Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
17. nov 2009

idem si uvariť špagety, pokým ten krpec spí....on si nakázal palacinky, ale to ja nemusím 😝
tak zatím....možno ma ešte pustí medzi rozprávočky 😀

jacka
17. nov 2009

tak ja by som tiež piekla....len neviem kto mi príde kočíkovať Petka 😝 ...takže mne bude asi piect maminka....inak to nevidím

ju neviem čo má variť na zajtra......hádam skusim ten utkin recept....... 😉

na sobotu sa ku nám nejaká "dobrá" duša pozvala........tak sa teším 😠 😠 ....budem musiet spraviť zase mäsisko 😝

jacka
17. nov 2009

vyprážala som na obed rezne...a Matko mi kričí že je hladný......ja mu na to vydrž za chviločku budú.......a on:nebudem na to čakať celý den......a vypol šporák 😅 😠 😠

no akože mi už na dnes stačí

aninka kde si zdrhla....

utka
17. nov 2009

jacka, šikovný je ten tvoj syn...
Viktor búchal po podlahe kladivom, tak som mu z kuchyne kričala, nech nebúcha a on mi na to, že:"Drž hubu"...a minule som ho prosila, nech mi niečo donesie a povedal, že: Môžeš ma prosiť koľko chceš, nedonesiem ti"...No po kom tie deti sú? 😀

jacka
17. nov 2009

no utak..tak máš doma riadnu držku

vieš po kom...no predsa po ocovi maju zlé vlastnosti a po nás tie najlepšie 😉

aninka29
17. nov 2009

tu som 🙂

jacka,utka som sa nasmiala 😀 😀 😀 ....u vás sú asi hlavou rodiny vaši drobci 😀 😀 😀

utka...určite zvládneš aj robotku aj vianoce....však si superžena ako ja 😵 😵 😵

mamky ja som ešte medovníčky nikdy nepiekla sama....furt mi napiekla kmotruškina mamka 🙂 ...ale tento rok to skúsim 😉

leni....aj Simonka strašne rada robí veci akože.....o imaginárnych kamarátoch ani nehovorím 🙂 ale však nech si rozvíja fantáziu 🙂 😉

deni,tak ja neviem či mi niečo ušlo ako vždy....ale predpokladám, že vy staviate domček...alebo rekonštruujete 🙂 ...asi nie rodičovský,či áno? 🙂

a už neviem čo som chcela napísať 😝

denisenko
17. nov 2009

u vas je veselo, mne včera len povedal: maminka, prečo tak preboha kričíš? a to som ho volala len obedovať..... 😉
no ja neviem, po kom sú.....jacka, plne s tebou súhlasím 😉

aninka29
17. nov 2009

aha už viem 🙂 ...dnes ide kučeravá sue...joj,mne sa veľmi páči ten film 🙂

aninka29
17. nov 2009

tak sa pridávam aj ja 😀 😀 😀

mne minule Simi povedala: a nikdy ti nepomôžem uplatovať,aby si vedela ty šišimoňďo 😝 😉 🙂 ..to som akože ja 😀

denisenko
17. nov 2009

aninka, nič ti neušlo...ty stíhaš, rekonštrujeme,,,,,,už dlllllho, ale kam sa ponáhlať ked 80 % sme v taliansku?
inak, aj Denisko je hlava...aspon si to myslí 😀

aninka29
17. nov 2009

jacka čo budeš variť,ten guláš? 🙂

ja zajtra urobím segedín na dva dni,nech mám pokoj svätý 😝

aninka29
17. nov 2009

no vidíš deni 🙂 ....hovorím, že som šikulka 😵 😵 😵 ....tak nech sa vám darí,aby všetko vyšlo podľa vaších predstáv 😵 😵 😵

aninka29
17. nov 2009

musím ísť...Simonka chce zase kukať rozprávky na pc 😠 😝 ..a v telke idú také pekné,no nedá si povedať 😝 😉

ale ja prííííííííííííííííííííííííííííííídem 😵

denisenko
17. nov 2009

jeej, ten moj poklad vynural babkine darčeky spod postele...no nie je zlatý? už rozbaluje....porazííííííí ma

maca66
17. nov 2009

ahojte baby.matko ma nepusti k pc lebo na nom pozera kacerovo a gumkacov.ked sa podari zbieram urodu na facebooku.asi mi sibe.inac hanzduska mas krasnu farmu 😉
pocasie o nicom,martin zoziera posledne zbytky mojich nervov a adam spi.takze kuk telku aspon na minutu.prajeme pekny den

jacka
17. nov 2009

ahojte....sme s Matko na dvore...ten má tiež chute v takomto počasí.....

musím ist variť na zajtra......ech ale sa mi nechce 😝

nebudem variť čo som chcela ..lebo mám vajičkovu pol. na paprike....a všetko by bolo červené

utka
17. nov 2009

My sme boli v Avione na nákup...teraz ideme konečne vyvesiť Vikimu záclonu do izbičky a o šiestej idem von s kamoškami ...huraaaa...

aninka29
17. nov 2009

utka príjemné odreagovanie sa ti prajem 🙂 aj ja by som chcela niekam vypadnúť...ale jedine tak s deťmi 😀

jacka a čo nakoniec varíš? 🙂 ....aké chute má Maťko? 🙂

aninka29
17. nov 2009

utka kupovala si novú záclonku do Vikiho izbičky? 🙂 akú?

utka
17. nov 2009

aninka, ja som mu objednala záclonu Cars, ale kamoška, čo mi to objednávala nakoniec nevzala odo mňa peniažky 🙂 .

aninka29
17. nov 2009

to sú tie autíčka že?....no to máš perfektnú kámošku 😵

utka
17. nov 2009

Hej, autíčka. Dobrú, ale ja som jej požičala veci pre malú, tak zato... 😉

jacka
17. nov 2009

utka...tak Viky musel mať veliku radosť.... 😵 😵 .....si viem predstaviť.....sme mu kupili ponožky tak nechcel ani iné.....neviem ako sa to píše......bleskový....mcqin?....však viete 😉

varial som rýchlu syrovú omáčku...lebo nestíham ani variť 😝

denisenko
17. nov 2009

no hej, to asi všetci chlapi teraz fičia na CARSoch, aj my... ale vláčik Thomas je N.1 😀
momentálne 😀

jacka
17. nov 2009

my sme už vláčik Tomáš...prežili....momentálen frčím na macko Pú............ale stále lepšie ako a je to 😝

jacka
17. nov 2009

idem sa ja vystrieť.......

dobru noc.....pa zajtra 😔 😔

denisenko
17. nov 2009

dobrú jacka, aj ja za chvílu odpadnem 😉

utka
17. nov 2009

Vonku bolo super. Konečne odreagovanie...
Viki nefičí na Cars. On skôr Macko Pooh...Donedávna to bola Alica v krajine zázrakov. Najprv v slovenčine, potom v angličtine...
Ale má toho viec, takých obľúbených. Tak idem kuk Ordináciu a spať. Zajtra vstávať do práce treba 😉.

mirrinka
17. nov 2009

Ahojte...dlho som sa neukázala,ja viem...ale čo už....už ani tak často na FB nechodím,lebo už mám muža doma,tak on okupuje pc 🙂 všetko som nestíhla prečítať,tak len tak v rýchlosti: utka,ako v novej práci?
jacka,ty si snažilka? reagujem teraz ne tie dve čiarky na testíku...
macka,dakujem snažím sa o svoju farmu dobre starať 😀 😀 😀 aj tebe sa darí,jak vidím.... 😀 😀
aninka,leninka,a vy čo máte nového?
ked ste sa bavili o tých rozprívkach,tak ja akurát sťahujem Madagaskar,lebo dnes išiel na markíze a Lianka oči nespustila z telky,tak mi rozkázala napáliť na DVD 😀 😀 😀 😀

tak čawte,idem do postele....síce som dnes spala skoro celý den,lebo som mala trošku zvýšenu teplotu,ale manžela mám na nočnej,tak čo tu budem vysedávať 😉

leninka
18. nov 2009

ranecko 🙂 🙂 🙂 .............uz ma odpojili z netu v praci 😢 😢 😢........kukam ze mirrinka necita moc pozorne 😀 😀 ..........jacka, ty snazilkujes 😅 😅 😅 ........dalsie nespave baby 😅 😅 😅 ............jacka, ta ohlasena navsteva je ta co myslim 😝 😝 😝 😝 😝 .............deni kedy bude kolaudacia, pridem 😎 😎 😎 ............a co tie objavene darceky, ides kupovat nove...........utka, duhy den v praci, to mas super tento tyzden, taky zahrievaci 🙂 🙂 🙂 🙂 ..................ja si dnes konecne oddychnem lebo to moje decko je des...........vcera to uz bolo neznesitelne...........to bolo same mamiiiiiiiiiii pod sem............mamiiiiiiiiii prines mi...............mamiiiiiiiiiiii tam je tma..............a takto asi milionkrat................mozno veecr kuk ............zatial pa

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre