Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

letty86
27. aug 2014

ahooooojteeeee 😵 😵 😵 😵 😵
po dvoch týzdnoch sme doma, dobre bolo, až na to počasie a rýchlo to zbehlo 😵 ... už som si zabezpečila mobilný net, ale tá rýchlost 😝 😝 tam je taký pofidérny signál aj na mobil, tak aj net bol všelijaký, kona mi tak dlho nahrávalo, že som na to nemala nerv 😝 😝
stihli sme Madarsko, pár opekačiek, kopu návstev, tak sme sa nenudili, ani sa mi domov nechcelo 😝

ako sa máte, zienky????

letty86
27. aug 2014

asi ste všetky pod perinou, že 😅 😝
dobrúúúú

denisenko
27. aug 2014

@letty86 ahoooj... 😉
@jacka ja neviem, čo sa sťažuješ....Petrík senážuje v Hontianskych Nemcoch a že tam bolo od obeda slniečko....u nás cvangalo celý den..... 😝 😝 😝 ale aspon som naučila Simonka kresliť kolesooooooo 😀 😀 😀 😀

denisenko
27. aug 2014

idem aj ja pod perinu....sama....

leninka75
28. aug 2014

ahojte ............dnes má byť 😎 ..................len dúfam, že aj tu u nás......................

@denisenko ..Peťo chodí po celom SK?...............

@letty86.........ahoj!! 🙂 🙂 🙂.................vitaj doma!............pomaly tu riešime školu........čo kto už kupoval, kde atď....vy ste ako na tom so školskými vecami?

@jacka.....ahoj, 🙂.....dáme zasa kafčo/čajík??? 😵 😵 😵 😵

@katka1819............čo tie čechy, ništ z toho?....

jacka
28. aug 2014

ahojte...
@denisenko ved do je až 30km od nás.........na takéto počasie dosť daleko............síce je pravda že neskor nepršalo....len fuka taký severák..........že som mala pocit že mrznem......ktovie kto nám ho poslala 😀 😀 😀 😉

@letty86 ........veru školu riešime.......a pomaličky ma chytá depka.......ako nenormálne to uletelo.... ☹ ☹
@leninka75 to je jedno.... 😎 😎 😎 máme síce kosu ale 😎 😎 😎 😎 😎

katka1819
28. aug 2014

Ahooooooooooooj 😀 😀 😀

@leninka75 ništ moja ništ teraz 😝 ideme asi v septembri niekedy ... teraz fasáda kraľuje u nás všetko sa točí okolo nej 😅

a nepršííííííííííííííí ale tá zima dúfam že vylezie aj 😎 😎 😎 😎 😎 😎

oooooooooooooozaj som Vám spomínala že mám sľúbenú robotku tak na 90 % 🙂 u nás v tempo jednote mám to od domu asi 3 minútky 😀 do školy a školky čo sú hneď vedľa seba asi 5 minútiek .............už len Matulka zaučiť do školky a bude dobre 😉

denisenko
28. aug 2014

ahojte.... 😉 že ráno 5 stupnov...kto mal menej???? 😀 😀 😀 😀
@leninka75 ..jj...po celom Slovensku...služby sú služby..... 😝 😠 😀 ...my sme dnes kúpili posledné...papučky..a ešte budem musieť asi tuš a perko, to zlikvidoval, ostatok má zo zásob z minulého roka a zošity sa objednávali v škole..... 😉
@jacka ja nie...ja nie....ja si svoj severáčik pekne nechám....... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
@katka1819 tak držííím palčeky..... 😉

jacka
28. aug 2014

@denisenko aj tu bolo 5st.......... 😝 😝 😀 😀 😀 😀 😀 ......ale dnes bolo vydarené počasie.....aj ked mohlo byť na august teplejšie........som skromná 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ....................s tým severáčikom len či si trochu nefúkla aj na nás 😀 😀 😀 😀

@katka1819 aj ja držím palčeky 🙂

pekný predlžený víkend....... 😵 😎

jacka
31. aug 2014

ahojte......

🙂 😉

katka1819
1. sep 2014

Ahoooooooooooooooooj 😀 😀 😀

katka1819
1. sep 2014

@denisenko moja tutok kukni https://www.modrykonik.sk/group/6829/ mooožno čoskaj poradia 😅 😉

denisenko
2. sep 2014

ahojte... 😉 pekný prvý školský den 🙂 🙂 🙂 naši boli v škole rekordných 25 minút..... 😀 😀 😀

denisenko
2. sep 2014

@katka1819 dííky moja....pokukám..... 😉 😉 😉

katka1819
2. sep 2014

táááááááááááááák sme vyplakanýýýýýýýýýýýýýýý 😝 😝 😝 obaja ja aj Matulko 😅 Peťko v poho 😉

jacka
2. sep 2014

ahojte........

@katka1819 ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ poznám ...toto som si užila pri Peťkovi....... ☹ ☹ ☹ držkajte sa ☹ ☹ ☹
@denisenko moj bol do 10tej 😝 😝 ...ešte sme sa potárali.......ráno zapotil že ho tlačia topánky.... 😠 😠 😠 tak sem kupili aj tričko cestou aj zmrzku 😝
@leninka75 vy ako??,

jacka
2. sep 2014

@utka všetko najlepšie...... 😵 😵 😵 😵 😵 😵

letty86
2. sep 2014

ahojte 😵
tak všetkým skolkarom a skolakom pekné chvíle v skole a v skolke a nám pevné nervy 🙂
@jacka aj nasi len do 10tej, to aby ich nepreplasili 😅 😝
@katka1819 drzkajte sa 😉
@utka pekné narodeninky 🙂

utka
2. sep 2014

Ahojte...

@jacka
@letty86 ďakujeeem!

jacka
3. sep 2014

ahojte....

@letty86 ... aj tebe všetučko najlepšie.. uži si dnešný den je len tvoj... 😵 😵 😵 😵 😵 ,....................................................................vy ste ako zvládli včerajšok?.... 😵 ...............tento týžden su už do pol 12 😝 ........ 😀 😀 😀

utka
3. sep 2014

@letty86 všetko najlepšie prajem 😉

denisenko
3. sep 2014

ahojte... 😉 😉 😉 tak od zajtra vraj normálne rozvrh...inak neviem, ktorý blbý vymyslel, dať im 6 hodín na piatok...... 😝 😝 😝

denisenko
3. sep 2014

@katka1819 ako Maťulko?...už lepšie???? či ešte pár slzičiek???

denisenko
3. sep 2014

@jacka to Ti ešte pekne povedal, že ho tlačia topánky...mne to povie, až ked sa ho pýtam, prečo má oškreté nohy..... 😀 😀 😀

denisenko
3. sep 2014

a my dneska....boli sme v ZUŠ pre rozvrh.....radšej som tam nemala ísť.....Deniska tam poznajú všetci, aj tí, čo ho neučia, aj pán riaditeľ...vraj, najhlučnejší žiačik a všade je ho veľa, že či ten film Postrach Denis bol podľa neho...no...to som sa dožila.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...ale aspon som sa nemusela predstavovať..... 😀 😀 😀 😀 😀 ..budem chodiť kanálmi..... 😝 😝

katka1819
3. sep 2014

@denisenko ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ 😅 😝 😅

katka1819
4. sep 2014

baby ja som taká nešťastná 😒 Matulko to znáša veľmi zle len oči ráno otvorý a plače a plače až ho naťahuje na vracanie ...no hrôza a normálne vyčitky a prečo ma tam nechávaš ? a prečo tam musím byť ? a on sa bojí školky ... a chce ísť so mnou do roboty ...aj on bude v obchode so mnou a kúpi mi aj cukríky a to už som revala aj ja ☹ ☹ ☹ znášam to horšie ako on možno aj ... a to je len do 10 tej hodky tento týždeň ,na budúci už do 12 tej ...až kým nepôjdem do práce čo neviem kedy bude ...musím ho ešte odplienkovať aj na noc aby sa im tam stále nepocikával počas obedňajšieho spánku - aj keď náš drobec už nespáva na obed dlhooooo- toto bude asi tiež nedobre 😖 uvidíme ... inak učky v pohode ..mladé ,jedna moja známa ale len trošku známa ,ale postačí včera mi volala sama že ako sa má Matúško že už neplače ,aby som bola v pohode 😉 .............................................a ten náš veľkáč Peťko si kľudne včera prišiel bez rozvrhu hodín 😠 ..............a on nevie čo si majú do školy priniesť 😠 tak som písala učke že ten náš si tam na ušiach sedel včera .. ale rozvrh som nedostala ,tak zase sondovať po spolužiakoch ...nakoniec sme sa dopátrali .... ale tak ma nahneval asi má ešte prázdniny .... a tooooooooľko zošitov a učebníc 😅 viem Vy Ste si tým už prešli prechod z 1 do 2 triedy 🙂 a teším sa na známkovanie to budú samé 3,4 a 5 počítam 🙄 😝 žiadne smajlíky .....

katka1819
4. sep 2014

inak Ahoooooooooooooooj dnes to vidím na 😎 😎 😎

jacka
4. sep 2014

ahojte....
@katka1819 ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ božinku.....až mám slzy v očiach aj s tebou ☹ ☹ ☹ ☹ ................vyskušaj tam byť do tej 10 s ním.....ak ti to dovolia...........neviem čo povedať ale.....máš to tažké .....ja som tiež tak chodial s plačom ale len s Peťkom..........zlý pocit......akoby som ho nechala v jame levovej 😢 😢 😢 😢 ☹ ☹ ☹ ..........
veru toooooolko kníííííh ja nechápem....to čo všetko od nich chcú........neskutočné................tiež to nevidím na samé jednotky......ked som kuk do tých kníh ..ach jááááááj pomoc 😠 😠 😠 😠 😠 ☹ ☹ 😝 😝 😝 😝 ...naštasite sa naši ešte neučia......ale ani sa na to neteším 😝 😝 😝 😝
😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

katka1819
4. sep 2014

@jacka teda je to na psychiku aj pre mňa aj pre Matulka ...zmena a riadna .... musíme si zvyknúť 😉 Dnes išiel aspoň odtiaľ bez plaču 😅 malinký pokrok 😉 uvidíme zajtra 😕 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre