Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
20. okt 2009

utka, tak ty si strašíš dieťa!!! 😀 😀 😀 😀 😀 ....................šak ti raz vráti, že "mama nevypľúvaj zuby lebo pôjdeš do domova" !!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀........................

utka
20. okt 2009

leni, aj to je dosť možné...
Ale ja som ho nestrašila, ja som mu to len pekne vysvetlila, čo sa stane, keď si nebude dávať na hračky pozor a nebude si ich upratovať.
Prečo mi v našej lekárni tvrdia, že Vibrocil je len od 6 rokov, keď na nete som našla aj do 6 rokov???Kúpila som Vikimu Otrivin, tak som zvedavá...
Na kožnom bolo v pohode, dobre, že sme šli skôr a boli sme prví,lebo po nás sa tam dotrepalo dosť veľa ľudí. Doktorka má napísané, že dnes má deti nad 3 roky a povedala mi, že na budúce aby sme prišli v pondelok alebo v piatok, lebo Viki je ešte malý. Tak som jej povedala, že už má 3 a ona, že nevadí, že nech radšej prídem v pondelok alebo v piatok, aby niečo nechytil tam...A dala nám takú mastičku a vraj bude až zajtra poobede. Paráda ☹.

aninka29
20. okt 2009

kuk 🙂

aninka29
20. okt 2009

leni, manža šiel tu neďaleko 😝 do Trnavy

chválabohu my nekolikujeme 🙂 .......ale z počutia viem, že ten sab simplex je dobrý 🙂

aninka29
20. okt 2009

ja na široko tiež stále balím 🙂 ...........boli sme na ortopedii,keď mala Sabi tri týždne,povedali, že je všetko v poriadku,ale ja balím aj naďalej,aj keď nemusím.V novembri ideme na kontrolu po troch mesiacoch,tak potom už skončíme 😉 .............pri Simke som to tiež takto robila 🙂

a už neviem čo som chcela napísať,ale niečo som chcela.............ja si spomeniem 😉

utka
20. okt 2009

ani, ty máš naozaj ukážkovo dobré a bezproblémové detičky 😉. Na závidenie...

aninka29
20. okt 2009

že utka? 😉 .........ja som taká šťastnáááááááááá,že nemáme problémiky 😵 😵 😵 a dúfam, že ani nebudú 🙂

aninka29
20. okt 2009

inak Sabinka už veselo debatuje 😵 😵 😵 ..........to je samé elá elá a hej hej 😵 😵 😵 ...........a najradšej debatí so svojou húseničkou 🙂 .....by som ju zožrala 😵

jacka
20. okt 2009

kuk... 🙂 ..už som konečne 🙂 prítomná

a tento kon ma ser..nedá sa mi odoslať 😠 😠

aninka29
20. okt 2009

jacka no ako??????? o koľko ste ťažší? 😉

jacka
20. okt 2009

495Og

jacka
20. okt 2009

petko ma desný spánok...už som sa k nemu nabehala asi 100x...a stále sa mu nejak nechce 😝

aninka29
20. okt 2009

nooo.....ste fajnučkí 😵 🙂

aninka29
20. okt 2009

Sabi bola teraz dve hodky hore,popozerala,porozprávala a zaspala 🙂

jacka
20. okt 2009

utka...som zvedavá či vám zaberie mastička

som sa pýtala dr. ktorý liek na koliky je ten naj.....a vraj všetky su rovnaké...len vyrobca iny 😝...a mám mu to dať skor ako začne revať...sa teším ako dnes plakať nebudeme 😉

mna švihne ten ešte nespí... 😠

aninka29
20. okt 2009

júj,jacka........nech vám to rýchlo prejde.....mňa by šľahlo asi z toľkého plaču 😖 ................viem koľko sa natrápila moja švagriná s malým....ten plakal asi nonstop v kuse 😒

jacka
20. okt 2009

vraj to prejde po 3mes...ale može aj skor...no...som zvedavá

si neviem predstaviť den bez plaču

my sme boli hoer od 11h..a len teraz zaspal 😝 ..dufam že už na dlhšie 😕

aninka29
20. okt 2009

snáď vás to prejde skôr 😒 🙂 .........si musíš asi riadne dávať pozor na stravu,že?

aninka29
20. okt 2009

u nás už začalo poprchávať 😝 .....šťastie, že až teraz 🙂 a mohli sme byť chvílu vonku

jacka
20. okt 2009

kde je ten príspevok čo som písala 😠 😠 😠 😠

jacka
20. okt 2009

tu poprcháva celý den...je hnus..sme ani poriadne von neboli

a Petko nespí..som ho dve hodky uspávala..a spal asi dokopy pol hodiny..sa teším aký bude večer zlostný....pomoooooc...a muž príde až.... 😝 po

jacka
20. okt 2009

božinku ja som jeden nerv 😠 ...to asi perto nespí 😝

aninka29
20. okt 2009

jacka to bude asi tým 😖

aninka29
20. okt 2009

a ako ho uspávaš?na rukách,alebo v kočíku,alebo ako?

jacka
20. okt 2009

na živej dudke....leží vedla mna v posteli a ked vidím že už..tak šup do svojej..a niekdy zaspinká sám ..hlavne večer.....ale dnes..nechápem

a vy ako?

aninka29
20. okt 2009

no ja ju mám po papaní na rukách a babulka po chvílke zaspí 😵 .....alebo ju dám do hracej postielky,ktorú mám v obývačke a tá robí hojdy hojdy,a tiež po chvílke zaspinká 🙂
a večer zaspí ešte len začne jesť 🙂

jacka
20. okt 2009

do kelu aj s konom.... 😠 😠 😠

aninka bola si na SP pre papier aby za teba platili dochodkové poistenie ?som nevedela že aj niečo také treba.....len vymyšlaju chobotiny akoby sme namali nič na robote ako behat po uradoch.....juj no dnes mi ide...dokážem sa nas..ť aj na tom aké je vonku počasie 😝

jacka
20. okt 2009

zlatučká 😵 😵 ...a nie je hladná?

aninka29
20. okt 2009

hej jacka,bol manža a všeeeeeeeeeeeetko vybavil 🙂

nie je hladná,lebo ja jej stále,keď prestane ťahať šťucnem do líčka a ťahá zase 🙂 ...........síce nám to papanie večer trvá dlhšie,ale po neviem koľkom šťucnutí sa aj napapá 🙂

aninka29
20. okt 2009

jacka dnes máš super náladičku 🙂 ,by som nechcela byť teraz pri tebe 😀

neboj,zajtra bude lepšie 🙂 .............alebo aj horšie 😖

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre