej. teraz sa zdá celkom v pohode. Aj kopká nožičkami, tak ju to snáď veľmi nebolí...

leninka75
22. nov 2013

@utka ..super!! 🙂..ozaj a ušká idete prepichovať?

utka
22. nov 2013

@leninka75 ideme dať nastreliť, ale v Ústave lekárskej kozmetiky nastreľujú až od pol roka...
A máme takéto náušničky...

leninka75
22. nov 2013

@utka ..krásne sú!! 😵 😵 😵 😵 .....a to sa ako robí, nevieš??.......to sa nastrelí dierka do uška a navlečie sa naušnica??...dobre myslím?? 😨

utka
22. nov 2013

@leninka75 nie, to sa nastrelí taká náušnička, ktorá musí byť v ušku tuším 4 týždne a potom sa môžu dať tie, čo mám...

jacka
22. nov 2013

@utka teraz už nie su tie očkovania bolestivé ako pri starších 😉 ....náušničk sú pekne....Lucinka bude kočka 😵 😉

jacka
22. nov 2013

@leninka75 prehána......už len výýýýýýdržať 😝 ...... 😉

utka
22. nov 2013

@jacka myslíš,že nie sú také bolestivé? Júúúj, a dávaš im aj probiotiká?

jacka
22. nov 2013

@leninka75 idete aj niekde cez víkend?.......nás čaká paučová kultura....kedže nemožeme nikam.... ☹ .........ani Maťko vraj nie je celkom fit....ale v pondelok može ísť....ak mu nebude horšie.... 😠 .......no a vraj Peťko je pekne zaliehnený......a možno dlhšie nepojde do kolektívu ☹ ☹ ...záleží od toho čo povie krčná 😖 😖 😖 ....................... ......je mi luto detičiek.... ☹ ,,,,,ale aspon nejdeme k strige 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
22. nov 2013

@utka hej...mne to dr povedala už pri Peťkovi....... 🙂 .........aj som to videla že tak netrpel 😉 ....dávam kázala zvýšiť dávku ked chodia a 4-5 krát na wecko ☹

denisenko
22. nov 2013

Ahojte.. 🙂
U nás hotová pohroma,Simon sopli a kašle tak,že sme nikto nespali..cez den ho až dusilo..kvapky do neho nedostanem,zo sirupu sa povracal,a kedže je nevyspatý,vrieska a hádže sa o zem...nevymeníte niekto??????

jacka
22. nov 2013

@denisenko na toto ti nedám páči sa mi..... ☹ ☹ ..................................ale úprimne...nezávidím ti.... ☹ ☹ ☹ ........takže zámena nebude 😀 😀 😀 až ked bude zdravučký..... 😉 🙂 ......som rada že moji sú ak tak fit..... 😀 😀 ...........

dobru nocku.....a pekný víkendík.........vraj
@denisenko
@leninka75 vraj budete mať bielu perinu vonku......nieže nám ju pošlete..............dakujem........ 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
23. nov 2013

Ahojte 🙂
...noc ako z hororu a teraz horúčka ☹

utka
23. nov 2013

Ahojte...

@denisenko Držím päste, nech ste rýchlo fit!

utka
23. nov 2013
letty86
23. nov 2013

ahojte 😉
@jacka ako chlapci?...matko kasle, ale zatial v pohode, vikuska sa zatial drzi
@denisenko drzte sa, denisko je o.k?
@leninka75 ako sa majú dievčatá?
@utka zlatí su 🙂

letty86
23. nov 2013

@katka1819 ty len zakukáš a uz ta niet 😉 vy sa ako máte?

jacka
23. nov 2013

ahojte 🙂 🙂 🙂
@denisenko juj moja.....držte sa ☹ 🙂 🙂 🙂 ..............Denisko je zatial v poriadku?? 😒
@letty86 sme sa minuli 🙂 🙂 🙂 ...........chalani.....?.....neznesitelný........a mne o chvilu prepne 😠 😠 😠 😠 😠 som ako v base....dve týždne....................ale Maťko už ide ta v pondelok.......a Peťko ked je sám je dobručký 😵 😀 😀 😀

jacka
23. nov 2013

@utka zlatučký sú...to ste doma? 🙂

jacka
23. nov 2013

@letty86 aj má Maťko atb.,?.....tak nech to Vikušku obíde 🙂 🙂

letty86
23. nov 2013

@jacka nemá atb, iba calcium a nejaké antihistaminika...neviem názov 😀 má to prvykrát...a kvapky do nosa......matko je tiez 😠 dnes nespal, tak nech je už aspon sedem 😅 😝 ...vikuska dnes isla k babke

katka1819
23. nov 2013

@letty86 😀 😀 😀 nestíííííííham 😀 😀 😀 v pondelok popíšeme 😉 😵

katka1819
23. nov 2013

Dobrúúúúúúúúúúúúú 😵

utka
23. nov 2013

@jacka áno, doma...Prečo?

jacka
24. nov 2013

ahojte................

@utka....trochu som sa pomýlila....som mala pocit že to bolo fotené tu vo ZV 🙂
@denisenko ako sa máte?....ešte žiješ? ☹
@letty86 keb som vedela že si tu tak nezdrhnem včera 🙂 ...ako víkendujete?.......

vonku je teda ukážkovo 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😝 😝 😝 ..,,,,,tak fajn na depku 😠 😠 😠

denisenko
24. nov 2013

Ahojte 😉
@jacka už celkom dobre....klop,klop,klop 🙂

utka
24. nov 2013

@jacka jáááj...
Dobrú nôcku...

leninka75
25. nov 2013

ránečko!!! 😝 😝 😝 😝 😝 😝 ...............hnus vonku 😝 😝 😝 😝 😝

@jacka ..neboj mojka toto čo tu máme ti isto nepošlem 😉 😉 😉 😉 😉 ...............chcelo sa Maťkovi do školy?......
@denisenko...ako sa máte?.....už spinkáte lepšie?.....
@utka...aha, tak je to s tým nastreľovaním......a s tou náušničkou musíš aj hýbať, aby nezarástla? 😕 😨
@letty86....ďakujem, trošku sa máme lepšie.....Lilka je asi tak o 5% lepšia než bola 😀 😀 😀 😀.....málo, ale aspoň niečo 😉....momentálne nejako huhne, tak čakám, že prídu sople 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

leninka75
25. nov 2013

@katka1819.....milá naša Katarínka, v tvojim meninkám Ti prajem hlavne zdravíčko, spokojnú rodinku a trošku viac koníkovania 😉 !!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵 😵 😵 ...na zdravie 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre