Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

letty86
22. feb 2014

ahojte 😉
už sme doma, boli sme u mamky 😉
@denisenko ako ste sa mali? ako deticky?
vieš co, ty si tajnostkár, ty si nič nevravela 😀 , ja som sama minule zistila, že sestra tvoja čaká dvojicky a pisem superrr a ty ništ 😉 ale je to paradaaaaaaa 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

katka1819
23. feb 2014

Ahoooooooj 🙂

utka
23. feb 2014

@letty86 vitaj!
@katka1819 krásni ste!

jacka
23. feb 2014

ahojte......

prežité........ 😀 😀 😀
zajtra už škola volá.....ach...... 😝

letty86
23. feb 2014

ahojte 😉
@katka1819 krásni ste a ako pekne ladite 😉
@utka ako ste vikendovali?
@jacka no ako bolo? vitaj, vyzeras, že si zvladla s prehladom 😵 😉

utka
23. feb 2014

@letty86 boli sme doma, poobede vonku. Dnes bolo krásne, len tu stále fúka vetrisko ☹...Chlapi boli včera na výstave Lega, ale vraj nič moc.
@jacka ahoj, ale si rada, že si domka, čo?
Dobrú noc.

leninka75
24. feb 2014

ráááááááááááááááááánečko?? 🙂 🙂 🙂 🙂 ...hurá pondelok 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

@katka1819 ...super fotečky!!! 😵 😵 😵 ....krásni ste celá rodinka 😵 😵 😵 😵 ....len ja by som chcela viac fotos, hlavne teba omrknúť 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 .....................do kedy ste vydržali?.....teda skôr chalani 🙂

leninka75
24. feb 2014

@denisneko.........čoooooooooooooooooo?????????????????............dvojky????????..............kto má dvojky??????????????? 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😕 😕 😕 😕 😕 😕

leninka75
24. feb 2014

@jacka......ako sa vám ráno išlo??????........a nášmu oslávencovi prajem všetúčko len to najsamlepšie..samé jednotečky a posielam velikú cmúúúúúúúúúúúúúúúúúúúk!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

leninka75
24. feb 2014

@jacka ...ako si zvládla víkend?

katka1819
24. feb 2014

Ahoooooj 😀 Ďakujeme za pochvaly 😵 😵 😵

@leninka75 tááák viac fotos ... to mi píše tá čo nám neukázala ani jednu fotosku z pleskovania čoooo 😝 😝 😝 😀 ale nie ja som na náš moc nefotila ,nebolo kedy pri tých čertoch mojich 😠 😅 ,ale budú neskôr isto mali tam fotografa tak viem že čosi pofotil 😀 😀 😀

@jacka sa pripájam Všéééétko najlepšejšie k meninkám Maťkovi prajeme 😉 😵 😀

katka1819
24. feb 2014

@leninka75 ešte takto a na ostatných už ani nie som 😅 😅 😅 😀

jacka
24. feb 2014

ahojte......
dakujem za Maťka 😵 😵 odovzdám 🙂
@letty86 musela som .....aj ked mi fajn nerv ťahala.......najskor im zožrala pagáče.........potom pistácie........výhýbala som sa oblukom..................tak zas o mesiac 😠 😀
@utka to mi ver že som rada doma.....ako nikdý 😉

@leninka75 v pohode šli....sa hádali kto pojde prvý 😠 😠 😠

a tu prekvapila....urobila tortu.....tá ruka je tam naschvál abý ste videli aká bola velká..................muž vraví snaha sa cení

jacka
24. feb 2014

@leninka75 Ivinka sestra čaká dve dievčatká 😵 😵 😵

jacka
24. feb 2014

@denisenko a kedý ti príde tatinko?......ako bolo na prázdninách?

jacka
24. feb 2014

hotovo nanarevé...idem si urobiť dobrú kávičku...kto sa pridá 😵 😵 😵 ......................................................najskor nik ked som tu sama 😀 🙂 😉

letty86
24. feb 2014

ahojte 😉
@jacka Maťkovi velku východniarsku pusu posielame a všetko len to najlepšieeeee 😵 😵 😵 😵 😵

no ceni 😖 ale to vyzieranie akoze čo ☹ 😠

kavu si dam aj ja 😵

jacka
24. feb 2014

@letty86 .......ja ju mám už skoro výpitú 🙂 🙂 🙂 ..................Maťkovi odovzdám len neviem či viem aká to tá pusinka je 🙂 😉

to výžieranie..... 🤐 🤐 🤐 som to akurát mamine vravela.......nechápala 😠 😠 ..........................inak tá snaha nie je velmi jedlá deti to nechcú 😀 😖 😉

letty86
24. feb 2014

@jacka to neviem presne ani, vlastne viem, sladulinka je ta pusinka 😵
no márnost, ešte sa ani nedá jest 😀

jacka
24. feb 2014

@letty86 😵 😵 😵 tak takú sladulinku mu dám aj dve 😵 😵 😵

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no ne 😀 😀 😀 😀

letty86
24. feb 2014

@jacka ta ne 😀 😀
idem vypit kavu 😉
inac fičím 😀 na jarnej cibulke, normálne sa neviem dojest, len ten moj dych 😀 pasta, voda, zuvacka 😀

jacka
24. feb 2014

@letty86 mnam.......robíš mi chutký-......čo??.... 😠 😀 😀 ................na dých kašli......si zatial doma 😀 😀 😀 ...................
len výpi nech ti pochutí..........ja ochvílu zdvíham kotvý 🙂

leninka75
24. feb 2014

@jacka ..........ja umrem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..................to čo je za tortu 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 ..........................................a nebol aj nejaký nepraktický meninový darček???????? 😅 😝 ..................

leninka75
24. feb 2014

@jacka ..jaj moja skoro si kávičkovala ☹ .....ja idem teraz....druhé kolo nedáš????? 😉 ...................

leninka75
24. feb 2014

@letty86 ...tak jarná cibuľka 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 .....................a čože ti vyviedol mužíček, že ho takto plašíš od seba? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .........................ale vážne to aj ja ľúbim 😵 😵 😵 😵.....my sme sa včera na večeru nadlávili cibuľou a huspeninou 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

leninka75
24. feb 2014

@jacka ...dík za info už som v obraze 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

letty86
24. feb 2014

@leninka75 vidís, ja mam strach, že vyplasim cudzich ludi, o vlastného sa nejak nebojim 😀 😀 😀 😀
no aj vy ste mali fajnotku 😉
aký ste mali víkend? u nás včera taký vetrisko 😖 a deti zase ukaslane, ja uz na to nemam nerv

jacka
24. feb 2014

@leninka75 tak aj nabudúce sa niečo milé opýtaj 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
24. feb 2014

ahojte... 😉 aký krásny den.... 😉

jacka
24. feb 2014

@letty86@leninka75 musí lubiť toho svojho velmi prevelmi ked na chlapov mýslí 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ......... 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre