Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
13. jún 2016

@jacka ..........slimáky ti to nezožerú?.....svokre prvé priesady požrali a ostatné už strážila 😀 😀 😀 😀 ......my sme boli v sobotu v Kii na rodinnom dni a v nedeľu sme ešte oslavovali mužove narodky...dnes ráno som sa zobudila ako zbitý pes 😝 😝 😝 😝 😝 😝 ...................oslava vonku je pre mňa zabiják....stále som behala hore-dolu všetko som nanosila a potom zasa odnosila............. 😖 😖 😖 😖 😖

leninka75
13. jún 2016

@utka ...ako sa ti darí s chudnutím?.....stíhaš aj cvičiť?.. 🙂 ......

utka
13. jún 2016

Ahojte.
@leninka75 zatiaľ sa darí...stravu som zmenila úplne. Už by som chcela pri nej zostať nastálo. A cvičiť cvičím...chodím 2x, niekedy 3x do týždňa na jumping a občas si idem aj za behať.

leninka75
14. jún 2016

ahojte................. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

@utka ...super!!...máš teda riadne pevnú vôľu!!! 😵 😵 😵 😵 😵 ...........ako si zmenila stravu?

@jacka..........a ty musíš večer deti zháňať do chalupy?? 😠 😠 😠 😠 😠 😠

jacka
14. jún 2016

ahoooj.. 😎 😎
@leninka75 ano 😠 😠 😠 😠 😠 ja neviem co su ako odtrhunty z retaze 😠 😠 😠 😠 😠 ..............................vidim že si mala fajny vikend 😉 😉 .....
@utka to je super.....len tak dalej 😵 😵

leninka75
14. jún 2016

@jacka .....u nás včera Lilka sa mala učiť anglinu, písali ešte dnes písomku...stále mala čas...až bolo skoro 8 hodín keď som ich konečne nahnala dnu...a samoška sa jej už potom nechcelo...bola zdutá jak koza 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ......Lolka to ani nehovorím...tá sa osprchovala ľahla na gauč a KO 😀 😀 😀 😀 😀
...........hej hej fajný víkend 😝 😝 😝 😝 .....ešte pár takých po sebe a utekám kade ľahšie 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ....ideš riešiť nejakú odmenu za vysvečko? 🙂

jacka
15. jún 2016

ahooj

@leninka75 totok zduvanie....ach ach..... 😠 😠 😠 😠 😠 zduje sa aj za to že slnko nie je..... 😀 😀 😀 😀 ...............Lolka je pripad 😵 😵 😵 😵 ........aspon si už mala jednu odbavenu 🙂 🙂 🙂 ......................................radsej neutekaj nikam.....co si bez teba pocnu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..................no este som neriesila....asi pojdu do kina.....a na zmrzku.....a ja neviem co si dam za odmenu 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
16. jún 2016

ahooj 😎 😎 😎

leninka75
16. jún 2016

ahojte.............. 😎 😎 😎 😎 😎

@jacka ....vidíííš to ma nenapadlo, že aj maminy si zaslúžia odmenu 😵 😵 😵 😵 😵 😵 .....ešteže si tu 😉........včera zážitok ....ešte na 5 ročnej Lolkinej prehliadke nám Dr. nanútila logopédiu.....Lolka hovorí pekne čisto tak som papier rovno hodila do koša 😀 😀 😀 😀 😀 ...ale cca pred 3 týždňami sa deti v škôlke mohli nahlásiť na logo vyšetrenie...logopedička mala prísť do škôlky....tak som pre zaujímavosť Lolku nahlásila......včera sa to vyšetrenie konalo...bol s ňou muž lebo ja som bola v BA....a vyjadrenie logopedičky, že čo tam robia veď Lolka hovorí čisto a že či ju dávame od septembra do školy lebo vraj také šikovné decko na vyšetrení dávno nemali 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ...............tak som bola rada, že sa mi potvrdilo to čo som si myslela a naša Dr. len naháňa logopedičke zákazníkov 😠 😠 😠 😠 😠

utka
16. jún 2016

Ahojte.
@leninka75 nejem bielu múku a cukor. Prilohy ako ryza a zemiaky jem minimalne. A vsetko, co zjem si nahadzujem do kalorickych tabuliek. Ide to dole, ale velmi pomaly. Ale ja mám aj "chorú" štítnu žľazu + lieky na nu ☹. A to mi teda riadne spomaľuje metabolizmus.
Ja dúfam, že Viki bude mať tiež dobré vysvečko. Z koncoročných písomiek z AJ, Mat. a SJ mal A-čko, ale z diktátu C.
A Lucku neprijali do škôlky ☹. Ale už sme zohnali. Súkromnú bulharskú...mesačne 180€ + strava 2,50 na deň. Ale samozrejme, že sme sa odvolali voči neprijatiu.

leninka75
17. jún 2016

ahojte.............to čo aké teplo hneď ráno 😅 😅 😅 😅 😅 🙂 🙂 🙂 🙂

@utka ......ach jaj keby sa dalo tak rýchlo schudnúť ako rýchlo sa dá vypapkať 😢 😢 😢 😢 😢 ....ale dobrá si, že sa snažíš, len to nevzdať!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 .......viki je šikovníček!!! 😵
...tá škôlka to je len názov či má s bulharmi niečo spoločné?

jacka
17. jún 2016

ahooj..... 😎
@utka juj to mi je luto že Lucku nevzali kam ste chceli...... ☹ ☹ ...........ale zas na sukromnu to nieje tak vela......a ked je skolka blizko domu?..........Viki je sikula.... 😵 😵 😵 len tak dalej..... 😵 😵 😵 ...................to vies na dobre sa caka...a ked ti kila idu dole je dobre..... 🙂 🙂
@leninka75 ..dalsia sikovna.....Lolka je pokladik 🙂 😵 .....ale nejdete ju dat do skoly..ze?.....................to potesi ked ti vychvalia dieta 😵 😵 😵 😵 😵 ................vies co ja ti mam pocit že si vstci dr nahanaju pacientov.....aj tie psycho poradkyne co chodia do skolok aby zistili ci je dieta zrele.........aj tak si kazdy urobi po svojom..... 😝 😀 ..............................ked som bola u dr tak mi vravela že mam prist MAtka preockovat...ach joj... 😝 .....

leninka75
17. jún 2016

@jacka ..........nie nedá sa dať do školy...ani by som nedala...len nech si ešte užije ten bezstarostný čas 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ............. a tebe nehovorila Dr., že v 10 rokoch sa robia nejaké krvné testy???...........naša niečo také spomínala......

utka
17. jún 2016

Ahojte. Dakujem baby.
Viki bude mať nakoniec super vysvečko 😉.
@leninka75 tak pevnú vôľu mám. Aj keď mi teraz váha stojí, nevzdávam to. Tá škôlka je naozaj bulharská. Budú sa tam aj učiť po bulharsky.
@jacka nemáme ku blizko domu. Busom asi 3 zastávky. Autom 5 minút. A to na aké preočkovanie? Viem, že MMR sa preočkováva v 11.rokoch

jacka
17. jún 2016

@leninka75 že nech si užije skolku.....aj ja to hovorim..... 😵 😵 😵 😵 ..........len Petko tam už nechce byt 😀 😀 😀 😀 .................krvne testy...no nic nevravela.......ale mojim robia kazdeho pol roka.....tak neviem ......ale preventivku bude mat.....
@utka .....no nam kazala ked bude mat 10 rokov.........tak neviem aky je ten kalendar........hadam vie co robi..... 😅 😅 dufam.....

leninka75
17. jún 2016

@jacka ....utká má pravdu preočkúva sa v 11- tich. 😉 ..........Peťko už nemusí do škôlky 😉 ......som zvedavá či ho bude škola baviť............ako idete víkendovať?....

leninka75
17. jún 2016

@utka ....zaujímavá škôlka 🙂 ....sú aj ďalšie také inojazyčné škôlky v BA?

utka
17. jún 2016

@leninka75 vôbec neviem, či je viac takych škôlok. Do tejto chodila suseda a je jedna z najlacnejsich sukromnych, tak preto tato...
@jacka no hadam teda dr.vie 😉

jacka
17. jún 2016

@utka
@leninka75 ..tak teraz som v soku lebo som tam bola minuly mesiac a kazala prist aj s matkom.......mna s toho porazi...........do skolky chodi len som to myslela ze na buduci skolsky rok uz mechce do skolky ale skoly

@utka to je dobra cena na sukromnu.......a tam kde vas nevzali to bola statna?......je daka moznost ze po odvolani vas mozu vziat?

jacka
17. jún 2016

@leninka75 neviem co ideme cez vikend.....asi doma....musi sa cinit lebo detom slubil ze do vianoc budu uz na poschodi ..ale dochadza na moje slova...nestihne to pokial tam bude sam robit a kedze chce usetrit.......

leninka75
17. jún 2016

@jacka .....však to vyzeralo, že kolaudacia je na spadnutie 😨 .........

pekný víkend dievčatá 😵

utka
17. jún 2016

@jacka ano, to bola statna. A sanca nie je teda ziadna. Lebo vcera tam bol muz a bol vraj uz desiaty...vraj ak by sa pocas roka niekto odhlasil, ale to je malo pravdepodobne. No budeme riaditelku bombardovat a vyvolavat jej,ci nahodou

leninka75
20. jún 2016

ahojte................... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

jacka
20. jún 2016

ahooj....

@leninka75 kolaudacia.....no ked si to robi sam....cez vikendy.....a ked pride z roboty....tak este tam je do 10h.......aj tak mu to ide pomalicky ale isto.... 🙂

leninka75
20. jún 2016

@jacka ...........nečíta tam on noviny pod zámienkou, že maká? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..............aký ste mali víkend?

leninka75
21. jún 2016

ahojte.................. 🙂 ...u nás hmla ako na jeseň a vraj prvý letný deň 😅

jacka
21. jún 2016

ahojte....

@leninka75 noviny?..to ako vyzera 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉 ...................pojdem ho tam vysmirovat......a zistim co a ako 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...............................aj tu bola hmla...ale teplo........................................cez vikend.....no ani se neptej devenko.............. 😝 😝

leninka75
21. jún 2016

@jacka ..neuveriš, ale teším sa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .........minulý víkend sme boli v Čachticiach, tak tento by sa už patrilo aj trošken sa počľapkať v bazéne 😵 😵 😵 😵 😵 ......baby sa nevedia dočkať 🙂 🙂 🙂 🙂

jacka
21. jún 2016

@leninka75 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ako bolo v Cachticiach?............no ja sa pojdem cez vikend potit k strige.... 😢 😢 😢

leninka75
22. jún 2016

Ahojte 😎 😎 😎 😎 😎 .................a už to začalo 😵 😵 😵 😵 😵 😵

@jacka ....včera sa muž provokačne švacol do bazénu a babám dovolil len nohy močiť 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .......
.......brrrr už zasa striga 😝 😝 😝 😝 😝 ...................nedá sa vyhovoriť na podkrovie, že s tým potrebujete švihnúť?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre