Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
28. máj 2010

no a čo som zabudal je ....že čo sa mi nepodarilo pri Maťkovi tak pri Peťkovi je to super.....sedí na šerblíku a pekne tam kakušká 😵 😵 .......juj taká som rada....dufam že mu to ostane čo najdlhšie 🙂

dnes to vyzerá 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

leninka75
28. máj 2010

jacka, to fakt sedká sa šerblíku!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 ...............paráda!!!.......možno sa ti teraz cez leto aj odučí od plienok!!!! 😵 😵 ..........jeej si to ani neviem predstaviť, taký malý štuplík a sedká si na šerblíku 😵 😵 😵 😵 .............aj maťko zlatíčko, nech mu to spinkanie už vydrží na stále!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ..............

poviem vám srandu, ale je to sradna typu smiech cez slzy!!! 😝 ........moja svokra je "strašne " chorá, kašle, soplí, tak s lilkou celý týždeň do škôlky chodí dedko.......včera sme prišli z roboty, svokra okamžite od lilky vyštartovala a hádajte čo tá "strašne chorá" osoba išla robiť???? 😕 ................išla kopať zemiaky!!! 😅 😢 🙂 ☹ 😝 ............nechápala som!!!!.........čo by iné babky dali za to aby mohli byť s vnúčaťom a tejto našej sú prednejšie zemiaky........

jacka
28. máj 2010

leni 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ....... 😀 😀 😀 😀 ......svokra 😀 😀 😀 😀 😀 ......sa tu pučím smiechom 😀 😀 😀

normálne nechápem 😀 😀 ............prepáč ak ti to vadí....ale tak pre vnuča nemože ísť ale do záhrady to už hej 😠

skusim ho cvaknuť.....ale to len ráno ho dávam.......potom hodím aj sme foto 🙂

ozaj....kupuješ nejaké veci už?........pre maličké...... 🙂

tiež neviem prečo by si nemohla k moru....však plávanie sa odporuča........ja by som sa tááááááák vyvalila na pláž a do vody 🙂

jacka
28. máj 2010

ešte čosi........videla som to pred jedným obchodom......ideme do auta...a čo vidím....vedla v aute spinká asi 2ročný chlapec....nechala som tam skoro oči.......akurát prišli rodičia....obaja v obchode a dieťa v zamknutom aute ........on sa ma pýta......(asi videl aká som vyjavená)....že či sa niečo deje...... 😕 .....ja mu vravím...mám dve deti....ale toto by som nikdy neurobila.........a on...však sa nič nestalo.......ale čokeby sa stalo...napr.by sa zobudil a začal plakať.......................tak by som chcela vedieť či vy by ste to urobili

jacka
28. máj 2010

http://go2.wordpress.com/?id=725X1342&site=zvol...

leni skus kuk.....to by malo byť na Pustom hrade 🙂

leninka75
28. máj 2010

jacka, len sa zabav na tej mojej svokruši.........u mňa sa to tiež striedalo smiech - zúrivosť - smiech - a potom som už len mávla rukou 😉 ...........

vecičky zatiaľ nekupujem.....mám po lilke....a ak to bude chlapec, tak spočiatku bude mať a potom dokúpim čo bude treba.......jediné čo som si kúpila sú vatové tyčinky do uší, tie skrátené, a klobúčiky na kojenie.......ešte kúpim nejakú fľašku, cumlíky, rybaciu mastičku na prdelku, odsávačku na sople a nejakú kozmetiku..........neviem zabudla som niečo??? 😕........a pre seba ešte potrebujem popôrodné nohavičky, vložky do podprsenky a nejaké nočné košele s gombíkmi vpredu.......

to sú mi za rodičia!!! 😠 😠 😠..........veď ja som lilku vždy trepala na rukách aj do nášho dedinského mini obchodu!!!......iné maminy nechávali koče s mimčom pre obchodom a ja vždy so sebou..............teda ale nechať deco samotné spať v aute!!!........to nikdy!!!!........polišov na nich zavolať!!!!........verím, že ťa to riadne vytočilo....a oni ešte s kľudom na teba, že pohoda čo sa staráš!!!.........juj no nemám slov!!!

leninka75
28. máj 2010

jacka, akcie na pustom hrade vyzerajú super!!! 🙂.......keby to nebo tak ďaleko hneď by som išla kuk 😵 😵 😵........zaujímavé veci sa tam budú diať........dobre som tam čítala, že je to najväčší hrad vstrednej európe???.......som myslela, že spišský 😕.........pustý hrad, to je už tiež zrúcanina??...........v tureckej varia halušky?? 😉........

jacka
28. máj 2010

aj muž mi to povedal...že čo sa starám....... 😠 😠 ...ja mu na to ty by si to spravil...keby sme boli dvaja?.....že NIKDY........aspon sa poučia......možno 😝

ortopedické nohavičky......a tu odsávačku tú na vysávač?.....ja som s nou táááák spokojná 🙂

tie klobučiky si mala ja pri Lilke?....a ako dlho si ju kojila?.....

jacka
28. máj 2010

ale leni však to nie je daleko..len pridite kuk 🙂

hej hej ...zrucanina 🙂

halušky varia.......aj si ich zož....ú 😠 ...tak neviem načo sa tam chce trepať 😠 😝

mucinka27
28. máj 2010

Heloooooooooooooooooooooou jacka aj dnes som tu,xixixixixi 😀 .Mam navarene,poupratane a aj vyprate🙂)

jacka
28. máj 2010

čaf siwi 🙂

ty si tehotná?....................ked zabudaš? 😉

mucinka27
28. máj 2010

Jacka neeeeeeeeeeeeeeeeeee neeeeeeeeeeeeeeeeeee neni som,xixixixi 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
28. máj 2010

tak potom si sa vydala...... 😉

leninka75
28. máj 2010

ortopedické mám po lilke...........ja sa takej odsávačky na výsavač bojím ☹ ........pri lilke som mala takú, že hadička sa strčila do nosa, potom bola nádobka a ďalšia hadička a cez tú sa ústami odsávalo......celkom mi vyhovovala.....len som ju zatiaľ nikde nevidela 😒 .........no klobúčiky som mala aj pri lilke lebo sa mi zle prisávala a potom som mala popraskané a dokrvavené bradavky, tak sme skúsili klobúčiky a bolo to už potom OK 🙂...........kojila som ju 10 mesiacov a potom sa sama odstavila...........

len ho pekne presvedči na ten pustý hrad.....isto robíš lepšie halušky ako budú v tureckej 😉

čavec siwi, dnes nepracuješ??? 🙂

jacka
28. máj 2010

tak to si dlho kojila..........a to sa ako sama ...zo dňa na den?

nemáš sa čoho báť.......tá odsávačka je bezpečná...len výkon motora musí byť slabší.........a vytiahne viac soplíkov ako tá ručná......ja som mala obe........tak viem porovnať..........ale je to len na tebe 😉

jasné že pustý to istí.........viem kde je pes zakopaný.........idem tam aj jeho šefinko 😠 😝

ja halušky nerobí......sa mi pár krát stalo že najprv jedna velká hrča......a druhý krát .....som v tej vode nič nevidela...neviem kam zmizli 😅 😀 😀

teda ako je horuco vonku......asi si dáem kratasy 😅

jacka
28. máj 2010

siwi už zdrhla...... 😝

jacka
28. máj 2010

som bola vybrať kočík.......23st. 😅 😕

mucinka27
28. máj 2010

tu soooooooooooooooooooommmm
Leninka som na Pn s malym aby som nemusela do starej roboty,lebo od utorka nastupujem do novoj roboty🙂))))))Tak si uživam doma Simonka🙂)
Jacka ja som tuuuuuuuuuuuuuuuuu.Aky kočik???? 😀 😀 😀 😀

mucinka27
28. máj 2010

Aj ja som mala odsavačku na soplik s vysavačom🙂)) je to veeeeeeeeeeeeeeeelmy dobra vec,všetko vitiahne aj zo žaludka,heheheheheheeh 😀 😀 😀 😀

leninka75
28. máj 2010

úžasne je vonku!! 😎 😎 😎 ...........a ja sedím v robote 😠 ..........

jacka, opaľovací krém a šup na slniečko 😉

siwi,ale drobec je zdravý??!! 😕 .......či??? ........

mucinka27
28. máj 2010

leninka ma sopliky a kašel ale nič hrozne,len som sa snim dala na Pn lebo sa mi už nechcelo do starej roboty a chcela som si ho troška užit,v poslednej dobe sme spulu vobec neboli 😒 😀 😀
Svokra prišla pre maleho ,huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa chvilka ticha🙂

jacka
28. máj 2010

leni sme už dávno vonku....som len prišla dať Peťkovi jesť...a padáme zase 😎 😎

siwi....odpovedz....už si sa vydala? 🙂

leni ak nebudeme spolu tak pekný víkendík...a ked budete chcieť tak šup do Zv na Pustý hrad..bude tam aj utka 😉

leninka75
28. máj 2010

veru siwi, len si ho uži.........o chvíľu si nájdu kamošov a už nás nebudú toľko potrebovať ☹ ........

zlatíčka pekný víkendík!!!! 🙂 🙂 .......pa,pa 😉

utka
28. máj 2010

Pekný víkend aj vám 🙂.

denisenko
28. máj 2010

😉jej, ale sa tu toho udialo..... 😉 kym som dočítala, zjedla som polkilového tuniaka v konzerve....no, tatinko bude nadšený.... 😅 že tuniak zas kamsi odplával.....do mamičkinho žalúdka 😀
leninka, my slím že more možeš..len musíš dávať pozot na všelijaké tie baktérie a nachladnutia atd, že? 😉
jacka, gratulujeme k nočníku....to je fakt super správa 🙂 🙂 tuším že ešte jedna je super: utka, drž sa...nech to výýýýjde... 😉
a sa mi zdá, že ked necháš zvieratko zavreté v aute samé na parkovisku, tak možeš dostať pokutu a dieťa tam nechať samé je trestné.....len nie som si istá či aj u nás 😝 a že rodičia....... 😔 😔

denisenko
28. máj 2010

pekný víííkend...aj ja chcem na pustý hrad.... 😢 😢 😢 😀 😀 😀
ale asi len na kúpalisko, už otváraju..... 😀 😀 😀

jacka
28. máj 2010

to zn. že tu zajtra nikto nebude?

a čo je s aninkou? ☹

som zvedavá dokedy mu ten nočník vydrží...obklopený je hračkami.....a vydrží tam fakt len ked sa vykakušá...potom šup preč 🙂

ja doteraz nechápem ako mohli nechať dieťatko v aute....ved fakt sa niečo mohlo stať.......a obaja v obchode ☹ ...smutné

deni dufam že ten tuniak ti neublíži 😀 😀

pekný víkend 😎 ................my sme tu dnes mali leto..28st 😝 😎

jacka
29. máj 2010

ahojte.......

🙂

denisenko
29. máj 2010

ahojte... 😉
jacka, držíme vám všetky pršteky s tým nočníkom......ja ked vidím na izbách plienky, tak sa mi nechce ani veriť, že také velké deti ešte majú plienky..... 😝 o dosť staršie ako naše detičky.... 😝 😝 😝
aj my máme hic...ale taký mrakový......asi budú padať krúpy...už je ich čas 😝 😝
vštci ste von??????? 😉
no nič, niečo na rozveselenie...deniskove královstvo:

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre