Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
12. okt 2009

no utka, či mužík ešte odoláva črevným vírusom......................veru jacka aj ja som rada, že mám sestru + nevlastnú...........aj keď by som tú origoš ségru niekedy prepleskla 😀 😀 😀 😀 😀.............ale zasa muž má brata a moc sa nemusia, ale tam je problém vo švagrovej 😝 😝 😝 😝.................

utka
12. okt 2009

Ahaaaa, tak to asi leni malo byť, či už je OK, nie či je ešte OK 😉...
No ja mám tiež jedného brata a som rada, že ho mám 😉.
Tak ja idem do obchodu, snáď sa nedo.....m 😀

jacka
12. okt 2009

utka.. 😀 😀 😀 😀 ....podaj správy ked prídeš 😀 😀

leni..preplieskla??....je mladšia 😀 😀 ................ja si mylsím že to záleží aj od výchovy..či sa surodenci musia alebo nie..ale aj taká mrcha švagrina....spraví svoje 😠 😝

juj...mna s toho počasie švihne.....už len sa vstriet do postele a zavrieť oči 😝 .....hádam pojdem zakuriť 😅 ..aby som sa prebrala 🙄

utka
12. okt 2009

jacka, som domaaa...a v pohode. Tak už to snáď bude OK.
Tebe sa žije, že zakúriť...a nám kedy začnú kúriť ??? 😖

aninka29
12. okt 2009

ahojte mamky 🙂

to je suprové počasíčko,že? 😝 😝 😝 .........jacka aj my už kúrime 🙂 ......výhoda rodinných domov 🙂

aninka29
12. okt 2009

utka to je fajn,že je ti lepšie 🙂

aninka29
12. okt 2009

mamky,ja som ráno nakŕmila a uspala Sabinku 😵 ....so Simkou sme sa obliekli,sadli do auta a fičali sme ku kámoške na kafíčko 🙂 🙂 ....tatko so Sabi zostal doma 😉,ale neprešla ani hodka a už volal, že nech prídeme domov 😝

ja dnes nerobím nič 🙂 akurát som hodila do práčky a to je asi tak všetko 😉 .........mám celý deň veget 🙂 ......samoška nerátam starostlivosť o princezné 😉

aninka29
12. okt 2009

a kukám, že znovu si píšem sama so sebou 😝 .....ale nevadí.....si už zvykám pomaly 🙂

utka
12. okt 2009

aninka, ahoooj!!!
Tak tatko to dlho nevydržal 😀 .
Hovoríš, že si pirátka ciest??? 🙂

utka
12. okt 2009

My sme mali včera 6.výročie sobáša...a pomenula som si na to ja večer okolo pol dvanástej, keď som išla spať...dobrí sme,čooo???

aninka29
12. okt 2009

utka tak gratulujem 😵 😵 ....hlavné je, že ste si spomenuli 😉

nooooooooo...jazdím ako dračica 😀 ....akurát to parkovanie mi robí trošku problémy 😝 ........ale zaparkujem 😉 ........síce na miliónty pokus,aaaaale zaparkujem 😀

aninka29
12. okt 2009

nikde nikto?.............čo spíte mamky?

aninka29
12. okt 2009

počúvajte žienky...........už ste rozmýšlali aké darčeky prinesie detičkám Ježiško? 🙂

utka
12. okt 2009

aninka, tak potom super...len tak ďalej. Ja mám trošku strach teraz zo zimy, ale tu v BA nebýva veľa snehu, tak to snáď so šoférovaním nebude problém...
Nad darčekmi sme nerozmýšľali ešte. Akurát už mám jedno veľké auto odložene. Ináč nič.

aninka29
12. okt 2009

júj,ja nemám odložené nič........ja ani neviem, čo kúpim 😝 .........akurát viem, že Simke kúpime kočár pre dvojčatá 🙂 .....vyhliadla si ho v obchode 😉 ......tie dve čo má sú na dobrej ceste sa rozpadnúť,keďže sa v nich krásavica kočíkuje 😀 .....určite kúpime nejaké puzzle,Simku to veľmi baví 🙂,nejaké knihy a fakt neviem čo 😒

Sabinku ešte moc neriešim,tej to bude tak jedno 😀.......určite nejaké hračky 🙂

utka
12. okt 2009

Ja už sa teraz "teším", že budem musieť vymýšľať darčeky pre Vikiho aj od starých rodičov...

aninka29
12. okt 2009

jáááááááj utka,veru 😝 ....mňa už teraz bolí hlava 😝

aninka29
12. okt 2009

ja ani neviem čo kúpim princeznám k meninkám 😖 ............a o pár týždňov sa narodí moje krsniatko Ninuška 😵 ...ešte ani pre ňu nemám nič nakúpené 😖 .....aaaaaaaaale tento týždeň už začnem nakupovať......fakt,lebo sa nedonakupujem 😀

aninka29
12. okt 2009

a kde je naša jacka????????????

utka
12. okt 2009

aninka, ja asi tiež budem musieť začať chodiť po nákupoch,kým som doma...
jacka? neviem, asi zaspala, keď je vonku tak "nádherne"...

aninka29
12. okt 2009

utka a Viki je domka alebo v školke?........už ho prešli tie hnačky?

utka
12. okt 2009

aninka, je v škôlke. Už je v poriadku. Len včera zase nejako kýchal,tak dúfam,že bude v poriadku. Idem po neho do škôlky.

jacka
12. okt 2009

túúúúúúúúúú... 😀

aninka29
12. okt 2009

no snáď nebude choručký 😒 ....pa utka 🙂

aninka29
12. okt 2009

no sééééééééééééééééérvus jacka.....vyspinkaná? 😉

jacka
12. okt 2009

bodaj by sa mi dalo zaspať....akože nedá...stále niekto po mne lezie 😠

boli sme vonku..trochu sa nadýchať bacilov....a tak..Matko sa vyšpiechal v blate.....Petko obzeral obláčiky....a tak sme prežili hodinu a pol.....a teraz už Petulo zas hajušká...naradšej by som lahla k nemu

a vianocce mi nespomínajte....okrem toho že neviem čo ..hlavne neviem ako 😝

jacka
12. okt 2009

čau aninka...ty na nás hádžeš bobek....len kuk a hned zdrhneš 😀 😀 😀

som ta musela sprduť...

jacka
12. okt 2009

inak tvoj muž má odvahu...moj by s Petkom ani sekundu..keby som vytiahla päty....že vraj čo by mu dal najesť 😠 😀

aninka29
12. okt 2009

jacka u vás neprší???............u nás strašne leje.....takže prechádzka nehrozí 😝

jacka
12. okt 2009

prší..... 😠 ....boli sme na dvore....teda ja s Petkom schovaný a Matko sa vybláznil...celý bol mokrý tak dufam že nebude chorý... 😀 ...a teraz ešte k tomu začal fučat...tak sme to celkom fajne vystihli 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre