Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

letty86
23. jún 2015

@jacka u nas trosku sprchlo a aj včera. tak posielam aj k vam 😉

jacka
23. jún 2015

@letty86 pošli pošli...... 😉 😉 .............som mala pocit že aj slnko vidím.......už mi asi s toho počasia haraši 😀 😀 😀

letty86
23. jún 2015

@jacka posielam, hadam dojde, u nas dnes take depkoidne pocko

jacka
23. jún 2015

@letty86 to dufam že dojde...........večer budem zas polievať..... 😠 😠 😠 😠

denisenko
23. jún 2015

ahojte.. 😉 celý den smoklí..... 😀 😀 😀
@utka aj ja som na to myslela....ked pojdem, spýtam sa, či mi ich dá...ale asi až štvrtok...neva?

denisenko
23. jún 2015

@letty86 aj k nám došlo...jupííííí 🙂 🙂 🙂 🙂

denisenko
23. jún 2015

a my sme mali veselú noc....zaspala som pri telke a naraz sa preberiem, že zdola počujem nejaký ruch...ja...spím ako myšna vreci, počujem, aj ked dolu chrápu.....a kuknem...sanitka pred nami...skoro ma vystrelo...svokrovi bolo celý den na nič, večer mu začal skákať tlak zo 180 na 70 a zase hore.....tak ho aj zobrali do nemocky...ja mám panický strach, ked vidím sanitku a ked ju počujem, tak mam tesne pred infarktom....nepríjemné prebudenie.... 😝 😝 😝 ale už je na tom dobre....našťastie 🙂

denisenko
23. jún 2015

mammmkýýýýýý....konečne dnes sa uzatvorili známky.....huráááááá....zajtra sa odovzdávajú knihý......škola skončila...taaaak mi odľahlo...ešte včera a dnes sa písali písomky a dnes to aj poslednú hodinu zaokrúhlovala.... 😝 😝 😝 😝 ...ale...jupííííí....budú samé jednotky..... 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

denisenko
23. jún 2015

@leninka75 zdraví????....my sme len na hlavu..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale inak v pohode....Simčovi pomohlo čierne uhlie a Deniskovi Aerius......len sa ešte chystám k detskej, kvoli tým Simčovým manierom, čo s tým....už mám tých jeho monkovských pravidiel pokrk..... 😝 😝 😝 😝 😝

utka
23. jún 2015

@denisenko nevadi. Mne to neponahla,len aby som to mala v zasobe.

letty86
23. jún 2015

@denisenko tak sa teda dlho ucili 😝 nasi maju uz tento tyzden pokoj a svokrovci byvaju pri vas, nie s vami?
simonko stale rovnako, neustali niektore veci, som zvedava, co povie mudra

katka1819
23. jún 2015

@denisenko moja tak ako s tým stretkom ? idete ..nie ? by sme predposledný výkend augustový - 21.8 - 23.8 išli niekde ..neviem ešte kde pokukaj linky čo som sem šupla strana 2204 😀 ...lebo čo som teraz písala čo chceme ísť s rodinkou na Liptov napr . všeeeetko obsadené 😒 .....teda sa treba dohodnúť a rýchlo niečo v tých Tatrách rezervovať 🙂 a malého Monka isto spolu zvládneme 😉

katka1819
23. jún 2015

@denisenko Lenka a my by sme mohli 😉 🙂 😀 😵 😎 21.8 -23.8 🙂 🙂 🙂 píííííííííííííííííííííííš

leninka75
24. jún 2015

ahojte.................
@denisenko ........fúúúú si mala teda iné stresy!!!! ☹ ☹ ☹ ☹....svokrovi už je dobre?
......................
@letty86 @denisenko .....tiež som rada, že škola už skončila.....tento rok mali naši nejaký divoký 😝 😝 😝 😝 😝 ..........

jacka
24. jún 2015

ahojte......
@denisenko teda moja.....tebe niet čo závidieť... 🤐 🤐

teraz mi povedzte......je tretí ročník fakt taký ťažký ako ma strašia?...... ☹ ☹ ☹
@denisenko a kedy ideš so Simonkom behať po dr.?.....som zvedavá kde všade ťa poposielaju 😔

denisenko
24. jún 2015

@katka1819 ja sa pokúúúúsim prisposobiť.... 😉 😉 😉 😉 😉 😉

denisenko
24. jún 2015

@letty86 svokrovci bývajú pod nami.... 🙂 dva samostatné byty v jednom dome.... 🙂 ..aj ja som zvedavá....už to jednoducho nezvládam....

denisenko
24. jún 2015

@katka1819 s tým stretkom...ja som za...prisposobim sa...ale nehovorím za Petríka...u neho nikto nevie, čo bude ešte v ten den, nie ešte potom.....

denisenko
24. jún 2015

@leninka75 ..svokor...dobre....frflal už po ceste do sanitky, že tam mohol dojsť aj sám, keby ho podopreli 😀 😀 😀 😀 hlavne,že ked sa postavil tak odpadol....ale to poznáš stará škola, nevie byť odkázaný na druhých...všetko sám...lenže niekedy to ozaj nejde..... 😖 😖 😖 ešte v noci mu telefonovala starká a hned ju sprdkal, že mu nepribalila okuliare a cigarety.....takže pokým frfle, je ok 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale do piatku ho tam nechajú, to poznáš....3 dni, kvoli poisťovni....a ešte nejaké vyšetrenia porobia..... 😝 😝 😝 ...škola...mi hovor......a budúci rok to asi ľahšie nebude...... 😝 😝 😝 😝 😝

denisenko
24. jún 2015

@jacka tretí ročník?...kto sa vie učiť, ani nie....flákači to majú ťažšie.... 😀 😀 😀 😀 😀 ale..treba si nad to sadnúť, nedá sa všetko spoliehať, že vie zo školy...a my sme aj dosť cvičili prvý polrok diktáty....inak...mne sa ťažko posudzuje, aký je...podľa žiaka...Denisko je taký, že napríklad angličtina, matematika, prírodoveda a vlastiveda...stačilo mu dávať pozor na hodine...až ku koncu bola vlastiveda taká troška náročnejšia....ale matiku sme sa nikdy neučili, ani to nepotreboval vysvetliť odo mna....angličtina detto...slovenčina...to už trebalo aj doma poskúšať, ale potom to už šlo...ale zas Denisko celé dni číta, takže z kníh odkuká veľa slovíčiek a to je potom ľahšie... 🙂 🙂 🙂 číta denne...baví ho to.... 🙂 🙂 🙂

denisenko
24. jún 2015

a zabudla som...ahojte.... 😀 😀 😀 😉 😉 😉

denisenko
24. jún 2015

už zas mizím.....idem hľadať spacák...Denisko ide na noc na faru....bude omša, potom opekanie a ráno im dajú raňajky a odvedie pán kaplán do školy......prvý krát bude takto preč.... 🙂 🙂 🙂

jacka
24. jún 2015

@denisenko ☹ ☹ ☹ juj tak to ho tam asi ani nepustím....... 😉 ......................no moj nechce čítať.....teda len to čo ho baví......v kaufladne sme pokupili bennyho neviem čo poznáš........také tenke knižočky.....
http://www.bennyblu.sk/bennyblu_sk/index.htm
nuž nejdem teraz na to myslieť....ideme sa tešiť na prázdniny.........aj ked vonku to vyzera že budu asi jesenné 😠 😠 😠 ............................kedy to ideš behať so Simonkom?

jacka
24. jún 2015

@denisenko Denisko sa teší na noc?.... 😵 😵 😵 len nech im vyjde počasie... 🙂 🙂 .............................to je super ráno ho nemusíš chystať do školy 😀 😀 😀

utka
24. jún 2015

Ahojte...
@denisenko podľa mňa 4.ročník nebude taký náročný. 3.bol horší-násobilka, vybrané slová.
Ale Viki bude mať čisté jednotky, aj keď z polročnej písomky zo sloviny mal 2. Učka mu dala 1 a vraj snáď jej v novej škole neurobí hanbu, že nevie 😉.

utka
24. jún 2015

A Viktor tiež veľa veľa číta...

jacka
25. jún 2015

ahojte.....

@utka tak aj podla teba je tažký tretí ročník.....ach joj ☹ ☹ ☹ ☹

a mám doma lazaret.......jedne chodí zvracať.......druhý chodiť kakať.......a ja som si dala zdravotný.....mna šibne ...takéto chudnutie nechcem 😢 ☹ 😝

denisenko
25. jún 2015

ahojte.... 🙂
@jacka tebe "like" nedám...nezávidím..... 😝 😝 😝 😝 daj aj do druhej nohy.... 😀 😀 😀 niečo zjedli? 😕

my sme si vybrali najlepší termín na návštevu k mudrej....idem ráno a plná čakáren detí s kiahnami...sú v školke...tak sa len modlím, aby to nedostal.....o 2 týždne je objednaný k psychologičke a toľko je aj inkubačná doba, či sa mýlim???...inak..moc ma detská nepotešila...volala s psychologičkou, či to treba u nej riešiť a treba.... achhhh joo...vraj to predsa len vyzerá na Aspergera....lebo sa u neho prejavujú autistické rysy....a dala mu aj hyperaktivitu...kedže jej zdemoloval ordináciu...... 😀 😀 😀 😀 😀 tak som z toho...taká...tiež na jeden.....dúfam, že sa to nepotvrdí, ale po 3.roku by už nemal byť až taký, aký je.....

utka
25. jún 2015

@jacka to je len môj názor na 3.ročník... tak nech ste rychlo fit.
@denisenko a to sa s kiahnami chodi bezne k dr.a do cakarne k inym detom...no nič moc. Drzim paste a este raz dakujem.

denisenko
25. jún 2015

@utka ja neviem...Denisko mal kiahne minulý rok, alebo rok predtým...už nemám prehlad...ale som detskej len zavolala, či sú kiahne, lebo má pupáky...boli aktuálne, tak som tam ani s ním nešla....bola som sama, predpísať ten púder a hotovo...asi by si mali niektorí rodičia vsttúpiť do svedomia, že?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre