Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
18. dec 2013

@jacka aj u nás dnes bolo..... 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 ...Petrík navaril halušky, dožrali sme sa a ľahli driemkať na gauč...a že predvianočný zhon...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Denisko...nejaké Snehové kráľovstvo, alebo čosi také....vraj super....ale len hodil do seba obed a leteli na plaváreň...dnes už posledný krát.... 🙂

denisenko
18. dec 2013

@katka1819 u nás je to taky tak.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
18. dec 2013

@denisenko ani ti na to 😎 😎 😎 😎 nedám že páči sa mi ☹ ☹ .................fnuk,,, ☹ 😉 😀 ......................to máte riaden zhon.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .....už končíte úplne ...či len tento rok....

toto moje prváčikovské čudo....to jeho správanie ....... 😠 😠 😠 😠 ......niečo neskutočné 😖 😖

denisenko
18. dec 2013

@jacka ...len si počkaj, ked bude druhák....samé papuľovanie......mudrovanie.....a podobne... 😝 😝 😝 😝 😝 😝

jacka
18. dec 2013

@denisenko tak to si ma teraz potešila..... 😀 😝 😠 ....asi ho dám nazad do školk..... 😠 😠

leninka75
18. dec 2013

ahojte...... 🙂 🙂 🙂

..nejde mi lajknúť 😠 ..netuším prečo 😨 😨

@letty86...krásne ozdoby si šikuľka 😵 😵 😵

@denisenko.....to akože vy ste mali 😎 😎 😎 a my nem??!!! ☹ ☹ 😠 😠

@jacka ...škôlka nepomôže 😅 😅 😅....to ide prirodzene 😀 😀 😀...teda to odvrávanie a drzačenie a pod. .......

denisenko
18. dec 2013

@leninka75 vy ste nem??? 😎 😎 😎 😎 😎 😕 😕 😕 😕 😕 my krááááásne......ale zato do včera večera hmla ako mlieko..... 😝 😝 😝 😝 😝

leninka75
18. dec 2013

@denisenko ..ani lúčik moja ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ .....juj tak mi to chýba!!!! ☹ ☹

leninka75
18. dec 2013

......jeej už aj lajky fungujú 🙂 🙂 🙂 🙂

leninka75
18. dec 2013

..dievčatá, možno ma niektoré ukameňujete, ale už dávnejšie som sa vás chcela opýtať......v niektorých fotoblogoch som už pred dvoma týždňami videla urobený stromček s komentom" a vianoce môžu prísť".........povedzte mi čo vedie ľudí k tomu aby mali stromček už tak skoro???..........však tým sa úplne stráca čaro šterdého dňa ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ..............................čo si ja pamätám tak slovenská tradícia je zdobiť stromček tak max deň vopred alebo veľa rodín zdobí priamo na štedrý deň......tuším ten západ sa nám pchá aj do týchto tradícií 😠 😠 😠 😠 😠

jacka
18. dec 2013

@leninka75 tak mu dám plienku...niečo hádam zaberie 😀 😀 😉 ..............................aj mne chýba 😎 😎 😎 😎 celkom dosť som na tom mizerne.........táto zima mi ide pod kožu na nerv 😠 😠 😠 ..........keb aspon sneh bol................................. 😀 😀 😀 😀 ....................................s tým stromčekom ...úplný súhlas.....a to som ešte čítala že jedna urobili stromec....a malá teraz chodí okolo a čaká na darček.........................a nepoviem ti k tomu prečo........lebo to nechápem...zachvílu budu robiť stromček po dušičkách...... 😝 😝 😝 ...........presne stráca sa čaro vianoc...........ešte nech darček daju skor......aj o týžden a je to 😠 😠

katka1819
18. dec 2013

@leninka75 nooooooooooooooooo tradícia netradícia ja mám stromček vyzdobenýýýýý 😵 😵 😵 len do mňa klíďo píďo ja znesiem 😀 😀 😀 Keď ja táááák lúbim Vianoce a stromček večer keď už všetci spia ja zleziem dole kniha v ruke ,čajík,deka alebo krbík a čítam a kukám naň joooooooooj 😀 😝 😉 tak si to chcem užiť čo najviac :-* páááááá

leninka75
18. dec 2013

@jacka ...plienku 😀 😀 😀 😀 😀 .......neviem či by sa ti ho podarilo dobehnúť aspoň vo ZV 😀 😀 😀 😀 ........práve včera som povedala, že na vianoce ak už teda nebude sneh aspoň slniečko nech nás poteší 😵 😵 😵 😵 😵 .............som rada, že máš na tie stromčeky rovnaký názor 😵 😵 😵 😉 😉 😉 ...som si pripadala čo ja viem staromódna?!! 😉 😉 😉 ............
...idem nakŕmiť zverce 😀 😀 😀 😀

katka1819
18. dec 2013

@jacka no u nás je stromček síce vyzdobený približne týždeň pred Vianocami,ale moji vedia že Ježiško donesie darčeky až keď spapkajú poslednú čokoládku z Adventného kalendárika 😉 😉 😉 😀

leninka75
18. dec 2013

@katka1819 .....a nedám ti lajk 😝 😝 😝 ....však si ho môžeš po večeroch užívať od 23.12. .....až do kedy chceš.......

leninka75
18. dec 2013

@jacka ...keď si spomenula tie darčeky...moja sestra jeden rok bola podľa mňa strrašne krutá voči Kike....darčeky vtrepala pod stromček už ráno 24.12. a chúďa decko bolo celý deň z toho hotové 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

katka1819
18. dec 2013

@leninka75
@jacka som si s vami pokecala 😀 😀 😀 😝 idem ja opäť pokračovať vo vypekaníííí ...............achoooooj

katka1819
18. dec 2013

@leninka75 jakože dokedy chceš ???? kedy ty odzdobuješ háááááááá ??????????? 😝 😀 😅

katka1819
18. dec 2013

@leninka75 a vôbec 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉

jacka
18. dec 2013

@leninka75 .......ked Maťko má nohý ako zajac...ktovie ..možno až pri vás bý som ho chýtila 😀 😀 😀 😀 .....................tak som potom aj ja staromodna......aj s mojím mužom ...... 😀 😀 😀 😀 😀 ..no a čo....ja som tak výrástla.......a vobec mi nič nie je 😀 😀 😀 ..............................voči KIKE.... dosť ...teda velmi kruté..... ☹ ☹ ☹
@katka1819 výpekaj.....som akurát skončila s rožkami...ešte praclík...a končím ...tento rok 😀 😀

leninka75
18. dec 2013

@katka1819 ..koncom januára ...už keď zostávajú holé konáriky 😀 😀 😀 😀 😀 ............nevadí, že 😝 😝 😝 😝 😝 .........len mi daj ...ja viem, že iný názor sa ťažko prijíma 😉 😉 😉 😉 ....howk!!! 🙂 🙂 🙂 ..........ešte veľa ideš piecť???

leninka75
18. dec 2013

@jacka ...robíš slané praclíky???

jacka
18. dec 2013

@leninka75 slané ....trochu zmený 🙂

leninka75
18. dec 2013

@jacka ..ja som robila také syrové keksíky, posypané sezamom....baby to majú rady 😵 😵 😵 ......dneska som kúpila v jednote kusisko udeného nech sú vianoce ako sa patrí 😀 😀 😀 😀 ..........
...idem deti uložiť a hádam sa ešte pustím do nejakej gule 😉 😉 😉 ......

...dobrú nôcku!!!

jacka
18. dec 2013

@leninka75 u nás frčia praclík a týčinka..... 🙂 🙂 .......zabudla som na šuhajd.....echh. 😝 😝 😝 .....ja neviem čo mi je tento rok....spala bý som ako medved a nič nerobila.. 😀 😀

dobrú nocku 🙂

denisenko
18. dec 2013

Koľko ľudí,toľko chutí... 😉 dobrú nôcku,moje pekné 😉

jacka
19. dec 2013

ahojte.......... 🙂

denisenko
19. dec 2013

Ahojte 😉 sedím vo vláčiku,tak na vás kuk jedným očkom 😉 som bola v žiline,akože ešte posledné darčeky,ale katastrofa,návaly v obchodoch už od rána 😖 ale mala som aj úsmevný zážitok-balil ma taky 20ročný fešák pri pokladni 😀 😀 😀 aspoň mi urobil dobrú náladu 😀

jacka
19. dec 2013

@denisenko ........tiež "milujem!" tlačenice 😝 ............aspon si sa previezla....Simonko šiel s tebou?...

takže znovu.... 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 deficit narastá.....vonku -5......ale normálne bý som povedala že aspon -10..😝....nádhera 😝 😠 😠 😠

utka
19. dec 2013

@leninka75 u nás sa stromcek vždy robil skor...aj keď sme boli deti.A Viki sa rozhodlo,že ho vyzdobi,keď bude 10 dní do Vianoc.Je chuda stále doma a uz sa nudí...Ale to je každého věc kedy si strom urobi...My vacsinou ideme po stedrom dni preč,tak sa zo stromceka vytesujeme skor.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre