Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
20. júl 2016

@jacka ....no prišli sme už minulý týždeň v pondelok..ale to vieš, pokiaľ sme všetkých obehli..ešte sme mali aj nejaké narodeninové a meninové resty...a samoška Lilka mala okrúhle mini výročie 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ...no a v pondelok a utorok sme boli v robote bez elektriny 😅 😅 😅 😅 😅 😅 ...ako sa máte?....ako prázdninujete?

katka1819
20. júl 2016

@leninka75 ahoj ahoj ďakujeme 😀 🙂 😉 nie maminka tortičku nerobila ... sme nestíhali a preto som si dala napiecť naj pani cukrárke( okrem mojej maminky) čo poznám 😀
ako bolo na dovče ???

katka1819
20. júl 2016

@leninka75 samozrejme dodatočne aj my želáme Karolínke len to naj prvým 10 tkovým narodeninám 😀 😀 😉

utka
20. júl 2016

@jacka ja som myslela,ze poobede...doobeda ideme za neterkou, robi veducu v Indianskom tabore pri Krahuliach...Neda sa vam povedzme okolo tretej-štvrtej?

leninka75
21. júl 2016

ahojte.............no konečne 😎 😎 😎 😎 😎

@katka1819 ..juj ani sa nepýtaj 😵 ..vedela by som si predstaviť aj dlhšiu dovču......ako som sa obávala dovolenky v Chorvátsku, tak až na tú kamienkovú pláž bolo všetko supiš......tie kamienky ma tlačili všade 😝 😝 😝 ..nie je nad piesok 🙂 🙂 🙂 🙂 ....

.....zopár fot na ukážku...prvá je hneď po príchode...druhá pohľad na rezort z preomenády (my sme bývali v tom zelenom hoteli)...a posledná foto pohľad na areál z balkóna našej izby...

jacka
21. júl 2016

Ahojte....
@leninka75 juj nedrazdi......fajnovo bolo?...... 😵 😵 slniecka a tepla kopec ze 😵
@utka mozme aj poobede...... 🙂

utka
21. júl 2016

@jacka super. Tak ti okolo 14-tej zavolam a dohodneme presny cas...tasim sa!

jacka
21. júl 2016

@utka ved možes aj sem napisat....... 🙂 🙂 🙂 ...aj my sa tesime 🙂 🙂 ...

jacka
21. júl 2016

@leninka75 .....sa mi zda že ta o chvilu Karolinka prerastie 😉 ........

leninka75
21. júl 2016

@jacka .....ešte by som veru išla keď tu je leto také nijaké ☹ ....vieš čo už teraz tá malá potvora prerastá cez hlavu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ................vy ste bazén nahodili?

jacka
21. júl 2016

@leninka75 ....ale mne totok leto celkom vyhovuje... 😀 😀 😉 ...........nahodili....boli sme tam tri dni a potom prisla jesen 😝 ........Matkovi to celkom vyhovuje......nemože sa cely potapat 😀 😀 ......................ano ano..aj mne....viem o co hovoris.........co bude dalej 😀 😀 😀 😀

leninka75
21. júl 2016

@jacka ..ešte keby nejaká búročka sa pridala, tak je to dokonalé, nemám pravdu? 😀 😀 😀 😀 😀 ............ako dlho bude mať Maťko sadru?....joj moja bude len horšie a horšie 😅 😅 😅

jacka
21. júl 2016

@leninka75 ano ano..burocku tu možem 😵 😵 😵 .......len nejak je u nas skupa 😢 😉 ...........o týžden v piatok kontrola.... 😝 ......................horšie moje nervy si ma potesila 😢 😀 😉

utka
21. júl 2016

@jacka my sme este v Revistskom podzamci...ked dojdeme domov,ozvem sa...doma sa len nejeme a vyrazime do mesta

jacka
21. júl 2016

@utka dobre... 🙂

utka
21. júl 2016

@jacka uz sme sa najedli...za chvilu vyrazame. Stretneme sa kde?

utka
21. júl 2016

@jacka ďakujeme za stretko a za zmrzlinku 😉

jacka
22. júl 2016

ahoojte....
@utka aj my 😵 😵 😵 .... 🙂

leninka75
22. júl 2016

Ahojte a pekný víkend...............

jacka
22. júl 2016

@leninka75 aka strucna 😔 😔
@utka kupili ste kotlik?

utka
22. júl 2016

@jacka ano...mozeme gulasovat

utka
22. júl 2016

@leninka75 aj vam 😉

jacka
23. júl 2016

@utka prijemnu oslavu... 🙂

utka
23. júl 2016

@jacka jeeej...dakujeme.

utka
23. júl 2016
jacka
25. júl 2016

Ahojte...

@utka tie torty su perfektne..hlavne ta Vikiho 😵 ....
@leninka75 ako si vikendovala?

leninka75
25. júl 2016

Ahojte..... 😎 😎 😎 😎 😎 😎

@utka ....blahoželám Lucke k 3 rôčikom 😵

@jacka ..len tak bežne doma......

utka
25. júl 2016

Ahojteeee...
Tak sme po týždni doma 😉.
@jacka švagriná je šikovná, pekné torty pečie.
@leninka75 ďakujem za Lucku veľmi pekne 😉
Ja som ani nepísala 10-ročným oslávencom...tak teda všetko najlepšie!

jacka
26. júl 2016

Ahojte....
@utka veru krasne su torticky..... 😵 😵

utka
26. júl 2016

Ahojte...
Môžem poprosiť o like? Ďakujem. https://m.facebook.com/cityfitnessSK/photos/a.1...

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre