Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
22. jún 2010

tak nech sa špagetky vydaria ani 😵 .........a švagriná prenáša, či prečo vie, že zajtra ide do pôrodnice??......pa, aninka 🙂

ja sa tiež lúčim mamuľky......idem ku kaderníčke, nech som aspoň za krásnu na tých promóciách keď nie za štíhlu!! 😀 😀 😀 😀 😀 .............pa, pa

jacka
22. jún 2010

no ale toto...tolko popísať..... 🙂

leni..tak čo si kočka?....... 😵 ...ja viem že sa už foto nedožijem 😉 .....tak ťa aspon takto pochválim....určite si kočka 🙂

my sme boli vonku.....u nás taký nefúka......našťastie 😖

denisenko
22. jún 2010

ahojte 😉

@jacka 2 plienky za den sú maličko, že????aj Denisko málo pije od babatka, ale on len čistú vodu alebo neochutený čaj...2x do mesiaca si vypýta sirupovú a raz džúsik... bublinkové neznáša, vraj štííípu... 😀 a flašku nemáme, odkedy sa naučil exovať vrchnáčoky od termosky...ako poháriky...tatinkova metoda 😀

a ako vidím, mien je dostatok,....fakt ťažký výber..... 😉 ja som sa rozhodla po ceste v aute do porodnice... 😀 😀

@leninka75 čo mi zas ušlo???čie sú to promocie???tvoje???? 😅

denisenko
22. jún 2010

a už zase máme hic...na infarkt, jeden den zima, nad nami na kopcoch nasnežilo, krásne to vidím z okna...a my dnes máme 3O 😝

jacka
22. jún 2010

@denisenko ...no pekne ...ja som šla trochu prekuriť..... 😝

jacka
22. jún 2010

ja mám tiež pocit že je to málinko 😔

utka
22. jún 2010

Ahojte. No možno som stručná, ale v robote sa mi nedá veľmi písať. Máme na kancli také veľké okno vedla dverí a všetci vidíme všetkým dnu. A oproti nám sedí riaditeľka a primár 😒

utka
23. jún 2010

Prvááááá...

jacka
23. jún 2010

druhááááá 😉

jacka
23. jún 2010

utka však mi sem to vzali len zo srandy.... 😉 😉 ......sme radi že na nás aspon z práce urobíš kuk 🙂

a u nás 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 ........konečne neprší...huráááá 🙂 😵

leninka75
23. jún 2010

ránečko!!! 🙂 ......jacka, najkrajšia na svete!!!! 😀 😀 😅 😅 😅 .........

u nás je krásne slnečno, len studený vetrisko fúka 😝 ..........ale od soboty hlásia letné dni 😵 😵 😵 😵 .......

deni my tiež prekurujeme po večeroch 😖 .......taká kosa a že leto!! 😠 .......moje promocie 😉 .......

počuli ste a o tom Egypte??.......rozlieva sa im tam ropa po plážach!!........paráda ísť tam teraz na dovču ☹ .......

jacka
23. jún 2010

@leninka75 ...nepočula som........teda..chudáci ludia ☹ .....a príroda....teda ☹ 😢

ja som tiež včera musela...ked nie pre mna tak aspon pre deti......

som bola vešať prádlo..teda......aj tu taký hnus fuka.... 😝

leninka75
23. jún 2010

ten vetrisko je dobrý jedine na to prádlo 🙂 ........veru asi večer hodím obliečky do práčky a zajtra vyfúka......tuším ešte aj zajtra má duť, či už nie? 😨 .............

ozaj som sa aj zabudla pochváliť 😉 .....v pondelok pred poradňou som sa vážila........že koľko som preboha pribrala, lebo sa cítim už ako slon..........a celkovo od začiatku je to len 5 kg..........tak sa vytešujem, že je to lepšie ako pri lilke, tam som išla s váhou každý mesiac prudko hore a nakoniec to bolo 18 kg!! 😅 .........

jacka
23. jún 2010

veru na nič ine nie je to dobré.........aspon ked prší možeme vypadnuť von.....máme sa kde schovať...ale pred vetrom.... 😝 😝

tak pekne .... 🙂 .......nie je ani tak vela.....ja som ani pri jednom vela nepribrala.....okolo 10 -11kg 😉 .....keby som tak z brucha mohla zhodiť 😝 😔

letty86
23. jún 2010

ahojte
dala som pár fotiek na fb, to bruško tu hodím nabudúce 😉
leni, super, 5 kg je nič 😉 ja som asi necelé tri od maca, predtým som sa nevážila, ale posledný trimester je v prieberaní najhorší, tak uvidíme....ale cítim sa ako slon 😀 slonica 😝
jaaj, mňa tiež dobre vyfúkalo, fučí tu neskutočne, aspoň že slniečko svieti

aninka29
23. jún 2010

ahojte žienky 🙂 ..aj u nás fuči besný 😝 ...ale slniečko svieti...všetky povinne prať 😀 ..od rána ma desne bolí hlava 🙄 .....už ani neviem kolkými tabletami som sa nadopovala 😝
leni,švagriná má naplánovaný cisarák,tak si ju už vzali dopredu...tak snáď sa do konca týždňa dočká

aninka29
23. jún 2010

aha nooo..práve som sa dozvedela,že švagrinú poslali domov 😝 ......málo miesta na vylihovanie 😀

jacka
23. jún 2010

juj čím je malý väčší tým mám menej času 😝 ..na všetko 😔

@aninka29 chudina švagriná..tak sa pripravuje a napokon....uff ☹ ..prečo ide sekciou

@letty86 ...sa stavím že ty skor porodíš ako hodíš foto bruška 😉

Peťulo vonku spinká Maťko sa hrá v blate......pojdeme hádam niekam chytať ryby 😉

leninka75
23. jún 2010

juj aninka, to máš migrénu nie??......keď ti na to nezaberá žiadna tabletka ☹ ☹ ☹ ...........no pekne, že nemajú v nemocke miesto 😠 ......švagriná ide mať prvé mimčo??...

letty, zatiaľ je to dobré keď sa cítime ako slony......počkaj keď príde štádium mamut 😀 😀 😀 😀

jacka, hrozné s tým časom, že??!! 😒.......bude rybacia večera?? 😀 😀 😀..........a bruško ti zostalo veľké slaninkové či len ovisnuté??.....

ja som teraz prišla z obeda.....mala som mňamkový syrový šalát s hroznom, ale drobcovi sa to buď nepáči alebo mu je málo lebo sa stále v brušku trepe jak rybka na suchu 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ..........

aninka29
23. jún 2010

@jacka ..dojdem ti pomôcť moja,ak chceš....... 😉

@leninka75 ....migréna veru...hnusoba hnusná 😠 😠 ...ale už asi tá miliónta tabletka zabrala,už mi nie je blé 😝 ............švagriná čaká druhé......sekcia preto,lebo aj prvé rodila sekciou....a rana asi nie je dostatočne hrubá,alebo čo ja viem čo
leni,..no mňamky obedík...ale určite to malému nestačilo 😉 ...len mu ešte niečo fajnučké dopraj 🙂

ja sa idem pustiť piecť štrúdľu makovo-jablkovú,a potom ešte jednu šunkovo zeleninovú.....a urobím si vlašský šalát...takú chuť som dostala

leninka75
23. jún 2010

aninka, to s tou jazvou presne aj mne dr. povedal ako dôvod druhej sekcie 😒 😒 😒 ..............fajnotky si robíš 😵 😵 ......štrúdle sú kysnuté či ťahané??...

leninka75
23. jún 2010

nikde nikto 😕 .......idéééééém.......pa, pa 🙂

jacka
23. jún 2010

už som túúúúú......

leni ...no mám ešte menej o dva kg ako pre Peťkom.....tak to bude asi ovisnuté....však sa mu nechcelo na svet,....tak len rástol a priberal a mne tak rástlo aj brucho 😝 ......takže už len cvičit......a na to nemám čas.....večer padám k.o do postele 😒

ani..vydarila sa štrudla.....aj ja som zvedavá aku si to robila.....bo ja robím s ťahaneho 😉

denisenko
23. jún 2010

joj, aké chute ste mi narobili......taká zeleninková štrudlička by bodla.... 😉 joj, ja zeleninkové zjem všetko..... 😀
a to sa mi páči, že štádium mamut 😀 😀 😀

@jacka to fakt kurite??? ☹ aj my sme mali pýr dní chladnejších ale ohrievače sme nechali už odložené, len to nebolo na tričká v chalupe.......jacka, a kto vlastne rybárči?????a ak chytíte, kto to je???? 😀 cvičiť by som mala aj ja,ale kedy...ani keby mal den 100 hodín tak asi nestíhame, že???? 😀 😀 😀

@leninka75 a z čoho promuješ???5 kg je tak akurát, ja sa pamatám, že ked som čakala deniska tak som pribrala dokopy 9 kg a z toho 4 prvé tri mesiace...aj dokina sa zhrozila 😀 😀 😀 😀 a potom už takmer nič... 😀 😀 😀

aninka, to je iná švagrinka, ako tá čo je spolu s mojou švestrou, že???? 😉

denisenko
23. jún 2010

joj, to dieťa nie a nie zobudiť, o tretej ide do postele a vžy od pol piatej do piatej bojujeme, aby vstal....keby som ho nechala tam, spal by do večera... 😖 😖

utka
23. jún 2010

Ahojte.
Svokra mi volala, že Viki má teplotu. Asi ma trafí...a to som sa tešila, že už bude fit ☹.

utka
23. jún 2010

Na pohotovosti mu nezistili nič ☹. Zajtra ráno majú ísť na krčné na výtery... Ach jaaaaj... 😢
Dobrú noc.

leninka75
24. jún 2010

ránečko!!! 🙂 ...........jejda utka, to je mi ľúto!! ☹ ..........potom daj vedieť čo to bolo........kedy ideš za malým??....

no veru dievčatá, keby mal deň trošku viac hodín a isto by sa nám zišli aj nejaké baterky na dobitie energy

😉 😉 😉 .......

jacka, to máš fajn že ovisnuté.....ja som si vypestovala slaninku a teraz ešte bude aj ovisnuté 😝 😝 😝 .......a veď dáko bude.......lepšie capkať po mäkom ako po kostičkách!! 😀 😀 😀 😀 😀 .....

aninka,no ako tie štrúdle??? 😵 😵 😵 ......

deni, obdivujem tvojho spachtoška!!! 🙂 .......od malinkého bábätka takto dobre spáva??........mám PhD. promocie, 3. stupeň VŠ.....

leninka75
24. jún 2010

a prečo som vlastne prvá?????? 😕 😕 😕 😕 😕

jacka
24. jún 2010

dobré ránko....

utka ☹ ☹ ...vás sa tie mrchy choroby nejak držia ☹ 😢

leni...lebo ja ...som ...druhááááá 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre