Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
10. sep 2009

viete čo mamky ja to už neriešim............keď je malinká takto spokojná,tak ju dokrmovať budem...........ja som rada, že ju kojím,že mám aspoň koľko toľko mlieka a malinká ťahá 😒
nemožem ju mať na prisatú 24hodín denne..............aj hodina je veľa.........ja už ani nemám bradavky,ale také rozžužlané neviem čo 😒.............takže neriešme 😉 ...............ja viem že kojo je najlepšie..........ale nie každému sa to darí,tak ako by si predstavoval 😒

varím maďarský guláš s knedlíkom 😉

a vy čo varíte mamky...........ja som už chorá z toho varenia 😝

leninka75
10. sep 2009

ako povieš ani!! 😉 .............ja mám rozmyslenú len polievku hráškovú s párkou, ale druhé, nemám tucha.......včera sme dojedli zapekané zemiaky s brokolicou..........žeby niečo sladké alebo tiež mäsové??? 😨 ....

utka
10. sep 2009

No ja som už skončila...už len také malé práce-kuchyňa a tak.Ale to si nevhám aj na budúci týždeň. Viki bude už celý deň v škôlke, tak aby som sa neunudila. Idem do DM a do MC Slniečko zaniesť nejaké vyradené hračky.Paaa

jacka
10. sep 2009

aninka...no jasne...je to len na tebe dokedy budeš kojiť 😉

utka ty si šikovnica 😵

a čo takto palacinky...mnam....ale madarský guláš by som brala...aj polievku hráškovu..len mi teču slinky...a my máme len granadír 😝

leninka75
10. sep 2009

utka, neprídeš aj ku nám??? 😉 😉 😉 ...........jacka, ale zasa taký granadír s kopou kyslých uhoriek 😝 😝 😝 .......no neviem, neviem či nebude zajtra aj u nás........

jacka
10. sep 2009

leni a čo tak aj s klobáskou..ako moj muž 😀 😀

mirrinka
10. sep 2009

aj my máme dnes granadír 😀 teda ešte nemáme,ešte sa len zberám do kuchyne 😀 😀 😀 😀 ale už som kupila fliačky,tak som na dobrej ceste 😀

leninka75
10. sep 2009

no tí chlapi jacka!!! 😠 😠 😠 ........poznáme, poznáme!!! .......bez mäsa ani chod!!! 😀 😀 😀 😀 .......nevedela som nič rozumnejšie vymyslieť 😕 ..........dnes idem tomu môjmu pomastiť bruško, bude mať na večeru domásu klobásu 🙂 🙂 🙂 ...........asi príde domov až v noci (ťahá dve šichty lebo púšťajú do výroby nové auto), tak nech sa aspoň tou klobásou poteší 😀 😀 😀 😀 😀

mirri, nebude to večera???...........počuj, ty si v poslednej dome nejáka moc inkognito!!! 😎

leninka75
10. sep 2009

tam malo byť dobe 😀

leninka75
10. sep 2009

až teraz som si všimla "domásou" :- 😀 😀 😀 ...........kapišto, že domácou...........a ja už idéééééééém.......pa, pa!!!

jacka
10. sep 2009

veru mirri...len nám peken povedz prečo tolko tajností okolo teba 😕 😕 😅

leni a potom sa stažuje že mu rastie pupok 😀 😀 ..pa pa 😵

utka
10. sep 2009

My máme na obed cestoviny so syrovo-smotanovou omáčkou.
Viki už spí. Povedal mi, že "trošku som poplakával". A má aj trošku spolík. Zž v noci spal tak nepokojne, tak som to vedela, že sa niečo bude diať ☹.

mirrinka
10. sep 2009

no tak granadír už je hotový 😀 😀 😀 čo vy máte furt s tým inkognitom? 😀 nikto ma neprenasleduje,nebojte sa...len som sa rozhodla,že tu nebudem mať žiadne fotky,lebo som čítala dosť nechutné príspevky o tom,ako sa tu sťahujú fotky a používajú sa ktovie na čo.... 😠 škoda,že to tu nie je nejako ohraničné,že kto si môže pozerať fotky a tak ako trebárs na fb,alebo na pokeci.... 😒

utka
10. sep 2009

mirrinka, to vážne?

aninka29
10. sep 2009

dnes je vonku krásne 😎
bola som so Sabinkou na prechádzke 🙂.....teraz pekne odfukuje v kočíku 🙂...........manža šiel so Simkou umývať auto na benzínku,už sa teším aká bude Simka začmudená 😀
na poradni všetko ok 🙂,bambulka váži 4100g...........pribrala nám celé kilo 🙂....to je dosť.........pahltnica malá 🙂....ušká nám dokina neprepichla, vraj ona sa bojí prepichovať..........tak nám príde domkov prepichnúť bývala sestrička,ktorá pred pár mesiacmi odišla do dochodku 😒..........prepichovala ušká aj Simke a bola to fakt rýchlovka........a malá ani moc neplakala....tak dúfam, že nebude ani Sabinka 😉

mirri máš pravdu...........ale zase ,však nemáme v albume nejaké fotky kde sú deti nahé.......alebo nejak viac odhalené 😖

utka
10. sep 2009

aninka, tak zo Sabínky je riadna baba 😉.
Aj tu je pekne, teplučko. O chvíľu ideme aj my von. A o 16-tej idem na rodičko...

utka
10. sep 2009

Pozerám Modré z neba a idem radsej von,lebo mi je do plaču

jacka
10. sep 2009

kuk 😉

aninka ...vyborne..len tak dalej 😉 ...treba dat papáčke napapť 😵

aninka29
10. sep 2009

kuk 🙂

Simka je už okupkaná,práve večeria.......ešte okúpať Sabinku a mám veget 🙂 ................sestrička jej bola prepichnúť ušká...bola to sekunda a bolo po všetkom 🙂 ..........Sabinka len trošku pomrnkala 🙂

stráááááááááááááášne ma bolí chrbát 😝 ..........žehlila som jedno veľké kopisko prádla 😝 ...............ja si k tomu nabudúce fakt sadnem 😀

jacka
10. sep 2009

😉

super že neplačkala...aj sa za to platí? 😵

fuj ja som tiež žehlila...ale asi na sto krát čo nevládzem stát..hned ma bolí chrbát 😝

ideme aj my hodiť očistu ludstva...nech mám pokoj 😵

nejak sa nam tu zaťahuje....dufam že bude burka...lebo dnes bol zase hic vonku....sa stavím že ked porodím tak bude padať sneh 😠 😝

aninka29
10. sep 2009

jacka platí sa sedem eur 😒

u nás bolo príjemne...svietilo slniečko,ale pofukoval fajný vetrík,takže sa dalo žiť 🙂

utka
10. sep 2009

Ahojteeee...
My sme už napapaní. Viki ešte nie je okúpaný, ale o chvíľu ideme do vane. dnes asi kúpem ja, lebo tatino šiel na korčule. Ale ja zase padám večer 😉.

jacka
10. sep 2009

hotovo..moj pokladík je už v ríši snov 😔 😔

utka ..ty chodíš korčolvať?...teraz po tme?...aj moj chodil.....ale len cez víkendy...aj to ked Matko zaspinkal 😀 😉

jacka
10. sep 2009

idem sa vystrieť....maličký ja zase k večeru ozýva že aj on tu je 😵

dobru noc....a pekne sny 😔

utka
10. sep 2009

jacka, ja nie, manžel chodí korčulovať...
Ja padám s kamoškami na pivo. Aspoň to tak voláme, ale vždy je z toho len niečo nealko 😉.

utka
10. sep 2009

tak už som domka. Idem spať.Dobrú nôcku.

leninka75
11. sep 2009

ránečko!!! 🙂 ........ahoj jacka!!! 😉.............jacka, že sneh keď porodíš!!! 😀 😀 😀
aninka, sabinka je fajný papkáčik 🙂 🙂
utka, už ste mali rodičko??............a ja čakám, že kedy bude..........
mňa sa včera lilka pýtala, že aké hračky sú v škole 😀 😀 😀...........keď som povedal, že v škole ništ, ale, že v družine sa deti hrajú, tak povedala, že do školy chodiť nebude ale len do družiny 😀 😀 😀.........bedeme mať analfabeta!!!!! 😀 😀 😀 ......ozaj a včera, že neplakala, sa tešííííííííííííííím!!! 🙂 🙂 🙂 🙂................že neviete, prečo tu už straším!!?? 😉 😉....ha......idem s lilkou na posledné očkovanie proti kliešťovej enefalitíde a nemáme ešte trojročnú prehliadku...............tak máme dnes babský deň a ideme ešte kúpiť šarkana ...

jacka
11. sep 2009

dobré ránko.... 🙂
ahoj leni......teda takto skoro tu strašiť.......a si dnes aj v práci?..či načo? 😀

jacka
11. sep 2009

nikto? 😕

utka
11. sep 2009

Ahojte.
leni, mali sme rodičko včera. Ale pre všetkých. Pre prváčikov máme až o týždeň.
My sme dnes nešli do škôlky. vikino hrozne zle spinkal kôli soplíkom. A ráno mal trošku teplotku 37,4. Tak sme šli k doktorke, pre istotu, keď nám ide víkend. samozrejme, že naša má dovolenku, ale zastuluje ju iná. A kázala mi dávať mu Olynth a a Panadol sirup, aj keď nebude mať teplotku, aby mu to trošku stiahlo. Vraj aj hrdielko ma trošičku chytené... No proste nás dobehli škôlkárske bacily. Dúfam, že to nebude často. A môžeme ísť víkendovať do ZV, tak keď sa napapáme, vyrážame.
tak vám prajem krásny predĺžený víkend. Určite sem nakuknem. Papa

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre