Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
21. okt 2009

fuj..zožrala som celý balík arašídov a teraz ma bolí celá huba 😠

utka
21. okt 2009

aninka, nič ťažké, ale ako hovoríš, treba na to viac času...
jacka, ja som tie kvapky dávala pred papaním...

utka
21. okt 2009

A mohli by ste dať nejaké nové fotečky vašich druhorodených 😉.

aninka29
21. okt 2009

utka však sa chystám,ale táááááááááááááák sa mi nechce sťahovať 😉 ............ale snáď večer niečo nahodím,keď už budem mať kľud a ticho 🙂

aninka29
21. okt 2009

joj,Sabinke budem musieť dávať počas spánku rukavičky,lebo od včera si cúmľa palček,enčenčina jedna malá 🙂

aninka29
21. okt 2009

mamušky lúčim sa 🙂
dopísania zajtra 😉 🙂

jacka
21. okt 2009

sa aj ja lučim.....už je to tu... 😝

večer kuk

utka
21. okt 2009

Ahojte dvojmamulky 😉

siwike25
autor
21. okt 2009

Awojte herečky ako sa mate?? 😵

utka
21. okt 2009

siwi, ahoooj. Vitaj!!! Ty si kde stratená???

jacka
21. okt 2009

no mna dnes bolí gebula 😝
moje pokladíky spinkajú 😔 ...juj to ticho...na nezaplatenie 😉

utka
21. okt 2009

jacka, a čo Peťko? Neplakal?

jacka
21. okt 2009

si neviem predstaviť večer bez toho......aj som dala pár foto....ako mu je najlepšie

utka
21. okt 2009

A nepomohli ani kvapky?
Jeeej, pekné fotky. Aký je už veľký...
Viki tiež každý večer plakával, vždy od tej šiestej, až kým sme ho neokúpali, nenapapal sa a nezaspinkal...

jacka
21. okt 2009

padám ja do hajan 😉

dobru noc... 😔

siwike25
autor
21. okt 2009

Utka ja???a mam čas??heheheeh robim a nič ine nestiham a ani iternet.A ty sa maš ako??

utka
21. okt 2009

siwi a kde robíš? A už riadne, oficiálne???
Ja sa mám dobre...
jacka, dobrú nôcku

jacka
22. okt 2009

dobré ránko 😉

ahojte 😵

aninka29
22. okt 2009

dobré ránko 🙂

jacka malý je nádhernučký 😵 😵 😵 pampúšik krásny 😵 😵 😵

siwi ahoj 🙂 fajn,že si na nás aspoň urobila kuk 😉

aninka29
22. okt 2009

hodila som aj ja dve fotočky 😉 ..........nechce sa mi teraz sťahovať z kamery fotočky,tak niekedy nabudúce viac 🙂 😉

utka
22. okt 2009

Ahojte!
jacka, čo si taká stručná?
aninka, aké vysmiate bábenko, jéééj 😉.

aninka29
22. okt 2009

ahoj utka 🙂

jacka asi šla rýchlo variť,kým Peťulko spinká 😉

aninka29
22. okt 2009

utka ako je Vikimu? zlepšuje sa to? a spinkal dobre? 🙂

utka
22. okt 2009

aninka, spinkal celkom dobre...od večera do piatej ani nemukol, potom som mu musela dávať čajík, zaspal a od šiestej som spala pri ňom...
Ale od kedy chodí do škôlky, tak aj keď ide večer neskôr spať, o tej pol ôsmej sa stále zobudí...
Neviem, či už mu je lepšie ☹. Mám pocit, že už mu tak netečú sople, ale má ich nejaké husté a stále mu vrzgajú a nejdú poriadne von.
Tak som mu včera začala kvapkať ten Pamykon, čo má aj do očiek. Ublížiť mu to nemôže...

aninka29
22. okt 2009

juj,ale už dosť dlho ho to drží ☹ ........ale,to je tak,keď chodia detičky do škôlky 😒 aspoň ten prvý rok si myslím,kým si ten organizmus nezvykne 😒 ......na to sa najviac "teším" až pôjde Simka do škôlky 😖 ....ale čo už nezabránime tomu

aninka29
22. okt 2009

ale fakt je najhoršie na tom to, keď dieťa ochorie,obaja rodičia pracujú.....starkých majú až niekde v tramtárii.....no čo potom? 😒 ....neviem ........mňa sa to zatiaľ netýka,ale neviem čo by som robila 😖

aninka29
22. okt 2009

idem mamušky 🙂 .....Sabinka už spieva 😀 ........dnes nejak skoro 🙂

ale ja ešte prídem,ak mi to dovolia moje princezničky 🙂

utka
22. okt 2009

aninka, tak zatiaľ papa.

jacka
22. okt 2009

aninka nemáš pravdu....len teraz zaspal tak idem rýchlo riadiť..Petko vstáva okolo 6-7h....a navarené zatial mám

utak....len aby to nebolo chronické....ked mu to už tak dlho trvá... ☹ .....a tečú mu?....skusila si naparovať nad harmančekom?...to mi poradil známi on robí na krčnom ušnom...nosnom....ale najviac len 5min

musím ist....ešte prídem

kde je leninka? 😅

leninka75
22. okt 2009

ahojte!!! 🙂 🙂 🙂 ..............tu som, len som hneď ráno musela frčať do edičného strediska 😉 😉 ............ale už je vybavené, zariadené a zajtra bude hotové!!!!....................aj u nás v škôlke je veľa detičiek PN ☹ ☹ ☹........... lilka sa zatiaľ drží, klop, klop nech nezakríknem 😉 ............ale poviem vám, že sa nám skončilo kľudné obdobie s lilkou!!! ...........zasa sa vracia vzdor!!! 😠 😠 😠 😠 ......zatiaľ sú to tak cca 2 scény denne..........teda ani nie, že denne ale za tie 3 hodiny čo sme spolu večer!!! 😖 .............

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre