Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

bubba
6. máj 2009

prváááááááááááááááááááááááááááááááááááá 😀

bubba
6. máj 2009

ja uz si lamem hlavu ako bude po MD asi nezamestnana teraz je to hrozne s tou pracou.....neskutocne...a vy co tie co nejdete na MD znova?kam do prace?utka ty uz tusim robis co?a kde pracujes?

leninka75
6. máj 2009

vy ma prehliadate!!!........jacka, že nikde nikto!!! 😠 😠 ...........ahóóój bubba!!!!!.....daj niečo na zohriatie, chlopa nemáš po ruke??? 😀 😀

jacka
6. máj 2009

bubba ved aj mi budeme makat 😀 😀

leni no aký bol obed? 😉

aninka29
6. máj 2009

servus bubba 🙂

zo všetkých tu pracuje len leninka a siwi 🙂

jacka ja som bola v 20.týždni,keď myslíš tú sladotu glukozovú 🙂

leninka75
6. máj 2009

jacka, dnes dobručký.....šalátik a vyprážané šampiňóny, mnam, mnam!!! 🙂 🙂

leninka75
6. máj 2009

aninka, včera si tuším spomínala narodeninové darčeky??!!.......tak môj muž objednal pre lilku bicyklové odrážadlo.....som zvedavá, či to nebudú zbytočne vyhodené prachy!!! 😖 😖 ...... a ešte máme polly pocket (malé bábiky s doplnkami a gumovými oblikacími šatami - cica sa stým rada hráva u segri)....a ešte musíme vymýšľať pre svokru a moju mamu 😒

aninka29
6. máj 2009

šampiňony,mňamky 🙂

aninka29
6. máj 2009

leni to je aké bicyklové odrážadlo?

my sme Simke teraz kúpili bickoš 😒 ................ 😒 jasnačka že bábiku dostane.........veľmi sa jej páči Barbie kvetinka,chodí to v reklame,stále povie, že si toto prosí 😉
ja vobec neviem čo 😒 chcela by som niečo veľké

jacka
6. máj 2009

mnam šampinony 🙂

my ideme drobcovi k narodkám len drobnost....daku hru alebo niečo také...ved sme mu nedávno kupovali bicykel.....naštastie mna niečo take ako barbi nečaká...zato autičok a všetko čo má 4 kolesa je to haba dej 😉

jacka
6. máj 2009

kot nám pošle sem dážd...vobec to tak nevyzerá....to ked prší v BA tak podla nich prší na celom území slovenska..idu mi... 😠 ...hlavne že je zima ako na jesen 😠

jacka
6. máj 2009

malo to byt kto 😅

a kde ste sa všetky vyparili...ha...

aninka29
6. máj 2009

ja som tu,ale čo si budem písať sama zo sebou? 😉 😉 ...........až tak zle na tom nie som 😀
my už ani vonku nejdeme........začal fúkať vetrisko a v Iľko povedal, že na východe začne pršať večer 😒

Utka,kde si?prší ešte u vás? 😉

utka
6. máj 2009

Už som tu. Drobec zaspal až teraz. doobeda sme boli trochu vonku, ale poprchalo a fičal taký vetrisko, že Viki bol nešťastný z toho...
bubba, ja ešte nepracujem. A ani sa nechcem vrátiť do práce tam, kde som robila pred materskou. Tak musím niečo hľadať.
A ešte vôbec neviem ako to vyriešim, lebo rodičovská mi končí v júli a ja môžem nastúpiť do práce až v pol septembri príp. v októbri. Lebo Viki pôjde do škôlky až od septembra a tu nechcú brať hneď na celý deň. Tak budem musieť byť doma...

utka
6. máj 2009

aninka, teraz momentálne neprší...ale je zaoblačené ☹

aninka29
6. máj 2009

pred chvíľou mi volala Simkina doktorka, že v pondelok máme ísť na preventívku.Som jej povedala, že možno sa zastavím už zajtra,kvoli tomu kašlu 😒 ................furt to odkladám, si myslím, že sa to zlepší,ale nezlepšuje sa to ☹ ..........nechcem aby jej trepla atb,veď ani neteplotuje

aninka29
6. máj 2009

utka a Ty už vieš na isto, že Vikiho prijali do školky?

jacka
6. máj 2009

ani ved ja si píšem sama zo sebou 😀

jacka
6. máj 2009

aj si dr.povedala že kašlete?

utka
6. máj 2009

aninka, neviem to naisto,ale dúfam v to!!!

jacka
6. máj 2009

utka a prečo sa nechceš vrátit tak pred MD?kde pojdeš teraz? 😅

aninka29
6. máj 2009

hej,sa ma pýtala, že čo jej dávam 🙂 .....tak že nech dojdem,sa kukne na ňu 😒

tak zajtra už fakt skočím,ale až okolo obeda,keď bude menej detí,nie že mi chytí ešte nejakú pliagu tam 😖 ..........je nejaký črevný vírus teraz či čo 😠

aninka29
6. máj 2009

a kedy Ti má prísť vyrozumenie, či ho vzali alebo nie?už by mali,nie? 😒
nebola si sa informovať?

jacka
6. máj 2009

veru ani aby si niečo nezanedbla...horšie by bolo aby si to aj ty nechytila...

dala som si jogurt a asi zamrznem 😝

aninka29
6. máj 2009

jacka takú zimu máte? 😒
u nás síce fúka,ale nie je taká kosa 😒

utka
6. máj 2009

No nechcem sa tam vratit, lebo som tam malo zarabala a ide to tam dolu vodou. kde pojdem este neviem,ale snad si nieco najdem.
Vyrozumenie mi ma prist v maji,tak uz kazdu chvilu...

aninka29
6. máj 2009

tak držím prsty,nech ho vezmú 😉

aninka29
6. máj 2009

my tu máme so Simkou kadernícký salón 🙂 🙂 ................tááááááááááák ma strašne šklbe,že o chvíľu mi na hlave nezostane ani jeden vlas 😝 😝

jacka
6. máj 2009

ani skor 1O st.vonku 😖 a dnu 20,5 ....asi pojdem zakurit....Matko už vykrikuje že mu je zima....

a ten " vánok" sme vám poslali...doobedu aj tu dul.......

utka že som zvedva čo si robila 😅

jacka
6. máj 2009

ani 😀 😀 😀 ....ocka máte doma?...no asi blbá otázka 😅

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre