Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
8. sep 2009

Však na to myslím,ale bojím sa, aby to nebolo tak alebo ešte horšie, keď pôjdem do nemocky na tú operáciu 😢

leninka75
8. sep 2009

utka, zlatíčko, úplne ťa chápem!!!!..........toto sme prežívali pred rokom, teraz je to trošku lepšie....a nemohol by ísť tatino???........keby išiel neskôr do práce???............chlapi to zvládajú lepšie a aj deti im menej plačú...............
jacka a nemáš tam u vás nejakú kámošku, žeby maťko bol občas tak na hoďku dve bez teba, aby si aspoň trošku zvykol ????..............

aninka29
8. sep 2009

dobré ránko mamky

z očkovania nič,ešte dobre, že som ráno kukla do správy kedy máme ísť..............ja som už origoš vymletá.........máme ísť až zajtra 😝 ...........by som tam dnes stepovala s dvomi dzecmi 😀 😀 😀

som trošku unavená........Sabínka vstala ráno o pol piatej a spinkať sa jej už nechcelo 😝 😝 ........mala chuť obdivovať všetko okolo seba...............zaspinkala až nedávno po ďalšom kŕmení

chjoj utka,to je strašné ☹ ............keď si predstavím, že aj Simonka bude tak plačkať,tak už teraz mi je do revu............fakt to chce veľa síl pre nás mamky,aby sme to zvládli..............ja som aj normálne rada, že to teraz nemusím prežívať 😒
mamky,keď tak tie detičky plačú,booooooooooože, nad čím asi tak rozmýšľajú 😖 ..........a ešte keď vidia, že mamička odchádza 😖

o chvílu ideme do obchodu............bude mi trvať pol hodku kým sa vytrepeme 😀 😝 ...........dúfam, že babulu nezobudím,keďju budem prekladať do koča 😒

jacka
8. sep 2009

leni v tejto diere zapadákova????...všetky su v práci a su radi ked pridu domov nie aby sa starali o cudzie ☹

aninka....ja si všetko píšem do kalendára..lebo by som si aj hlavu zabudla.... 😀 😀

veru ktovie čo im prezde rozumom ked to vidia...hrozné ☹ 😢

aninka29
8. sep 2009

však aj ja si píšem,ale no načo by som sa do neho kukla 😀 😀 😀 😀

ideme mamky do toho obchodu...............fučí vetrisko,tak len rýchlo prebehneme

utka
8. sep 2009

No ani nevravte...stále mi to vŕta hlavou. Snáď už je dobre a neplačká ☹ .
Písala som si s jednou známou. Ona to pržívala tiež, ale už dávno a veľmi ma potešila 😉. Povedala, že je to prirodzené, že dieťatu je lepšie s mamou, takže je to pre maminu dobrá vizitka.

leninka75
8. sep 2009

tak nič potom jacka ☹ .........aj ja si všetko píšem, to je normálka 😀 😀 😀

leninka75
8. sep 2009

utka, ani nevieš ako si ma potešila!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 .............a to som si o sebe myslela, že nie som dobrá mama, že ma lilka nemá moc rada, keď sa so mnou nechce tulkať!!!!!

jacka
8. sep 2009

utka tak to su dobre správy... 😵 sa to týka aj kekd ja budem v porodnici a bude za mnou plakat,že? 😅 😉

a určite teraz neplače ani si nespomenie....dnes je tam dokedy?už celý den?

utka
8. sep 2009

Som rada, že som vás potešila. Aj mňa to potešilo 🙂.
Dnes je tam do 12-tej. Až od budúceho týždňa tam bude na celý deň...

jacka
8. sep 2009

juj utka potešila...ano nevieš ako.... 😵

leninka75
8. sep 2009

no utka ako viki???
mali sme tu menšie oživenie...........prišla nás kuknúť ex-kolegyňa s dvojročnými dvojičkami............boli úžasné..........lietali tu po chodbách, nakúkali do dverí, vôbec sa nebáli......zlatunké!!!..

aninka29
8. sep 2009

hojky holky 🙂

utka super správička 🙂 😵 .........to sme potom všetky super mamy 😵 😵 😵

leni,tak to ste mali veselo 🙂 🙂 🙂 a dvakrát toľko 😀 😀 😀

a ty ešte nie si v štádiu snažilkovania??????????? 😉

utka
8. sep 2009

Haloooo...
Viki dobreeee. Sa teším. Zajtra vraj ide zase 😉. Aj sa napapal. Aj na prechádzke boli, videli veveričku 😉. A učiteľka mi povedala, že bol v pohode. Vraj to keď plačú ostatné detičky, tak začnú plakať aj tie, čo neplakávajú. Hmmmm. Dúfam, že ma naozaj neklame. Ale Viki vyzeral spokojný, keď som tam došla a ete ma nevidel.

jacka
8. sep 2009

aninka teba neodfuklo?????? 😀 😀

no leni...ja si neviem predstaviť žeby som mala doma dvoch čertov 😀 😀

utka vidíš to...už bude len lepšie a lepšie 😉

leninka75
8. sep 2009

no aninka mi tak všelijako.......keď začnem s mužom na túto tému, tak zahovára 😀 😀 😀 😀 😀 😀.....nechámae sa prekvapiť 😉
utka, to je super, že viki dobre!!! ...........nech mu to zostane...... 🙂 🙂 🙂 🙂
tie dvojičky sú podarené, sú to dievčatá ema a lujza a keď sa pár sekúnd nevidia už sa hľadajú......ema je trošku väčšia a ochraňuje lujzu.......len ich mamina hovorila, že keď boli v lete na dovolenke, tak si moc neužili, lebo tam každá bežala iným smerom 😀 😀 😀 😀

aninka29
8. sep 2009

jacka neodfúklo 😉 ..........vyšli sme von a vetrisko fučať prestalo 🙂 ..........ale teraz fučí zase 😝

jacka
8. sep 2009

ani...posielam ti len slniečko..u nás je celkom fajn..pojdeme von..len čo si spraví drobec poriadky.....sa teším kedy ma zase ide vytočit 😠

leni a Korfu ništ?...žiadne prekvapko?...... 😀

leninka75
8. sep 2009

veru eeee ☹ ☹ ☹ ☹ ...........mali sme dobrú antikoncepciu, decko medzi nami 😀 😀 😀 😀 😀 😀

utka
8. sep 2009

leni, hahaha...to poznám,ale my ani teraz nechceme a ani nemôžeme...
Aj u nás je celkom teplúčko a slnečnno 😎 .
Ideme aj my von.

siwike25
autor
8. sep 2009

Ahojte.
Utka toto iste preživame aj mi.Plač a plač.A dnes mi povedala učitelka že sa strkal do detičiek takže dostal už aj vinadane 😠 😀 .A ked som prišla prenho taaaaaaaaaak plaaaaaaaaaaaaaka ☹ ☹ ☹ 😒 😉 l

leninka75
8. sep 2009

ahoj siwi, zlatíčko malé.........vydrž moja.........je to ťažké!!!! ☹ ☹ ☹ ☹ ..........a učka nepremýšľala, že prečo strká do detí!!!! ..........koza 😠 😠 😠 😠

denisenko
8. sep 2009

halo, je tam ešte niekto?
utka, my sme mali to isté, ako cez kopír........ ☹ po dvoch týždnoch plakal zas a potom ho to po týždni úplne prešlo a bol v pohode 😀 😀 ale aj učky sa musia snažiť, nás to čaká od pondelka, len deti sú tie isté ale učiteľky nové, tak uvidíme...prekvapko 😝
siwi, to fakt mu nadali? inak, aj mojej sestre zdrhol syn zo školky ked mal 3,5 roka a sám došiel domov 😒
ja neviem kto by za to bol zodpovedný, keby ho zrazilo auto, nemá to až tak blízko a je tam velká cesta 😢
ako m ožu taký ludia vychovávať deti, že?ked ich neustrážia 😝
leni, my sad nemáme ale šéf 😀 to je skoro to isté, no nie? 😀 😀 tatinko tam maká, vraj či nám stačí 16 bední jablk na zimu?vtip..... 😀 😀 😀
jacka, ešte si kinderko?

jacka
8. sep 2009

ešte 😀 😀 😅 ...zajtra idem na kontrolu tak som zvedava čo a ako...či je zmena alebo sa dočkám jarmoka cez víkend a pojdem na kolotoč a burčiak 😀 😀 trochu sa vytešiť 😀 😀 😀

aninka29
8. sep 2009

jacka burčiak????????????aby si sa neopila 🙂 ..........ale dúfam,že cez víkend už porodíš 😉

deni nebude to málo 16 bední na zimu?????????? 😀 😀 😀

jacka
8. sep 2009

akých dební??? 😕 😕 😅 čo mi ušlo????

jacka
8. sep 2009

aninka ...nech si maličke zvyká 🙂 😀 😀 ....bude mat aj ono radost zo života 😀 😀

aninka29
8. sep 2009

jacka bedne plné jabĺk 😉

však máš pravdu 🙂 ........nech si zvyká 😀 na dobrú výživu 😀 😀 😀

jacka
8. sep 2009

jáj...asi mi niečo stálo na vedenííííí 😀 😀

že....ja mám pravdu skoro stále 😀 😀 😀 ...ešte si aj užije 😀 😀 😀

vy ste už po večery? ...............ja som robila hemendex....neviem ako sa to píše 😝

aninka29
8. sep 2009

jacka dobre si to napísala 🙂 😉 ............my sme mali párky 🙂 .......už sme obe zo Simkou vykúpané,teraz ideme kúpať Sabinku 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre