Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
8. dec 2009

no idem hodiť foto 😉

jacka
8. dec 2009

vela toho nerobím lebo nezvykneme bývať domka.......ale tento rok sa to zmení 😉

jacka
8. dec 2009

hod..čakám 😉

aninka29
8. dec 2009

no neviem dať...lebo je veľký formát...a na tomto pc nemám program na zmenšovanie 😝

tak nabudúce 😉

my tiež ...kapustnicu,zemiakový šalát,rezne,ryby a ešte bobaľky makové

jacka
8. dec 2009

bobaľky....to su opekance?.........a ty robíš

škoda...že sa neda dať.... 😒

utka
8. dec 2009

Ahojte.
Čo máte nové?
Ja som včera nestihla ani kuk ☹.
Bola som na kontrole,mala som trošku horšie výsledky,tak som dostala väčšiu dávku...
V práci pohoda,len dosť roboty,lebo sú 2 baby choré. Viki v škôlke dobre. V utorok majú besiedku, tak sa teším.

aninka29
8. dec 2009

hej hej opekance po vašom 🙂 ....som si nevedela spomenúť 😉

skúsim zajtra odfotiť cez kameru....možno naberie iný rozmer 😉 🙂

aninka29
8. dec 2009

ahoj utka 🙂 ....a na tej besiedke v škôlke budeš aj ty? 🙂

aninka29
8. dec 2009

na dvestý pokus mi odošle príspevok 😝

aninka29
8. dec 2009

no idem nachystať Simuške večeru

utka
8. dec 2009

aninka, áno, budem tam aj ja. Mali by mať detičky nejaký program. Uvdíme 😉.

jacka
8. dec 2009

utka ...a ako to budete riešiť ked bude školka zatvorená medzi sviatkami...či nebude?

moje zlatko už spinká... 😔...ako mu je dobre 😉

aninka29
8. dec 2009

utka no super 🙂 ...detičky budú spievať koledy....či nejaké divadielko hrať? 🙂

ja som nas...áááááááá....ako pes 😠 ......v sobotu ráno o pol osmej máme krstiny.....a môj manžel dojde v sobotu ráno o šiestej...keď vôbec dojde 😠 😠 😠 ....ma trafí šľak 😠

jacka
8. dec 2009

no super aninka.....teraz čo ....... 😉

aninka29
8. dec 2009

no neviem 😠 ............už vidím ako nebudem celú noc z piatka na sobotu spať 😢 😠

aninka29
8. dec 2009

no počkám až manžel zase zavolá...a hneď ho poriešim 😠

jacka
8. dec 2009

neboj nejak sa dohodnete....určite príde.....a nestresuj sa.....zatial 😉

aninka29
8. dec 2009

nooooooo......určite sa dohodneme....len mám strach, že sa bude plašiť domov,a niečo sa stane.....jeho kolega sa pred dvomi dňami vysypal na Soroške...tiež sa ponáhľal domov 😖
manža jazdí ako schumi.....pôjde domov s bratom...lenže ten bude určite chlastať....tak to odšoféruje manžel

aninka29
8. dec 2009

ja som si už urobila plán od štvrtku až do nedele 😠 ...a teraz môžem všetko meniť 😝 .....zase sa budem všade trepať sama s dvomi deťmi 😝

jacka
8. dec 2009

aninka..a tvoj muž nebude na krstinách?......a kto bude krstný 😕 ..či ako to je? 😅

ved to ..ked sa ponáhlaju.......a ešte takéto cesty........hnusné...veru aby sa niečo nestalo ☹

jacka
8. dec 2009

klud...ešte sa dohodneš z mužom....a uvidíš čo povie 😉

aninka29
8. dec 2009

jacka no dúfam, že bude..lebo ak to nestihne tak sa rozvádzam 😝 😝 😝 ....mal prísť domov zajtra večer....ale zmena plánu 😠 ..dojde v sobotu ráno...a vraj sa nemám bať...že on to stihne.....mám mu len nachystať oblek,vyčistiť topánky 😠 😝 ....a ja si hodím mašľu ak to nestihne...a kmotra tiež 😠

aninka29
8. dec 2009

obaja sme krstní 😉

aninka29
8. dec 2009

jacka no pochybujem, že sa ešte nejak dohodneme.........a ja môžem tŕpnuť...či to stihne

aninka29
8. dec 2009

a najlepšie na tom je...že dojde v sobotu a v nedeľu zase padá 😠 😠 😠

aninka29
8. dec 2009

ja si už pripadám ako matka a otec v jednom 😝

aspoň že cez sviatky bude doma

jacka
8. dec 2009

no super....... ☹ ...tak to máš čo robiť...a nedá sa mu prísť v piatok večer?..ani nie ☹
tak to si ho neužijete ked pojde hned preč 😖

dufam že sa mu nič na ceste nestane 😕 😨

jacka
8. dec 2009

však si super žena...to určite zvládneš...neboj...príde ...vhupne do obleku....a možete ísť 😉 ......ale inak je srandista ten tvoj chlap 🙂

aninka29
8. dec 2009

joj...ani nemyslím na tú cestu...ja mám stále hrozný strach keď odchádza...alebo keď má dôjsť domov...ja vtedy nespím 😖

nedá sa mu prísť v piatok....ani nepíšem prečo 😠

jacka
8. dec 2009

ja veim ako sa citiš...presne toto som preživala ked chodil moj muž....či tam alebo naspäť.....vždy som mu kázala zavolať aby volal ako došiel....a ked mal prísť niekdy ráno o 3 domov tak som ani nespala a čakala kedy príde....fuj...nezávidím ti....

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre