Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
1. aug 2009

tu som 🙂

jacka, ešte som ani nestihla nikam ísť 😖 ...doteraz som chystala veci na oslavu,medzitým trošku oddychovala 😝 ...chjoj to teplo 😠 😠 😠 ...........Simonku som uložila do hajan 😵 😵 😵 .......takže pojdem až keď sa zobudí 🙂 ............musíme ísť kúpiť uhlie............však samoška,ide sa grilovať a uhlie nie je 😝

jacka
1. aug 2009

😀 😀 ..aby ste negrilovali ako my raz....pichla som to rúry...lebo nebolo uhlie 😠 😀

tak príjemnu oslavu...a daj si tortičku aj za nás...mnam 😉

maca66
1. aug 2009

ahojte baby.no aninka uz sa ti to blizi.aj tebe jacka.mame sa fajn.adamko rastie ako z vody,matko tiez .tatko nam odisiel na 7dni do prace,tak to budem musiet nejako zvladnut lebo som si uz odvykla byt sama za tie tri mesiace co bol doma 😀 dva mesiace uz cvicim aj dva tyzdne behavam.schudla som 5kg.som z toho happy ,hoci mam este nejakych 5kg navyse.ved pokracujem.dnes mame krasne a u nas nejaka country zabava od tretej aj pre deti,tak sa ideme obliect a hura na tancovacku 😀

denisenko
1. aug 2009

ahojte, zas som tu asi sama..... 😖
aj som zabudla že je víkend, ja makám aj dnes aj zajtra,tak som pomýlená 😝
leni, zavidííííííím že si na dovolenke 😔
ani, ešte sa kotúlaš? juj, v tomto počasí...... 😝
jacka, určite si to s tým otáčaním ešte rozmyslí, len treba veriť...no, dobre....možno pomože aj stát ie na hlave
😀 😀 😀 😀 😀
utka, aj ja som samá modrina, ale ja som taká nešika, to preto.....hnusná choroba
ani,skvelú oslavu, neugriluj sa 😀 😀 😀

denisenko
1. aug 2009

😉 😉 😉 stále nikto......
tak pekný víkend babule 🙂 🙂 🙂

jacka
1. aug 2009

ahojte....deni....ja si to tiež myslím že chodenie po rukách pomože...určite 😀 😀

leninke aj ja závidím...hned by som šla za nou...a zachvilu si pojde zaplávat do mora aj utka....potom aninka do pordnice.....deni ty v práci....ja ja chudatko si ešte počkám na porod 😝 ..a vraj aj sugust má byt teplý...tak sa do septembra zo mna stane škvarka 😀

my sme boli na kupalisku na Sliači...som myslela..že tam Matko nedá ani nohu..lebo je železitá...ale dal..naštastie...len na moj vkus,bola dost teplá 😝

dobru julovky......

utka
1. aug 2009

Ahojte!!!
Výlet bol super. Boli sme preč celý deň...Fotky budú na FB 😉

jacka
2. aug 2009

dobré ránko... 😎 😝

utka a to len tak jednou vetou???...ved napíš čo a ako....aká cesty..a zážitky 😉

ani aj ty sa pochvál.... 😉

jacka
2. aug 2009

nikto???? 😕

aninka ešte si celá??

utka
2. aug 2009

jacka, nestíham, ale keď budem mať trošku viac času, tak napíšem všetko!!! 😀

jacka
2. aug 2009

utka ...super už sa teším..videla som aj fotky..muselo tam byt dobre 😉

aninka29
2. aug 2009

ahojky holky 🙂
mne je dnes tááááááááák zle z toho tepla 😝 😝 😝 ja sa už neviem dočkať kedy pojdem 😉 ...však už mám aj po oslave 😵 ...........normálne čakám aspoň na nejaký náznak toho, že už to príde 😉 .....fakt ma to už nebaví 😝 .............bolí ma celý spodok ☹ chodím ako rozbitá kačka 😝

oslava dopadla dobre 🙂 Simonka dostala ďalšiu kopu darčekov od krstných 😉 tortičky boli mňamky mňamky 😵 ........poslala by som vám 🙂 ..........ale niečo sa zjedlo,niečo sa rozdalo,ostalo nám málinko 😝
včera som si aj pošoférovala 😵 😵 😵 chjoj,šla som dvakrát do mesta a späť 😵 ........normálne som bola happy 😵 😵 😵 ...........šlo mi to dobre 🙂 manža síce trošku hundral,že nech idem rýchlejšie 😝 ale nech si hundre 😝 😝 😝 .....on si myslí, že ja hneď budem cestný pirát a po kľukatých cestách pojdem 80tkou 😝 ........ale vobec ma to nekafre 😀 som mu povedala, že teraz šoférujem ja,tak nech sa zdrží komentára 😉 ...........joj,ja by som šoférovala v kuse teraz.............sa mi to páči 🙂

pijem kafíčko a potom ideme do záhrady schladiť sa do vody 🙂

aninka29
2. aug 2009

haloooooooooooo 😉
my sme už okupkané,napapané 🙂 ..........a ja zase spotená 😝 😝 😝

aninka29
2. aug 2009

no nič mamky....idem spať 😔 ..............som strašne unavenááááááááá 🙄 ........dobrú noc 😵

utka
2. aug 2009

Ahojte!!!
Aj my sme sa boli dnes kúpať. Poobede asi na 2,5 hodky. Viki najprv protestoval, že on sa kúpať nebude, ale nakoniec sa pekne a hlavne sám odhodlal a vliezol do vody. Boli sme vo Vajnoroch. Bola trošku studenšia, ale dalo sa. Však vonku bolo peklo.Už sa teším, o týždeň budeme mať o takomto čase prvý deň pri mori za sebou 😉.
Včera bolo v tej Pešti super. Akurát, že sa kamošovcom pokazilo auto cestou tam a potom aj späť. Manžel ich musel štartovať káblami. A cestou tam bola aj poriadne zápcha. Šli sme tam miesto dvoch hodín 4,5 hodiny...Ale stálo to za to. Bola to nádhera. Odporúčam vám tam ísť na výletík.

utka
2. aug 2009

Dobrú nôc. U nás začalo riadne fičať. Snáď nič nedofičí...

aninka29
3. aug 2009

Dobré ránko 🙂

jacka 😕 😕 😕

utka,tak to je super, že sa vám výletik vydaril 🙂 ...........no až na tú cestu 😒 ale však nevadí........hlavne, že ste všetci došli v poriadku domov 🙂 🙂 🙂

ešte je len ráno, a tu je nenormálna horúčava 😝 😝 😝 .......to zas bude deň 😝

aninka29
3. aug 2009

leninka dnes cestuje,však? 🙂 .........leni tak šťastnúúúúúúúúúúúúú cestu 😵 😵 😵

utka aj vám prajem krásnu dovolenku 😵 užite si ju 😵 😵 😵 nech vám všetko výjde podľa predstáv 🙂 .............radšej píšem dopredu,keby ma to náhodou chytilo 😉 🙂

jacka a ty si sa kam vyparila????????? 😕 sa začínam znepokojovať 😖 dúfam, že ste v poriadku............žeby si šla aj ty niekam na dovču a nerozlúčila si sa????????? 😠

ja idem zajtra do nemocky do poradne...........som zvedavá čo mi povedia 😝

siwike25
autor
3. aug 2009

Awojky.
aninka aka bola oslava???fotky?? 😉 😉
jacka tu neni???
Pečieme kurča,ideme sa kupat tak si ho berieme zo sebou. 😀 .A to musim ešte stihnut upiect kolačik 🙂 .Tatinko pride pre nas o 12-00 a ideme,huraaaaaaaaaaaa,dufam že nebu pršat 😠 😠 😠 .Konečne sa možem aj ja kupat 😉
Utka a kde ste to boli včera?? 😕

aninka29
3. aug 2009

siwi,krásny deň prajeme 🙂 🙂 🙂 určite pršať nebude 😉 aj keď ja by som nebola proti 😝

ideme obedovať 🙂 ...........dobrú chuť prajeme...............ale asi samé sebe 😀 ...........a potom ideme do hajan 😵

jackaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa halooooooooooooooooooooooooooooo 😕

utka
3. aug 2009

Ahojky 😉
aninka, ďakujem... a ak by si náhodou zrazu zmizla do pôrodnice, tak aj ja tebe prajem veľa šťastia. Držíme palčeky, nech ste obidve v poriadku a rýchlo domka...
siwi, včera sme sa boli kúpať a predvčerom sme boli v Budapešti v Tropicariu. Sú to také akvarka s rybami a iné zvery...foto je na facebooku...
jacka, veď sa ozvi a nenapínaj 😉...

denisenko
3. aug 2009

hallo....herečky, kde ste sa podeli?
jacka sa naozaj niekam stratila? ☹

denisenko
3. aug 2009

ja viem, že leninka šla na dovolenku, ale to si vás tam pribalila všetky? ☹

aninka29
3. aug 2009

ahojky holky 😉

no teda 😝 ..........sa dnes nejak míňame 😝

utka ďakujem 😵 😵 😵 dúfam, že pojdem čo najskor,lebo už nevládzem 😝

deni ahoj 🙂 ............ako v práci????????? 😉

jacka,no dúfam, že si v poriadku 😒 ......... ☹ ☹ ☹ ...........určite je niekde na výlete 😎

náš tatko má dva dni voľno 😵 ...........zajtra nejdeme nikam,lebo idem do nemocky,ale v stredu určite niekam vyrazíme 🙂 teda,ak neporodím dovtedy 😀

utka
3. aug 2009

No ja nechápem, kde sa túla jacka 😕 ???
aninka, tak ti to prajem, aby to bolo čím skôr...a nejlepšie ešte skôr, ako odídem, lebo budem na dovolenke taká zvedavá...

mirrinka
3. aug 2009

ahojte.... my dnes teplotujeme ☹ Lianka má 40 - tky teploty - dnes 2 krát ☹

utka
3. aug 2009

Ahoj mirri!!!
Fuuuu, a to z čoho?Juuuj, nech sa len rýchlo vylieči !!! 😉

utka
4. aug 2009

Dobré ránko!!!
A toto čo má znamenať? Ja som tu prvá??? 😕 😕 😕

utka
4. aug 2009

Ženy, to čo je?Kde steeee???

utka
4. aug 2009

My sme doma. U nás prší a je 19 stupňov ☹

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre