Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
23. mar 2010

zničili sa samé 😀 😀 😀 😀 ...len behajú lietajú..

jacka
23. mar 2010

tak dobru aninka 😔

jacka
23. mar 2010

si malá nespomenie na maminu......dobre je je pri tebe 🙂

jacka
23. mar 2010

už sem nikto kuk?...... 😨

jacka
23. mar 2010

tak mizím aj ja......tiež som dnes nejaká ospalá...to bude tým že nebolo slniekčo 😒

dobru nocku 😔 😔

utka
23. mar 2010

Ahojte. Ako sa máte a čo máte nové?
My sa máme celkom dobre. Vonku je super počasie, tak sme po škôlke na ihrisku a už ani nestíham sem nakuknúť. Viki našťastie nemá alergiu, ale má trochuoslabenú imunitu...máme na to lieky...som zvedavá, či zaberú...Cvičíme poctivo, len krpcovi sa veľmi nechce...Moje výsledky sú stále o ničom ☹.
Tak idem ja spať. Dobrú nôcku.

aninka29
24. mar 2010

dobré ráno žienky.....krásne je vonku 😎 😎 😎

utka ahoj......držte sa 🙂

ja som sa veľmi nevyspala,ale neva 🙂

aninka29
24. mar 2010

juchú......budeme mať ďalšie stretko 🙂 🙂 🙂 🙂 ..tešííííím 🙂

jacka
24. mar 2010

dobrééééé ránko... 🙂

jacka
24. mar 2010

utka....som ťa v piatok čakala a ty ništ........ 😉 .... 😉 .......veru skoro sa vyliečte....obaja 🙂

jacka
24. mar 2010

aninka nai ja nie....čím sme viac vonku tým je to horšie pri oboch..... 😝

a s kým máte stretko....

aninka29
24. mar 2010

ahoj jacka 🙂 ...so spolužiačkami...sa nám nejak to pijávles zapáčilo 😀 😀 😀 ...malo by nás tam byť už viac....tak sa teším,na ďalšie žienky 🙂 ...lenže ako zas rátam,tak rátam..manža ani vtedy nebude doma 😒 😝 ...chjoj...budem musieť nejak pošpekulovať,aby som mohla odskočiť aspoň na hodku,dve...hmmm.....asi jedine tak,že pôjdem autom..no tak,si nevypijem noo...veď nemusím si vypiť,že??....aj tak bude dobre 😀 😀 😀 😀 😀

si nemyslite,že som nejaká alkáčka 😀

leninka75
24. mar 2010

ránečko!!!!! 🙂 ..........aninka, netaj šak tu si medzi svojimi 😀 😀 😀 😀 ................a čo ťa baby v noci kopali, keď si sa moc nevyspala???..........

utka, všetko po starom..........nič nové, že babuľky!!!!?????.........

jacka
24. mar 2010

ahoj leni 😉

aninka..neboj však niečo vymyslíš........ 😉

nemyslíme vieme 😀 😀 😀 ...vitaj v klube 😀 😀 😀

a kedy to máte

jacka
24. mar 2010

to moje čudo je od 5tej hore a neviem ho uspať 😠

aninka29
24. mar 2010

ženy.....no ďakujem krásne.....normálne alkáčku zo mňa urobíte 😀 😀 😀 😀 😀 😀

prvého......idem žiť 😀 😀 😀

aninka29
24. mar 2010

už tu nie som..upratujem 😀 😀 😀

leninka75
24. mar 2010

juuuuuuuj babuľky teším sa!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ..............moje dieťa plačkalo len trošku ráno doma a potom v škôlke už nieeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ...............a to je úžasný úspech!!!!!.......dúfam, že takto to už bude až do letných prázdnin!!!!!.......

letty86
24. mar 2010

🙂 ahojte
leni, super, no vidíš, verím, že sa to bude zlepšovať 😵 Vikuške sa ráno nechce a vraví, že ju bolí bruško, ale neplačká, len niekedy a pri mužovi skoro vôbec, tak s ňou bude chodiť hlavne on 😀 ona to od začiatku celkom dobre zvládala, len teraz sú rána horšie, tak snáď to prejde, lebo sa vraj pekne hrá a keď vojde do triedy, tak už neplače
okná umyté, lasagne sa celkom vydarili, len som na plech dala trošku oleja a nemala som, lebo sa mi ta cestovinka na spodku neuvarila, ale ináč mňam, mňam, mám ešte dnes na obed 😅
aninka, tak je vám veselo, samé baby pokope 😀
jacka, uvidíš, že skôlka Maťkovi prospeje, budú slzičky, ale tak to asi má byť 😉

leninka75
24. mar 2010

ahoj letty, takže papina sa vydarila??!! 🙂 🙂 .........šikovnica, že aj okná umyté!!!!........ako sa cítiš???.....stále ble, ble???.......a čo ruka a chrbát??...

leninka75
24. mar 2010

ono je asi lepšie keď tatinovia chodia s detičkami do škôlky........lepšie to obaja znášajú.....

letty86
24. mar 2010

leninka, ty si taaak veľa pamätáš 😉 chrbát celkom fajn, prst cítim stŕpnutý,ale našťastie sa to nezhoršuje, tak snáď ani nebude 🙂
cítim sa už lepšie 😵 tak som rada, aj som menej unavená, lebo to ma zo začiatku riadne zmáhalo ☹ , musím si dávať pozor, aby som jedla pravidelne, tak sa snažím, lebo potom je mi teda riadne blbo...a isto pomáha aj to jarné slniečko 😎 😎 hoci na prílev energie ešte čakám, snáď príde v apríli, to už budem v druhom trimestri 😵
no, tie okná umýval hlavne muž, ja som čistila len žalúzie, ale ráta sa to, že som pomáhala 😀
inak odvtedy, čo ma tak bolela hlava, tak mám také závrate, keď prudko vstanem, alebo sa otočím, tak musím dávať pozor 😨
Pri malej som mala cele tehu krásnu pleť a teraz 😠 puberťáčka v rozkvete 😝
som sa rozpísala, ale zajtra ideme k svokruške, tak musím 😅

leninka75
24. mar 2010

to vieš letty, občas sa mi podarí niečo zapamätať 😀 😀 😀 😀 😀...........pekne ti to odsýpa..........ako často chodíš na poradne??.................nebude to chlapec??? 😉.......

leninka75
24. mar 2010

ako dlho budete u svokruše??

jacka
24. mar 2010

no fíha...nestíham čítať 😀 😀

jacka
24. mar 2010

letty....kto bude plakať viac ☹ ....bude aj s Maťkom ráno chodiť muž....však mi sme ho chcem dať priamo do ZV.....takže nehrozí že by som ho nejak odniesla do školky ja...akurát žeby mi muž kupil vozidlo aby som bola pojazdná...ale to nekupi 😝

jacka
24. mar 2010

teda ja som mala pri oboch pleť ako modelka.....a to moje bohaté háro......škoda 😉 ....nemožem byť večne tehoška 😉

jacka
24. mar 2010

ako krásne je vonku že?.....ako v lete.....Peťko vonku odfukuje...Maťko v záhrade kope motykou...no podarený je...idem za ním aby mi neušiel......ja som vás prišla len kuk 🙂

leninka75
24. mar 2010

veru, veru úžasne je vonku!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 😎 😎 😎 .......aj ja už pôjdem o chvíľku............ozaj dávate už deťom botasky????.........u nás býva ráno ešte 0 st. alebo slabý mrázik, tak sa ešte bojím........

aninka29
24. mar 2010

kuk....aj my sme došli z vonku..naozaj je krásne 😎 😎 😎

leni ak ideme niekam ráno,tak ešte dávam čižmičky..ale počas dňa už dávam botasky 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre