Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
11. mar 2010

ešte si dáme jablčko a hajde 🙂

jacka
11. mar 2010

už s sem asi neodstanem......muž mi čmajzne pc 😝 ......

dobru nocku 😔 😔

aninka29
11. mar 2010

jéé...aj my papáme každý večer jablčko..náš rituál 🙂

aninka29
11. mar 2010

dobrú nocku 🙂

aj ja už pomaly pôjdem 😉

aninka29
12. mar 2010

dobré ráno mamky 🙂

zasnežený deň pred nami......trafí ma 😝 😝

jacka
12. mar 2010

dobré ráno........ 😉

tiež sa pridávam 😠 😠 😝

aninka29
12. mar 2010

ahoj jacka 🙂

normálne sa mi niiiič,ale niiič nechce 😝

leninka75
12. mar 2010

ránečko!!! 🙂 ..............aninka keby len deň!!!!..........ale celý víkend .... a možno aj dlhšie 😖 😖 😖 .............tiež vám po počasie už ide na nervy???? 😠 😠 😠

to som mala 2 dni!!!!!!.......v utorok som sa objednala k dr. na prehliadku.......snažila som sa tam dostať asi pol roka, ale vždy keď som mala ísť, tak mi zavolala sestrička , že dr. je chorí.....tak ja v utorok happy, že konečne sa tam dostanem......v stredu ráno som naklusala do čakárne.....o chvíľku vyšla vysmiata sestrička, že dr. volal, že je chorý!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!...................tak mi aspoň zobrala krv a že teda snáď niekedy............tak som sa snažila doma trošku makať, ale nešlo to stráááááááááášne som unavená 😔 😔 😔 ................a včera frmol tu v robote.....potom som utekala pre toho môjho malého upišťanca a celé poobedie sme sa hrali lebo tanino mal nejakú party v robote........................tak dúfam, že dnes bude trošku volnejší deň.................lilka v noci strasne chrápala a chrčala, tak mám obavy, že zasa chytá nejakú nádchu...............už nech je jar!!!!!...........a vy čo máte nové????............idem vás počítať....

jacka
12. mar 2010

ahoj leni.....

to máš teda "šťastie" na dr........na porazenie

vidím že máš doma veselo 😝 .............................ide mi na nervy toto počasie.......chytám nevry ked vidím ako je vonku 😠

jacka
12. mar 2010

no a tá unava ...ja som tiež k.o................sa mi nič nechce.....potrebovala by som sa poriadne vyspať 😔

keby ste vedeli čo sa mi večer stalo....z vysielačky som počula nejaký čudný zvuk od Peťka....priletím k nemu a on sa chudatko moje nemohol nadýchnuť.....tak som ho chytro vzala na ruky....potom sa rozplakal a ja s ním že čo sa stalo.....no vám poviem som bola na nevry...celu noc som riadne nespala čo som ho kontrolovala....dufam že mu nič nie 😒

aninka29
12. mar 2010

jacka 😕 😕 😕 to čo to ☹ ☹ ☹ ...pane bože.....ešte dobre,že Peťko vydal nejaký zvuk 😔 ☹ ☹ ☹ ☹ .....bože..mňa by trafilo asi 😢 😢 😢 ..ja mám dosť,keď sa mi Sabinka zašla pri očkovaní ☹

leni ahoj.......tá únava asi dolieha na každého 🙄 .......ja som tiež staršne ..ani neviem či unavená,či lenivá,či čo vlastne 😝

aninka29
12. mar 2010

idem ja niečo robiť mamky.....variť,upratovať 😝

leninka75
12. mar 2010

božinku jacka, desný zážitok!!!!!!! ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ...................

keď spomínate počasie, práve som čítala, že veľmi mierne oteplenie má prísť až okolo 20. marca......a že zima sa tu zdrží až do veľkej noci..............paráda, že?????

utka
12. mar 2010

Ahojte!!!
No máte to pestré. Ale aj my. Zdá sa mi, že Viki tiež nejako ťažšie dýcha, dúfam, že nebude zase chorý, lebo to je už na infarkt u mňa!
jacka, fuuu, tak to bol teda dosť zlý zážitok. A nezbehneš s ním pre istotu k lekárke? My sme mali asi do roka ten senzor dychu-Nanny. Je to super vec.

leninka75
12. mar 2010

ahoj utka!!!.........senzor ste kupovali či ste mali požičaný???..........

leninka75
12. mar 2010

a ozaj letty som tu dlho nevidela??!!!! 😨

aninka29
12. mar 2010

táák..polievka sa varí..práčka perie.....vyluxovala som podlahy...idem sa o chvíľku pustiť vydrhnúť kúpeľňu.....a neskôr poobede urobím fašírku...a finíto 🙂 Sabuška odfukuje...Simuške idem pustiť rozprávku na pc....zalejem si druhe kafčo 🙂

leninka75
12. mar 2010

bože aninka ty si živá žena či robot??!!! 😀 😀 😀 😀 ...............................

jacka
12. mar 2010

teda aninka....a vraj sa ti nič nechce 😕 😉 .........

ja som spravila tie dukátky......neviem či nebudu nervozne lebo Peťko mi vrieskal a vrieskal...ešte krém a možeme jesť 😉

utka no chcela som že ked mu bude zlá noc alebo ráno....ale vyzerá že je v pohode..okrem toho že je uvrešťaný............ale večer som sa riadne vyrevala

veru kde je letty...... 😅

aninka29
12. mar 2010

leni som žena 😀 😀 😀

joj veru nechcelo..ale keď som sa do toho pustila..ták už to ide všetko zaradom 😀

letty je asi blé blé.....tak oddychuje 🙂 ...dúfam

jacka
12. mar 2010

si zabudla napísať superžena 🙂

jacka
12. mar 2010

ja ked s ráno nerozhýbem tak potom je to som nou len a len horšie 😝

jacka
12. mar 2010

ideme sa poobliekať a šup do toho hnusu von 😝 😝

jacka
12. mar 2010

som dnes taká podráždená že si idem sama sebe na nervy..chudence deti moje ☹

aninka29
12. mar 2010

jacka choď sa vyváľať do snehu,aby si sa vyventilovala 😉 ..a z čoho si podráždená???...z Peťka,čo sa mu stalo,alebo aj niečo iné 😒 ...či z toho počasia??

my pôjdeme von poobede......

a dnes už dám konečne Sabuške jogurt...som sa tak rozhodla 🙂

leninka75
12. mar 2010

jacka, neboj zasa bude dobre 🙂 🙂 ..................

aninka, čo jej dáš?....activiu??....

utka
12. mar 2010

leni, mali sme senzor kúpený, ale spod ruky...a potom som ho zase predala...
Je to super vec, nemusela som kontrolovať, či Viki dýcha v noci. Len som sa pozrela na svetielko, ktoré blikalo. Samozrejme, že sme si občas urobili poplach sami, keď sme ho vybrali z postieľky a zabudli sme senzor vypnúť 😅 .
Mne sa pečú francuzáky a luxovať budem neskôr.
Dnes sme výnimočne hore od 7:40. Drobec sa zobudil a prvé, čo povedal bolo, že sa teší na tatina a na to, čo mu prinesie 😀 .

leninka75
12. mar 2010

aha utka.....veru maminky si to chvália........teda utka som sa pobavila na Vikinkových hláškach 🙂 🙂 🙂 🙂 .....tak teraz sa už na tatinka teší!!!!! ...........a kedy príde večer????.....

aninka29
12. mar 2010

activiu leni 🙂

utka..aj Simuška sa stále teší veeeeľmi na tatka.....vie že jej stále niečo prinesie 🙂 ..a prvý deň keď je doma..hneď spolu utekajú do dráčika 🙂 ...to musí byť.....Simuška už má stále predstavu čo chce..teraz to bude ten little pony...čo rozpráva,spieva a blá blá 🙂

keď sa trošku oteplí,tak ideme Simuške postaviť,ten záhradný domček so šmýkalkou a hojdačkami...najprv začneme hojdačkami..a postupne sa dorobí aj domček...juj,to bude paráda 🙂

utka
12. mar 2010

Nooo, veru, teraz sa už teší, keď vie, že mu niečo prinesie...
Príde dnes večer...dúfam, že nie neskoro...

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre