Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
5. feb 2014

My máme rizoto so srdieckami,zaludkami a zeleninou.
Včera sme kupili novú autosedacku...

denisenko
5. feb 2014

ahojte... 😉

baby, včera večer ma skoro infarkt skolil....vyzlečiem Simonka a ten celý nakomplet vyhádzaný, chrbátik, bruško, škriabal ako divý....už sa mu to chytá aj do ručičiek...som sa ľakla, že osýpky alebo ružienka, alebo čo.....no des....a nakoniec vysvitlo, že atopický ekzém....no na porazenie....šíri sa mu to všade..... 😝 😝 😝 a dnes sme boli kvoli špičkovaniu na rehabke a tam ma tak vytočili...jednoducho, najmúdrejšie na svete, a ked sa vymyká z ich tabuliek tak ho tam treba zmestiť nasilu..... 😝 😝 😝 😝 😝

denisenko
5. feb 2014

@jacka plávanie???...dobre.....trochu to v poslednej dobe flákajú, ale zas...klop,klop,klop.....odkedy chodí plávať, zas nesoplí...... 😀 😀 😀 vy ako?

denisenko
5. feb 2014

a čo to?????? nikto?????? 😕 😕 😕 😕 😕

jacka
5. feb 2014

@denisenko tu som..... 🙂 🙂 .....máme sa.....velmi rýchlo to letí ☹ .......deti zdravé klop klop............................nám dala na kožnom balneum.......taký fajn mastný je. a ani vana nie ja ne výhodenie 😉 ........vám nedali nič?.....juj držkajte sa.......bola si s tým u dr.?......aj ho to svrbí?..... ☹ ☹ ☹ božinku čo sa na vás ešte nalepí 😒 ......................na rehabke vám čo povedali?........to vieš tabulký nepustia-... 😝 😠 😠 😠 😠 ............Denisko ako v škole?....drahého máš v práci?.........................juj bežím idú mi kosti..... 😀 😀

denisenko
5. feb 2014

@jacka balneum máme aj my...deniskovi pomáhalo,Simonkovi horší stav 😖 drahý...teoreticky je ešte doma do konca mesiaca,prakticky..šiel dnes na otočku do Dánska..tak som sama☹

jacka
6. feb 2014

ahojte......

@denisenko nerobí mu dobre?...čo mu teda dávaš?.....takže už len k moru 😉 .............zas sama........náš údel 😝 ☹ kedý sa vráti

denisenko
6. feb 2014

ahojte... 😉 juuuj...aký segedín som si navarila..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 chalani ešte majú hrstkovú polievku s údeným rebrom a kedže kyslé nemôžu,tak budú mať mäsko na šťave s cestovinou... 😉

denisenko
6. feb 2014

@jacka na kožnom mu dali dve masti...jednu s ichtyolom, druhú s aflodermom...to mu pomáha, ale zas nemože každý den..... 😖 😖 😖 ... tatinko..hádam zajtra bude tu....ak dobre pochodí... 😀 😀 😀

denisenko
6. feb 2014

@jacka vidíš..more.... 😉 😉 😉 len to pochybujem, Petrík bude makať celé leto..... 😝 😝 😔 😔 😔

denisenko
6. feb 2014

a ozaj...kam sa chystáte cez jarné prázdniny??? 😕 😕

jacka
6. feb 2014

@denisenko mnam segedín....... 😵 😵 😵 pozývam sa 😵 😵 😵 😵 .................moje opice to nechcú 😠 😠 😠 nič z kapustý...len surovú 🙂 ...........................vidím v dialke more...... 😀 😀 😀 ..neboj nič si šikovná prehovoríš...aspon na pár dní nech si oddýchnete 😵 😵 .......................jasné že pochodí 😵 😵 😀 😀 😀 ..........že som taká zvedavá......čo tam šiel na otočku? 🙂 😉

jacka
6. feb 2014

@denisenko prázdniný.......nikam.......muž nemá......tak sa budeme trápiť sami.....len nech je aspon počasie pekné....a vý?

denisenko
6. feb 2014

@jacka ved aj u nás budeme segedín len ja a Petrík....kľudne príd, máme dosť.... 😀 😀 😀 😀 ....my sa chystáme k našim, tak dúfam, že to výjde......klop,klop,klop....sme od Vianoc neboli a budú tam aj sestrine deti, tak sa Denisko vytešuje......tá dnešná otázka: mamííí, kedy bude Simonko veľký aby sme sa spolu hrali?????.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
6. feb 2014

@denisenko .....idem baliť....zachvilu som tam 😀 😀 😀 ...........................ako sa má sestra,..............Denisko nemá chýbu.... 😀 😀 😀 😀 .....ak sa bude hrať tak ako moji dvaja.....že sú v kuse v sebe.......v tom prípade sa máš na čo tešiť 😀 😀 😀 😉 ..........................na celý týžden tam chcete ísť?...................to tu kon aj zdochne.... ☹ 😉 😉

denisenko
6. feb 2014

@jacka ... ved oni si robia zle už teraz...teda...Simonko Deniskovi....vždy ho bije, hádže do neho hračky a včera sa mu nepáčilo, že pozerá telku a jeho si nevšíma....tak mu strčil prštek do oka.... 😝 😝 😝 to sa ešte čudujem, že Denisko mu to nevracia.... 😀 😀 😀 😀 ...neviem, na ako dlho....ak bude dobré počasie, prerábame chatku a záhradku, tak ma to trochu láka...som si nakázala nové vyvýšené záhony tak sa už tešííííííím

jacka
6. feb 2014

@denisenko no vidíš tak o nič nepridchádzaš.... 😀 😀 😀 .............dalšie šedivé vlasý na obzore 😉 😀 😀 .......Denisko mu to vobec nevracia..nechá si to?.........abý sa to v nom nestupnovalo... 😀 😀 😉 😉 ....................budete mať peknú dovolenku.....idete všetci všetci?.....či len sama s deťmi 🙂

denisenko
6. feb 2014

@jacka ...no..raz ho pohryzol.... 😝 😝 😝 ale to bolo všetko....odvtedy zas nič...len plače a vrieska....a sťažuje sa...čo sa mu ani nečudujem... 😀 😀 😀

denisenko
6. feb 2014

idem....niečo aj robiť...sa mi nič nechce...ale mala by som ísť s Deniskom na plaváren....a budem musieť zobrať aj Simonka... 😠 😠 😠

katka1819
6. feb 2014

Ahoooooooj 😀

jacka
6. feb 2014

to čo toto........ 😅 😅 😅 ............
@denisenko ako na plavoške.....dobrý bol Simonko?...................vidí že aj tý si ich riadne užívaš 😀 😀 😀

denisenko
6. feb 2014

@jacka ani sme neboli.... 😅 😅 😅 Simonko spal od 9.10 do 13.30.....som ho nechcela budiť...a potom sme zháňali kostým na karneval, čo bude zajtra.... 😝 😝 😝 😝 ešteže mi to nepovedal zajtra ráno, ale dnes poobede.... 😝 😝 😝 😝 😝 a potom šiel už na šach, takže plávať pojdeme spolu cez víkend do Rajeckých Teplíc.... 😉 😉 😉 😉 😉 a vy ako????

jacka
6. feb 2014

@denisenko wow pekne pospinkal 😵 😵 😵 😵 😵 🙂 🙂 ......može aj častejšie.... 🙂 🙂 šachový král....ako sa mu darí? 😵 ............tu všetko po starom...teším sa kedý pojdu spať......čakám na rusov....tak som na nervý....pojdem spať s nim začína ma bolieť gebula....... 😝.......dala som Peťka ostrihať.......som zvedavá ako či sa bude škrabať...😀 ....😀

denisenko
6. feb 2014

@jacka rusov?? 😀 aj ja 😀😀 vadia mu vlásky? Simčo kľudne chodí s popadanými vlaskami aj pol dňa 😀 ..hi,hi,že šachový kráľ...aj v sobotu bol na turnaji...slovaci,češi,pár poliakov a maďar... Získal 3body...zo 7mych 😉

denisenko
6. feb 2014

Idem aj ja dnes skoro do hajan...zajtra sa idem dať odkrviť,skoro ráno do žiliny ☹

utka
6. feb 2014

Máme ozajstné dievčatko...

katka1819
7. feb 2014

Rááááááááááánečko 😀 😀 😀

katka1819
7. feb 2014

😝 😅 😀 😉 😵 🙂

jacka
7. feb 2014

ahojte....

jacka
7. feb 2014

@leninka75 a teba vidím ale už musím......sem od pol 6 na nohách tak sa mi to vlečie.....kde si bola včera?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre