Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
14. máj 2010

jacka...???? asi si moc zaneprázdnená.... 😢

letty86
14. máj 2010

deni, ahoooj 🙂
Nisko má akčnú škôlku 😕 vikinka je väčšinou špinavá od jedla, jedálny lístok nosí aj domov 😝 😀
a je ti lepšie?
dnes ani aninka kuk, zajtra kuknem ja 😀
krásny večer

jacka
15. máj 2010

dobré ránko..... 🙂 😵

denisenko
15. máj 2010

jacka, dobré, dobré....ale už poobedie.... 😀
letty, lepšie......začala som si nosiť do roboty niečo na chrumkanie, tak super.... 😀 sa čudujem, lebo denisko ešte ani raz obed domov nedoniesol 😀 😀 😀 možno majú nejaké podbradníky...... 😀 😀 😀
no, a už je to isté....Denisko sa naučil len to nemecké r, tak asi začnem hladať logopedickú poradnu.... 😔
baby, kolko merajú tí vaši drobci????mne sa zdá že denisko už dlho nenarástol...... 😕
a ešte tehulky, super že ostávate s nami.... 😀 😀 😀 😀

denisenko
15. máj 2010

tak fajn, idem zobudiť deniska...zas večer bude robiť drahoty ked pojde do postele..... 😠 spachtoško 😉

denisenko
15. máj 2010

neviem, či sa mi podarí poslať jednu fotku...skúúúúsim 😵
jej, tak to som rada...ešte pridám, len pre úsmev.... 😵
a už sa v tom všetci vezieme 😀 😀 😀 😀
malý anjelííííček 😉

letty86
15. máj 2010

kuk, tak som nakukla až teraz 😉
deni, my zatiaľ r vôbec nevieme 😕
aj Viki pred chvíľou vstala, dnes bola už o 6tej hore, tak si hodinku schrupla
netuším koľko meria viki, ale ťažká je riadne, asi rok má taký apetít, že koniec 😀 bruško ma guľaté ako ja 😀 ...a chce jesť hlavne "zakázané potraviny"...salámu, párky, slaninku 😝
joooj, prekrásne fotky si dala 😅 😅 😅 😵 😵

denisenko
15. máj 2010

letty, že zakázané...náš denisko funguje hlavne na nich..... 😀 ale bruško má ako lavorik naopak, ked sa vykaká 😀
musím do prááááce ☹

jacka
16. máj 2010

dobré ránko..... 🙂

deni...peknučné foto...... 😉 ..... 😵

letty prečo zakázané 😅 😅 ....my akože bežne ....

krstiny dopadli dobre.....Peťko všetko prereval.....však su bratai s Maťko....on bol presne taký...a ked videl farára tak spustil ešte väčší rev 😅 😀 😀

som taká obžratá koláčov.....že by som aj vám ešte poslala 😉

utka
16. máj 2010

Ahojte.
Aj Viki papá tie "zakázané" jedlá
Neviem, či ste sa bavili o váhe a výške, ale Vikitorko má okolo 110cm a 17 kg. Je hrozne chudučký...

aninka29
17. máj 2010

ahojte kočky 🙂 🙂 ...dllllho som tu nebola..nebol čas....samé nakupovanie,výletovanie,návštevovanie 😝 ...jacka,dúfam,že krstiny dopadli na jednotku 😵
idem čítať

aninka29
17. máj 2010

žienky,Simonka meria 105cm,váži 14,5kg

leni,letty..sa nespoliehajte moc na to,že to budú chlapci 😀..ja som pri oboch tehu mala tiež strašnú chuť na pivo...šak som si aj popíjala to citrónové..a aha,,,,,mám holky 🙂

aninka29
17. máj 2010

a "zakázané " je aj Simonka

letty86
17. máj 2010

ahojte
jacka, tak to máte za sebou, super 😉
no len vaše detičky z tých zakázaných potravín nepriberajú, naša buchtička má určite 20 kíl, netuším koľko meria...hlavne brušinko má fajné, žiadny lavórik pretočený 😀 mužova rodina má takú pevnejšiu kostru, ja som bola chudulinká, tak to má po nich 😉 keby chcela jesť viac zeleniny a ovocia, to iba tak zobne 😝
aninka, konečne, že si tu, cmuk 😅 😅 😅
mamky, sem tam čítam tie októbrovky......no a som minule nechápala, skúste kuk....vraj je tam jedna, čo si vymýšľala, to by nebolo to najhoršie, ale vraj cudzie fotky detí vydávala za svoje 😠 nooo, už tu veru žiadnu fotku nevycapím 😒

aninka29
17. máj 2010

ahoj letty.....toto je tu na konovi normálne...každá tretia to robí 😝 😝 😝 ...fuuuuuuj

aninka29
17. máj 2010

husté ...som trošku počítala..........nechápem 😠 😠 😠

aninka29
17. máj 2010

och,mám nerv....musím ísť reklamovať kočík 😠 😠 😠 ...odišiel mi taký čudel,čo sa preklápa vanička 😠 😠 .....kočík sme kupovali v Maďarsku,takže sa tam budem musieť tento týždeň trepať....neviem ani mäkké fň po maďarsky,takže so sebou budem musieť vziať svokru,nech prekladá...záruka tam je iba rok...takže sa musím poponáhlať,lebo v júni končí 😝 ...aaach.......ja a do Maďarska 😠 😠 😠 ...ani neviem aký je postup,či mi kočík vymenia,či dajú náhradný či ako.........ale nejaký mi budú musieť dať,v čom budem voziť malú 😝

aninka29
17. máj 2010

odišla mi karta v mobile 😠 😠 😠 ...bola som ju vymeniť.....takže nemám ani jedno jediné číslo z miliónosemstopäťdesiatich 😠 😠 😠 😠 ...aj na to som naštvaná....a aj na to hnusné počasie...už nech to skončí......moja hlava to nevydrží....neskutočné bolesti mám od včera.....sa dopujem liekmi jak besná.......

jacka
17. máj 2010

ahojte....

nejask dnes nestíham...som si vydenzifikovala..........celý domec.......a ked sa Peťulo vyspinká tak ideme do poradne ...uvidíme kolko pribral.... 😉 ......

aninka....no vitaj späť.....vidím že sa ti všetko kazí ☹ .......a tie čísla...no hroza........moj muž pozeral z okna...a MAťko sa ho pýta...oco čo pozeráš...a on...že kedy prestane pršať 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .......a može zase kosiť 😀 😀 😝

letty.....čo sa tam stalo?...nestíham čítať?.........................a kde budeš dávať fotečky.....aby sme videli drobčeka... ☹

ja neviem kolko váži........povážim pomeriam a napíšem 😉

denisenko
17. máj 2010

ahojte, žienky..... 😉
aninka, vitaj 😉
sme včera zobrali Deniska vyvenčiť do Therme Meran, super, bazený, vírivky a kadejaké somariny, také masaže som si dala z bubliniek, až tak lepšie a denisko po hodi ne a pol vo vode ani domov nechcel ísť...a že podme vonku, lebo tie bazeny sú prepojené aj vonku.....ešteže všetci kašleme 😀 tak som už potom nevládala ani net zapnúť 🤐
letty, ja nechápem prečo to ludia robia, a čo z toho majú??????? 😔
jacka, ako poradna? a ako krstiny? ešte som nestihla čítať ale pri varení budem...... 😉
aninka, to vážne 14,5kg? a to moje šidielko 18 kg a sa mi zdá chudý ked sa vyzlečie 😀 ale tiež má širokú kostru od narodenia 🙂

denisenko
17. máj 2010

som zabudla, Denisko meria 108 cm

aninka29
17. máj 2010

jacka len dezinfikuj 😀 😀 😀
deni,jee..super vám bolo...hned by som šla 🙂 ......noo,veru...chudunká je moja Simonka,ako prútik

denisenko
17. máj 2010

a už som dočítala.......no...vela toho nebolo... 😉
aninka, ked sa ti tak darí, poviem aj ja jednu pikošku......včera večer som totálne rozštelovala nakomplet satelit, takže bez neho žiadna telka...nič.....ani Deniskov minimax a už tobož nie tatinkove majstrovstvá v hokeji......potrebujeme odborníka, čo to nanovo všetko nastaví...... 😝

denisenko
17. máj 2010

aninka, čo jej jesť nedávaš? 😀

aninka29
17. máj 2010

chii...aspoň nie som sama..ktorej ide všetko od ruky 😀 😀 😀

chjáj,deni,by si sa čudovala kolko tá prcka poje........a keby mohla,tak v kuse je iba mäso

denisenko
17. máj 2010

denisko moc mäsko nemusí...ale salámku a páročky, to je jeho...a ešte slaninka....alebo posolený rožtek 😀
samé zdravé jedlá 😀 😀 😀

aninka29
17. máj 2010

Simonka zbožňuje tú štipák salámu......slaninku nie

aninka29
17. máj 2010

tak zajtra idem do toho Madarska.....už teraz mám nerv,že čo bude ako bude.....ale tak,nejak to budú musieť vyriešiť,veď nebudem teraz neviem kolko bez kočíka 😝

aninka29
17. máj 2010

a držte prsty,nech nakoniec neskončím niekde v Budapešti 😀 😀 😀 😀

jacka
17. máj 2010

ahoj deni.,......aj ty vitaj 😀 😀

deni poradna s Peťkom......každe dva mes. chodíme......vážime 10140g...vraj mu nemám dávať jesť 😠 😀

juj ide vám obom...ked s darí tak sa darí 😉 ............zajtra bude lepšie 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre