Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

letty86
4. jan 2010

dufam, ze coskoro vstane, doma uz velmi poobede nespi

jacka
4. jan 2010

kurnik šopa....Peťko už dospal 😝

myslíš že mrchu dostaneš?....ja dufam že nie 😵

letty86
4. jan 2010

dostanem...som nervna, opuchnuta, cely clovek ma boli ☹

jacka
4. jan 2010

škoda ☹ ...tak další mesiac to vyjde 😉

čo sa deje na urade teraz....ešte si musíš hladať prácu sama.....a sa mi zdá že kedysi pýtali pečiatky 😅

letty86
4. jan 2010

peciatky este stale funguju..raz mesacne treba doniest

utka
4. jan 2010

Ahojte!
Tak ja si už vegetím sama doma. Chlapi sa majú fajn a ja tiež 😉.
Na kontrole nič nové. dokonca výsledky ešte o niečo horšie ako minule 😠. A musela som ísť busom, keďže nemám doma autom. Dnes som nenormálne dlho čakala na výsledky. A ešte cesta autobusom do práce...prišla som tam o 11:15. No čo už?
leni, ani, jacka-superské fotky. Aj ja musím niečo dať 😉.
letty, držím päste aby mrcha neprišla 😉 .
Keď som sa ja chodila hlásiť na úrad, tak som nemusela nosiť pečiatky.
Idem si niečoi urobiť na večeru. Asi hrianky s cesnakom. Aspoň nebudem nikomu smrdieť, keď som sama 😀 .

jacka
4. jan 2010

utka.....ako ti je dobre.... 😵 😵 ....a kedy sa to maju vrátiť

aninka29
4. jan 2010

ahojte je tu ešte niekto????

utka..nabudúce budú výsledky lepšie 🙂 🙂 🙂.....a dobrú chuť....mňam hrianky 😝

aninka29
4. jan 2010

neviem čo mám zajtra variť...rozmýšľala som nad pirohami....ale nechce sa mi moc s tým piplať

letty86
4. jan 2010

ja som tu, manzelik je v praci, Vikuska pozera telku....to varenie ☹ ja som dnes palacinky a zajtra neviem, muz nechce pirohy a dve jedla teda nebudem vyvarat, musim vymysliet, co zjeme vsetci

aninka29
4. jan 2010

čau letty 🙂 ...tak už rozmýšľame dve 😉 🙂

aj Simuška pozerá telku,Sabuška spinká....a mňa ešte čaká žehlenie 😝 ...veeľké kopisko

jacka
4. jan 2010

aj ja som túúúú...

jacka
4. jan 2010

ja idem robiť..klasika...francuzke 😝 ..nič ma nenapadá 😝

letty86
4. jan 2010

ja som dnes prala o dusu, tak ma caka zehlenie az zajtra, alebo v stredu, este uvidim...rozmyslam,ze urobim karfiol, ale budem ho musiet najprv kupit 😀 ....hlavne ziadne maso, uz mi lezie krkom...

letty86
4. jan 2010

aninka, hned mas dve moznosti 😉

jacka
4. jan 2010

ja som v nedelu nevarila mäsisko......som ho mala plnu.... 😝 ....ani dnes nie...tak vo francuzkych len tak aby bolo..aj to len párky dávam 😀

letty86
4. jan 2010

😀
mamky,vy sa mate kam do prace vratit po materskej?

jacka
4. jan 2010

letty....ja som robila v školstve..a keže je to štátne...tak by ma mohli vziať..ale vraj to zvyknú tak..že zoberu na mesiac...a potom čau párky 😝

aninka29
4. jan 2010

ja tiež nechcem mäsisko 😝 ...niečo sladké by bodlo

letty ja sa nemám kam našťastie 😀

letty86
4. jan 2010

no uzasni su 😠

aninka29
4. jan 2010

objednala som Sabuške vetrovečku...lebo je jej všetko malé...aj overaly....aj nová bundička čo som jej nedávno kúpila...ledva som ju do nej nasúkala...tak som ju dala drobučkej Ninuške.......mám ešte jeden nový overal,lenže ten je taký obrovský, že by aj dve Sabušky do neho vošli /kupoval manža/........zima bude ešte dlhá tak som objednala...našla som takú krásnu nike.....ale ženy 35eur 😕 na mesiac...ani náhodou...tak som objednala s quelle

aninka29
4. jan 2010

jacka toto robia všade 😠 dovi dopo

letty86
4. jan 2010

jejj, aninka, hod potom foto....a vecicky po Simuske uz nemas?

aninka29
4. jan 2010

nemám letty 🙂 ...a ani po Sabuške nebudem mať...ak by sa náhodou ešte pritrafilo tretie/čo dúfam, že nie 😀 /...akurát zajtra nesiem všetky vecičky čo sú nám malé bratrancovej žene....v januári má porodiť dievčatko...doma má dvoch chalanov.....tak nech má o starosť menej a nemusí kupovať novú výbavu 🙂

aninka29
4. jan 2010

idem off .....ideme sa so Simuškou spolu šupnúť do vane

dobrúúúúúúúúúúú 🙂

letty86
4. jan 2010

tak to sa potesi 😉 ja mam male veci u svokry, nemala som o komu dat a nechavam pre istotu 😉

letty86
4. jan 2010

dobru nocku, idem aj ja

jacka
4. jan 2010

ani....ja by som sa ušulala smiechom keby bolo tretie ked ho tak velmi nechceš 😀 😀

jacka
4. jan 2010

to je o nervy s týmto tu....nedá sa mi to zase odoslať 😠 😠 😠

jacka
4. jan 2010

tak dobru noc...... 😔

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre