Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
21. dec 2009

som sa chcela spýtať...vy ste s komtruškou rodina?....teda že som taká zvedavá 😲 😉 ...však ma poznáš 😉

aninka29
21. dec 2009

kľudne sa pýtaj,mne to nevadí 🙂 ...nie sme rodina...veľké kááááááááámošky od detstva 🙂

jacka
21. dec 2009

moj muž sostal v šoku ked sa vrátil s metra......vraj tam už nič nemaju.....ja by som ho.....a to ma kvoli tomu o pol 11 v noci zobudil...... 😠 .... 😝

aninka29
21. dec 2009

nooooooo...vyrabované obchody pred sviatkami....všade 😝 .............no čo musí ísť nakúpiť inde

jacka
21. dec 2009

jáááj.....a tvoj muž suhlasil...nerobil probelmos.... 😕 myslím tým že to bola tvoja kamoška 😉

jacka
21. dec 2009

no som ho poslala do r.....

vraj pojde dnes večer do tesca......som zvedava na ten nákup 😀 😀 ...či nebude potrebovať pomoc s odnosom 😀 😀 😀

aninka29
21. dec 2009

nieeeeeee vôbec.....ja som od začiatku vravela,ešte keď som bola tehu so Simi, že jedine ona so svojím ...nikto iný neprichádzal v úvahu 🙂
síce sa jeho brat na nás dlho hneval, že nešiel on....ale nechcela by som 😝

a nemenila by som 😵 ...moje detičky majú najlepších krstných 🙂

jacka
21. dec 2009

ked zmiznem tak som šla za Peťkom...už spí pol hodku tak je to tak u neho akurát čas 😠 😠

aninka29
21. dec 2009

no neviem neviem....no dúfam, že nakúpi dobre...........sa čudujem, že nešiel nakupovať na štedrý deň...to by nekúpil vôbec nič

aninka29
21. dec 2009

ok jacka...keď zmizneš,tak zmiznem aj ja 😉
večer sa ukážem 🙂

aninka29
21. dec 2009

inak keby som sa mala spoliehať na svojho,tak tiež nemám nič nakúpené 😝 ...oni majú vždy čas 😠

jacka
21. dec 2009

čože ..hneval....no......dobre 😅

vieš čo ...už mi je jedno...aspon dostane príučku......a tento rok to nejak budem musieť zvládnuť..bez nervou 😝

jacka
21. dec 2009

lenže ja to nemám tu kde nakupiť...jeden po....obchod...ak sa to vobec dá obchodm nazvať......... 😠 😒

aninka29
21. dec 2009

jacka no neviem či to zvládneš bez nervov 😒 ....ja určite nie 😀 ......ale tak budem predychávať 😀

joj ja viem...ani u nás sa nedá nakúpiť 😝 .....tiež sa stále musíme trepať do mesta 😝

aninka29
21. dec 2009

no ja idem...Sabuška už vstala 🙂

jacka
21. dec 2009

tak ja už mizím... 😝

aninka29
21. dec 2009

haló haló 🙂

denisenko
21. dec 2009

halooooo....

denisenko
21. dec 2009

ja nejako nestíham....ráno som bola na krv a potom až do obeda po obchodoch, niečo si kupiť na seba a zhánam snehulky pre mna a nikde nemajú.... 😠
potom domov , naspať k veterinárke na injekciu a zas domov..ledva vidím,asi som sa zabudla najesť sa mi zdá..... 😝

denisenko
21. dec 2009

aninka, povedz ako to robíš, že stíhaš.....a dve deti k tomu..... 😉
ibaže by si naozaj bola čarodejnica 😀

aninka29
21. dec 2009

deni veď som 😀 😀 😀

aninka29
21. dec 2009

deni a prečo si bola na krv????....čo si chorá,alebo žeby tehuľka???? 😉

aninka29
21. dec 2009

no idem chystať na kúpanie atď atď 🙂

utka
21. dec 2009

No my sme boli u doktorky, vraj už to vyzerá dobre. Musíme dobrať ATB a bude pohoda.
A jazda autom tiež prebehla dobre 😉.

denisenko
21. dec 2009

aninka, čo si...tehu?...radšej nie, skor opak, rozhodla som sa pre antibaby tabletky...tak preto 😉
utka, ty si s tými chorobami tiež užiješ, že? denisko je u starkej vraj sa sánkoval, tak dúfam, že do vianoc nechytí angínu, je na to háklivý...inak sa mi zdá že majú s Viktorkom podobné zdravie....
jacka nakupuje darčeky?
😉 😉 😉

utka
21. dec 2009

deni, nooo, veru,užijem si...Tak dúfam,že budú už stále iba zdraví tí naši chlapi 😉.
Ja idem zajtra so sebou na kontrolu na hematológiu.

denisenko
21. dec 2009

tak držím palce, nech máš krásny darček pod stromček....dobré výsledky 😉

utka
21. dec 2009

deni, si zlatá. Ďakujem veľmi pekne 😉.

aninka29
21. dec 2009

utka aj ja ti držím prsty 🙂

jáj deni...a ja som sa už potešila, že si tehu 🙂 ....tak nabudúce 🙂 😉

aninka29
21. dec 2009

Sabuška už odfukuje 😵 ....tato je už v PO....za polhodku je doma 😵

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre