Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
3. apr 2010

ahojte mamky 🙂 ....dnes nikto nikde??...asi varíte,pečiete 🙂

ja sa do toho pustím za chvílinku.... 🙂 ..a poobede pôjdeme s deťmi svätiť 🙂

mňa môj muž tak nasral 😠 😠 😠 ....ale tak,že by som ho najradšej vykopla z domu 😠 😠 😠 😠

denisenko
4. apr 2010

dobré ránko, maminy...... 😉
včera som sa tu nedostala, mala som koooopec roboty....ale ako vidím, nebola som jediná 😵
my moc sviatkovať nebudeme, ja idem aj dnes aj zajtra do práce, tatinko je domka s Deniskom a zajtra ide makať tiež, takže tak...tu pondelok pre nich takmer nič neznamená, akurát že majú volno....hlavná je nedela....ale ja musím aj tak 😝
a najhoršie že aj večer.... 😝 ale od utorka už len na dve hodinky až do konca týždna 😎
utka, dúfam že už ste zdravšíííí.... 😉
aninka, mna moj tak vytáča pravidelne...... 😀 ale to nie v zlom.....škoda, že tí chlapi nevedia uvažovať niekedy tak ako my 😅
kolko nervov by sme si ušetrili....... 😠
jacka.......???????návštevy?????? 😅

jacka
4. apr 2010

kuk.....
ja nestíham oči očiť kolko ate toho popísala 😕 😕 😅

my sme boli pri strige mrche......konečne domka....sladký domov...hlavne čistý.......Petulo čo lozil tak mal špinave ponožky....tak potom aké asi mal ručky....a to ich stále strká do pusiny ☹ 😒

mna tiež vytáča.....ale netreba sa dať 😉

idem ja do postele....bolí ma hlava.....to bude tou návštevou 😝

dobru nocku 😔 😔

utka
5. apr 2010

Ahojte!!!
Tak ako? Baby vypolievané a chlapi doniesli veľa vajíčok??? 😉

denisenko
5. apr 2010

halo...... 😉
ja som mala prekvapko, ráno liter vody vyliatej na mna do postele pod palon.....od tatinka 😝 ale si vypočul..... 😀 😀 😀
denisko ma pekne vyšibkal, navonavkoval maminkinou vonavkou, že on ma lubi, tak vodu na mna liať nebude.... 😉
zlaté moje.... 😉
a potom prišla jediná návšteva, ešte to stihli kým som šla do práce....ale tiež bez vody, tatinko ich upozornil, aký mám slovník.... 😀
a upiekla som včera koláčik, aj ked sa mi nechcelo, tvaroh, ananás a želatína....mnam, chlapi ho zabudli zjesť..... 😀
aspon mi viac ostane......a zas večer makať 😝

denisenko
5. apr 2010

utka, a chlapi možu byť radi že po vajkách nedostali...... 😀 😀 😀

jacka
5. apr 2010

ahojte...

veru tak deni....možu byť radi... 😀 😀 😀 😉

juj tolko zajcovaa čoko máme zase-.................fuj 😝

počasia na prd...škoda..mohlo byť krajšie

letty86
5. apr 2010

ahojte
vyoblievané 😉 tak nech sme zdravé 😉
joooj, dobre, že končia sviatky, ja ich fakt nemusím
moja bambuľa už spí, zmoril ju dnešný deň

jacka
5. apr 2010

to čo za skomoleninu som napísala.....som taká obžrata že už ani písať neviem 😝

ja tiež nemusím tieto sviatky...radšej mám Vianoce 😉

veru aj to počasie je spacie 😔

dobrúúúúú....... 😔

aninka ty máš také Ačko......ako bič........... 😉

letty86
5. apr 2010

jacka, náhodou zajcovaa čoko, super 😀
idem spať aj, dobruuuu

aninka29
6. apr 2010

dobré ránko mamky 🙂 .......jacka nemôžem mať áčko......ja nieee 😀

mamky ja mám tieto sviatky veľmi rada,teraz už ani nie kvôli sebe,ale kvôli Simuške 😵 ........v sobotu som piekla,chystala...atď......poobede sme šli posvätiť........v nedeľu skoro,skoro ráno sme sa zbalili a smer chata..pochodili sme po skanzene neďalekom.....deti sa vyšantili...no a v pondelok..tak to sme otvárali dvere šibačom,olievačom 😀 ...tatko nás všetky oblial iba tak decentne...frk,frk.....ale potom chodili kúpači.....detičky iba vyšibali,vyvoňavkovali...a ja som bola trikrát obliata ľadovou vodou vonku v tom hnus počasí 😠 😝 ...brrr....ešte teraz mi je zima 😀

aninka29
6. apr 2010

a poobede samé návštevy...jedna ma mimoriadne potešila 😵 😵 😵

jacka
6. apr 2010

dobré ránko....... 🙂

dobre aninka....tak teda nemáš 😉 ...............sa ti čudujem ako možeš mať rada tieto sviatky......zato moji chlapci si ason zarobili a Peťko ani nevie ako 😀 😀

len sa smej letty 😀 😀

letty86
6. apr 2010

dobré ránko 🙂
ale u nás tááák fučí vietor, apríl sa prejavuje 😝
ja som bola tiež decentne ofŕkaná, tak som rada, lebo tie šoky vodové faaakt nemusím

jacka
6. apr 2010

kuk..................

aninka29
6. apr 2010

kuk 🙂

som sa od rána zastavila až teraz 😝 ...konečne si vychutnám kávu......Sabuška spinká,kočky pozerajú tv......doteraz maľovali...narobili bordel s vodovkami 😝 ..von nejdeme lebo fučí vietor.....

jacka
6. apr 2010

si vychutnaj aj za mňa 😉

my sme už boli asi š hodky von...vymrzla som na kosť.........ale Peťko asi ešte pojde spinkať do kočíka..........

veru aj tu je studený vetrisko 😠

ten drobec najmenší mi vyprskol všetku brokolicu na mna 😠 ......ostala som celá zas....á 😝 ....už minule mi ju vyprstkol rovno do tváre...a teraz zas........a toľko jej mám a on ju nechce 😅 🙄

denisenko
6. apr 2010

jej, ako sa to zas rozbehlo..... 😉
my sme Veľkonočný pondelok tradične ako každý rok ....a to váááážne......skončili na pohotovosti... 😝 Denisko dostal 40-tky, 4 dni bez antibiotík...no paráda....hrdlo zapálené a ked sa konečne dostal na radu už ani teplotu nemal, som mu dala paralen 😀 ale má mandle chytené...a dnes mi volali zo školky, že si ho mám prísť vziať....zas 40 a na obed.... 😝 ja v robote, tatinko tiež....teta strážkyna nemože.....sa asi obesíííííím 😠
aninka...ani si nepísala že idete chatovať,či?....si si teda užila aj za nás.... 😀
jacka....brokolicu máte vašu????
lettty, obžrali sme sa asi všetci....a nám ešte aj starká z SK poslala zákusky a šalát... 😝

jacka
6. apr 2010

ty brdo deni....a to čo len tak z ničho 4O 😕 😅 ....ako ste to vyriešili...kto šiel pre neho?

našu brokolicu...zamrazenu nachystanu pre Peťka.....a on 😝

nám tu vykuklo slniečko...škoda že nie skor...šiel by Peťko spat von 😖

denisenko
6. apr 2010

jacka, tatinko išiel do školky a doniesol mi ho do penzionu....tam ešte so mnoum odmakal dve hodiny a šiel spinkať 😢 dala som mu paralen ale aj tak ma takmer 39 😝 😝 😝
vam sa na záhradke urodí brokolica????sa pýtam, lebo nepoznám nikoho kto to pestuje a ja brokoličku ľúúúúúbim 😀
aj nám sa oteplilo...je 17 stupnov....ale rána sú chladné 😝

jacka
6. apr 2010

deni..urodí...nie taká ako v obchode obrovská.........ale aspon je zdravá

a teraz ešte spinká?.....tak to mu veľa neklesla....no ja by pri 40 robila panikúúúúú.......

tak 17st...aj tu hlásia.....ale ten vetrisko je fuj 😝

denisenko
6. apr 2010

jacka, nezáleží na kvantite ale na kvalite 😉
spinká, od tretej...tak asi do piatej alebo pol šiestej???potom ho musím zobudiť.....a ráno zas robil neplechu o piatej, ked mu vystupila...a o siedmej som ho budila, nič mu nebolo, len že je unavený....všetko naopak......
jacka, čo robíš s čokoládovými figúrkami????tiež polevu??

denisenko
6. apr 2010

paniku pri 4O-tke????nerobím, ja až ked jeblízko 41, ale mal aj 41,2....to bol menší.....ešte len vtedy bola panika.... 😠
ale ja som bola taká istá....bud nič alebo 40, ten stred neexistuje 😀

denisenko
6. apr 2010

😀 😀 😀 😀 že "jeblízko".....sorráč 😀 😀
je blízko...správne 😉 🤐

jacka
6. apr 2010

nie deni.....polevu nestihnem....moje dve deti su pažravé....(myslím tým aj muža 😉 )

ak náhodou ostane tak postruham na gris

ja som na teploty nie zvyknutá.......tak preto tá panika......raz mal 40 aj to šli zubky.....ale pre istou sme šli na pohotovosť.....

jacka
6. apr 2010

však sa kukni aké bludy som ja včera písala........ 😝

denisenko
6. apr 2010

no...prepracované sme 😵

jacka
6. apr 2010

no ty možeš povedať že prepracovaná.......čo ja však som len na materskej........a väčšinou tu píšem s Peťkom na rukách a ten mi tu tiež pomáhal písať 😀 😀

denisenko
6. apr 2010

jacka, ešte že aj ja som bola na materskej, tak viem....niekedy by som vtedy radšej išla kanály kopať, taká som z toho krpca bola zničená a unavená......a ešte aj domácnosť, že??? a ty ich máš dvoch, tak sa úplne čudujem, že si nájdeš čas aj na PC 😅

jacka
6. apr 2010

však mne už aj slovná zásoba dochádza 😀 😝

to sa aj ja čudujem................neviem kde ho beriem.....ale ked len niečo ťuk tak zmiznem a potom sa vrátim ..... 😀 😀 zato večer odpadnem ako hruška

Matko mi tu uši píli že je hladný a chce večeru....bodaj by nie videl párky že som vybrala z mrazáku 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre