Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
22. apr 2015

@denisenko noooo 😵 😵 😵 😵 😵 ....pozvem ťa k sebe.......aby som aj ja bola taká peknučká 😵 😵 😵 😵

denisenko
22. apr 2015

@jacka pridem,Pridem...mna to bavi...a ze vidno vysledok...na rozdiel od domacnosti

jacka
22. apr 2015

@denisenko prídi ........potrebujem ťa ako sol......ja som v tomto lavá................to suhlasím-.......doma po nás nič nevidno........... 😠 😠 😠

jacka
23. apr 2015

ahojte.....

včera MAťkovi slnko spáli krk.... 😝 😝 😝 😝 .........som nechápala................. 😝 ....ale aj dnes to vyzera že bude fajn vonku.... 😎 😎 😎 😎

denisenko
23. apr 2015

ahojte... 😎
@jacka joj, zlaté moje....to aj Simčo večne má spálený krk a nos.... 😠 😠 😠 😠

včera sme boli na medvedí cesnak...som si doniesla aj do záhradky...takže....kmínová polievočka, druhé zo včera a hor sa pokračovať v plevaní....majte sa kráááásne 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

jacka
23. apr 2015

@denisenko .........silne slnko....... 😠 😠 😠
čo z cesnaku robíš?....................si uživaj 😎 😎 😎 😎 😎

utka
23. apr 2015

Ahojte...my sme uz vyse tyzdna vsetci soplavi. Ja aj kaslem, ale najviac ma trápi Lucka. Cez vikend aj teplotovala. Soplisko ma riadny. A v noci zachvaty kasla,ze ju ide zadusit...boli sme dnes u dr.,pocuvala ju,ale vsetko ok. V piatok jej robili vytery a odbery,lebo mame ist na alergologiu. Krv ma ok, vyter z hrdla tiez a v nose moraxella. Vraj atb zatial neda, lebo 30.4.ideme na alergo. Tak nech ju dr.vidi takto ako je. Ale neviem,ci vydrzime bez...som uz na nervy z toho. A dnes sme rano hodinu cakali,kym sa vycika do skumavky a cvrkla len trosku,tak zajtra rano repete ☹

denisenko
23. apr 2015

Joooj...prva poriadna tohtorocna grilovacka za nami...obzerstvo 😀

denisenko
23. apr 2015
jacka
24. apr 2015

ahojte.......

@denisenko juj teču mi slinky hned z rána.....mnááááám 😵 😵 😵
@utka drzte sa..... ☹ ☹ uvidíš čo vám povedia na alrgologii.... 😉

denisenko
24. apr 2015

Dobre ranko

jacka
24. apr 2015

🙂 😉 😎 😵 😀 😎 😵

utka
25. apr 2015

Ahojte... a dobrú noc 😉.

katka1819
27. apr 2015

Ahooooooooooj 🙂 akcia hasiči u nás na námestí v Bytči ...

katka1819
27. apr 2015

a z mojej oslavy ku 35 🙂 guláš párty 😀 a to počko v sobotu nám vyšlo na 1* 😉 nepečenú tortičku som si sama robila 😵 a s maminkou 🙂

jacka
27. apr 2015

ahojte....

@katka1819 krásne kytička..tá mi padla hned do oka 😵 😵 😵 ................sa pochvál čo si dostala? 🙂 🙂 🙂

katka1819
27. apr 2015

@jacka tak poskromne 😉 anjelikov do zbierky a peniažky do obálky ... 😀

denisenko
27. apr 2015

Ahojte 😉
@katka1819 super fotky...zbieras anjelikov?

katka1819
27. apr 2015

@denisenko zbieram 😵

jacka
28. apr 2015

ahojte.....

jacka
28. apr 2015

😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

utka
28. apr 2015

Ahojte...

jacka
29. apr 2015

ahojte......

teda taký vetrisko tu dávno nebol.........škoda že im vyšlo počasie....dnes mal Peťko ísť s batohom cez hory..... ☹ .,...............

letty86
29. apr 2015

ahojte 🙂
@leninka75
@jacka meninky oslavujeme tak poskromne, ziadne mega party 😉

aj u nás fuči vetrisko 😝

denisenko
29. apr 2015

Ahojte...konecne aj poprsalo

denisenko
29. apr 2015

Vcera som kupila Denkovi nohavice a košelu na prijmanie...este nejake topanky...a akoze co potom s tym?

jacka
29. apr 2015

@denisenko popršalo a vetrisko to vysuší....ach joj...... 😠 😠 😠 ..............to je neskutočné čo sa tam vonku deje....................tak už len predať .........alebo počkať pokial Simonko do toho dorastie.........ale to je asi na dlho
@letty86 žena ty aj žiješ......ani chýru ani slychu.... 😕 😕 😕

letty86
29. apr 2015

@denisenko no predsa pre simonka 😵 😉
ja to mam horsie so satami, ale hadam potom predam
@jacka som taka nijaka 😝 ....uz druhy den ma boli zaludok, kamen v zaludku, idem si nieco kupit 😝

jacka
29. apr 2015

@letty86 to by chcelo asi dr...nie len kekáren...............a ako sa máš?

denisenko
30. apr 2015

ahojte 😵 😵 😵 😵

@letty86 ako? lekáren pomohla? 😕 😕 😕
@jacka no neviem, neviem, či takého satanáša aj na príjmanie zoberú.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale asi odložím a uvidím.... 😉 😉 😉
@leninka75 ako sa máte? stále zaneprázdnená?
@katka1819 ahoj, ahoj....nejdete v sobotu kuknúť do Mirage na mačičkovskú výstavu?
@utka už ste zdravučký?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre