Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
20. okt 2009

no však aj mne vybavil všetko...len o tomto som sa dozvedla len v pondelok....šlak ich trafich traf 🙄

jacka
20. okt 2009

na noc dávaš ten príkrm? 😅

aninka29
20. okt 2009

jacka vždy 🙂

jacka
20. okt 2009

aj vyváraš flašky?...či to sa už nerobí

juj ten mi zase vrieska.....najlepšie je mu na rukách 😝

aninka29
20. okt 2009

jasné že vyváram 🙂 to sa musí robiť 🙂

jacka a nemáš tú klokanku či čo to je.....vieš,aby si neprišla o ruky,keď ľúbi byť na rukách

jacka
20. okt 2009

to vyváraš stále ked sa naje?

on je na rukách len večer...a teraz som ho rozbalial tak mám 5min 😝

jacka
20. okt 2009

no nič...musím ist...lebo sa vyreve pa aninka..tak zas dakedy

aninka29
20. okt 2009

nieeeeeeeee,nevyváram po každom papaní.....poriadne poumývam pod horúcou vodou a je to.........vyváram každý druhý deň.......flaše obmieňam 🙂

aninka29
20. okt 2009

pa pa jacka........snáď už bude dobručký a bude pekne spinkať 🙂

aninka29
20. okt 2009

idem aj ja pomaličky 😉

zajtra som tu zas 🙂

pa pa mamky 🙂

utka
20. okt 2009

Ste si zase pokecali 😉. My sme si kreslili, vyfarbovali pexeso, čo sme dostali od kožnej a asi 2x sme si zahrali...a Viki ma normálne nabil... 😠

jacka
20. okt 2009

ahoj utka.....šikovníček je ten tvoj synček 😵 😵

ja som musela Petula kupať a teraz spinká..som zvedavá dokedy...

utka
20. okt 2009

jacka, ale aspoň neplače 😉...
No je Viki šikovný na takéto logické veci...zato bicyklovať sa nevie dodnes ☹.

jacka
20. okt 2009

neboj aj to bude 😵 ...aby si ho ešte potom nenahánala na svojom po ulici 😎 😎

jáj veru aspon neplače...vy ste to tiež mali?....lebo ja som to prežila aj s Matkom 😒

utka
20. okt 2009

Hej, veru jacka, mali sme to...skoro do 4.mesiacov... 😢
U nás je veselo 😀 . Peťo urobil Vikimu telefón z jogurtových kelímkov, tak sa tu zabávajú...

jacka
20. okt 2009

no utka..to tak dlho 😕 😕 ...no dufam že nás to prejde ked budeme mat 12t.....ale pri Matkovi skor 3mes 😝 ....som revala s nim 😢 teraz nemám čas 😖

aspon sa nenudíš 😵 ...ja som okupala Matka...a idem spať..keby pojde on..to netuším zaspal v aute...a pokračoval doma...tak si schrupol celu hodku....nehc sa ocinko trápi 😀 😀 😀

dobru noc...pa zajtra 😔

utka
20. okt 2009

jacka, veru tak...Dobrú nôcku.

leninka75
21. okt 2009

ránečko!!! 🙂 🙂 🙂 ............juuj jacka, tak si užívaš!!! ☹ ☹ ☹ ☹ .................prečo tie deti nemôžu byť všetky ukážkové!!! .............moja lilka tiež plakávala (plače doteraz) ale nie pre koliky, ale len tak ona je také plačlivé dieťa.................najnovšeie začala ručať ráno o 5:15 keď vstávame do roboty!!!.............už som z toho zúrivá!!!.............
utka, a chlapci si včera pokecali cez telefóny???..............a čo povedala dokina, že to viki má na líčku???...........dostala si ten vibrocil pre deti???
aninka, muž išiel niečo robiť do Trnavy???..............kedy sa ti vráti???

aninka29
21. okt 2009

dobré ránko mamky 🙂

mám chvílku čas,kým ešte prcek spinká 😉

utka,ty máš šikovného synčeka 🙂 .........Simonka je tiež na také tie skladačky a logiky 🙂 ...........strašne rada skladá domino,puzzle,má ešte jednú takú hru,volá sa to lotto,to je tiež na rozmýšľanie a baví ju to 🙂 ..............no možno z nich niečo bude 😵
leni,manža šiel pracovať 🙂 domov mal prísť až o tri týždne,ale dojde už tento víkend 🙂

jacka zlatko vyspinkala si sa? 😅 ......juj,máš toho dosť......no ak tie koliky trvajú do troch, štyroch mesiacov,tak to sa ešte zapotíš ☹

aninka29
21. okt 2009

ahaaaaaaaaaaaa 🙂
už viem čo som sa chcela včera spýtať 🙂 ................mamky vedia už vaše detičky povedať "R"???? 🙂

ďakujem vopred krásne za vyčerpávajúce odpovede 😀

jacka
21. okt 2009

dobré ránko... 🙂

ahojte...aninka 😀 😀 😀 😀 😀 .....nevie...ten moj iba odvrávať vie 😠 😝 😀 ...stačí za vyčerpávajucu odpoved 😀 😀

užívam si materstvo aj s kolikami...a večer nevládzem ani rozprávať 😝

aninka29
21. okt 2009

ahoj jacka 🙂

neviete?......nevadí.................hlavne, že Maťko vie odvrávať 😀 😀 😀 ................ani my nevieme 😝 ...................a áno ďakujem za veeeeeeeeeeeeeľmi vyčerpávajúcu odpoveď 😉

inak vieš nad čím som rozmýšľala?neviem či je to aj u teba takto....každý vraví,že druhé tehotenstvo a druhé dieťatko si užívaš oveľa viac ako to prvé 🙂 .....ale ja za seba hovorím, že Simku som si užívala oveľa viac ako Sabinku................vieš,ako to myslím???pri Simonke som celý svoj čas venovala len jej.....ale teraz sa to nedá.....ja keď sa muckujem so Sabinkou,tak hneď si k sebe berem aj Simonku a muckujem aj ju,lebo mám taký blbý pocit.....a to Simonka nemusí byť ani v tej istej miestnosti

jacka
21. okt 2009

no tak ten pocit mám aj ja...blbý riadne,že? 😖 ......mám pocit akoby to bola "nevera" 😝 ....takže bud mi šibe..alebo materstvo mi udrelo do hlavy 😀 😀

ale vychutnávanie myslím to...že viem že je posledné a dalšie nebude...tak si to musím využiť.....ako kuká....kecia....ruky cmula...a tak...chápeš?....jasne že pri prvom som sa viacej venoval teraz to akosi nejde 😅 .....viac nechám Petka vyrevať..ked nieto času.....pri Matkopvi som letela hned ako zapištal.....a tak....no neviem či som to dobre napísala...ale hádam ma niekto pochopí 😅 😅 😉

jacka
21. okt 2009

ja rozmýšlam prečo sa mi nejdu uvariť zemiaky...a ....došiel plyn...ha 😠

aninka29
21. okt 2009

jacka ja ťa úplne chápem 🙂 .....toť zažívam to isté 😀

ja dnes nevarím.....včera som urobila fajnučké rizoto,tak máme aj na dnes 🙂

jacka ty čo varíš??? 😉

utka
21. okt 2009

Ahojte!
Tak ja si teda počkám,kým bude Viki veľký a nebude sa už chcieť mojkoť a potom bude druhé bábo 😉.
Ani Viki nevie povedať R...a zle hovorí aj L, ale ešte to neriešim,lebo medzi rovesníkmi rozpráva asi najkrajšie. A to do dvoch rokov nepovedal skoro nič a ostatní už dávno rapotali...
Noc bola o niečo lepšia ako tá minulá, ale aj tak by som ešte spala...Teším sa na víkend.Ideme k našim a tam budeme všetci v jednej miestnosti. Nebudem musieť vstávať a behať hore-dole 🙂 .
leni, kožná ani nepovedala, čo to je. Len si zamrmlala, že neviem aký fliačik...A Vibrocil som nezohnala. Kúpila som Otrivin.

aninka29
21. okt 2009

ahoj utka 🙂 ................aj ja by som spala,a to som vstávala v noci len raz 🙂
ešte sa Viki budil v noci? 😒

jacka
21. okt 2009

ahojky utka 🙂

dobrý doktori.............nepovedia na mäkké f.... 😠 ...............aj ja sa teším na víkend..bude doma muž 😉

aninka...však ja som včera spravila kopec rizota...a prišiel hladný muž s práce a včetulinko.......zožral

idem robit granadír.....dufam že bude na obed 😀 😀

aninka29
21. okt 2009

idem mamule..........prcinka sa zobudila 🙂

leninka75
21. okt 2009

lilke sa už r občas zadarí.......ale väčšinou hovorí s francúzskym prízvukom 😀 😀 😀 .............a pekne už hovorí č, š, ž...........no skrátka mäkčene.............mňa skôr trápi, že je netrpezlivá a vynucuje si pozornosť keď je to najmenej treba......................
jacka, nikdy nehovor nikdy 😀 😀 😀 😀 .................a užívajte si babule ako sa vám dá, lebo potom to vyrastie, bude to drzé, odíte to z domu ..............potom sa vrátia rovno s vnúčatami 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre