Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
1. júl 2010

dnes to tu balím.....pa, pa 😔

mirrinka
1. júl 2010

ďakujeme dievčence 🙂

@utka áno,ja už mesiac pracujem u nás v bare,ktorý vlastní sestrin priateľ,ale je to len také dočasné,uvidíme čo bude neskôr....mám to na skok od domu a pomáha mi sestra,takže pohodička....a čo sa týka druhého bábätka,tak zatiaľ to nehrozí,trošku u mňa nastala zmena,nejako sa to u mňa pomenilo,už potom až tak netúžim,chcem si viac užívať teraz,chystáme sa tohto roku do holandska na dovolenku a na bud.rok niekde k moru,chceme viac cestovať a tak kým sme mladí a s malým bábom by to bolo ťažšie,takže teraz som rada,že je to tak ako to je,no o pár rôčkov by som sa bábu potešilo,možno ked bude mať Lianka tak 9,10 by to bol vhodný čas......
baby,nechcete si spraviť súkromnú diskusiu aby vám to tu nechodili očumovať cudzí? my Humenčanky to už máme,a je to lepšie,možeme písať o hocičom a nikto si to neprečíta,len ten kto tam je..... to je len taký návrh... 🙂

bubba
1. júl 2010

@mirrinka ja už už zagratuluvalala,ale ked´ˇdže je "náš"mesiac a mali by sme sem nakuknúť častejsiše tak som tu aj ja a vinšujem lilke všetko dobré,hlavne veľa zdravíčka! 😵

denisenko
1. júl 2010

@mirrinka aj my sa pripájame, všetko len to naj, naj, naj...... 😉 krásna slečna 😉
o tom súkromí sme sa tu už tuším niekedy bavili, ale asi nám stačí aj takto, že herečky??? 😀

joj, veru rýchlo ten čas letí.....a tie deti tak rastú...a hlavne mudrujú...... 😀
jacka, my dnes máme asi aj 2OO stupnov, poslala si včera ten chládoček?????ešte neprišiel........ 😖

aninka, tak super ťa dceruška pohostila, vie čo sa patrí......a nebolelo ťa z tolkého jedla bruško????? 😀

denisenko
1. júl 2010

iddem sa škvariť ku sporáku...denisko si vymyslel na večeru palacinky.. 😝 čo už.......... 😖 a potom ho zobudím a šupky dupky zas makať......joj, ako sa mne nechcééééééééééééééé ☹ ☹ ☹

aninka29
1. júl 2010

@denisenko nebolelo 😀 😀 😀 😀 zmákla by som toho aj viac 😀 😀 ...palacinky...výborný nápad...zajtra urobím
@mirrinka ..noooo....tak to je teda zmena.....viem,že si túžila po bábu......ale tak,ak si chcete užiť,precestovať a tak,tak v tom máš pravdu.....nech sa vám darí....a s domčekom ste na tom ako ďaleko???.....držím päste,nech sa dočkáš,čo najskôr 🙂 🙂
a tá súkromná......zatial neriešime...nemáme dôvod......ak zistíme niečo nepekne,alebo tak.....hneď všetkých a všetko zrušíme 😀 😀 😀

denisenko
1. júl 2010

ojoj, aké stručné poobedie...... 😀
aninka, pravdu máš....a my ani nič nepekné nepíšeme, vašk? my sa máme radi 😉 😉
dobrú nocku 🙂

utka
1. júl 2010

Dobrú nôcku...

aninka29
1. júl 2010

@denisenko veru veru....máme sa radi 😵 😵 😵 ...

@utka dnes budem ja posledná.........dobrúúúúú nocku 🙂 🙂 🙂 🙂

jacka
2. júl 2010

dobré ránko... 😎 😎 😎

utka
2. júl 2010

aninka, ja ťa zato predbehnem ráno... 😀
Dobré ránko!
Dnes máme piatok, už aby boli aspoň 3. hodiny 😉.

aninka29
2. júl 2010

chaaa....dobré ráno 🙂 ...
@utka pre dnešok to máš odpustené 😉 ........dnes idete za Vikim,že 😵

aninka29
2. júl 2010

@jacka Maťulkovi nášmu krásavcovi prajem všeeeeeetko len to najlepšie na celom svete.....hlave veľa,veľa zdravíčka...véééélikáááááánsky božtek posielame 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

leninka75
2. júl 2010

ránečko!! 🙂 .......zasa sa nám chystá horúci deň 😵 ........a predĺžený víken!!! 😵

@mirrinka držím palce, aby ti plány vyšli!! 😉 ..........my ostatné budeme cestovať ako spokojné dôchodkyne 😀 😀 😀

@utka moja sa už nevieš dočkať vikinka, že??!! 🙂 🙂 🙂 😵

@jacka maťulkovi prajem veľa zdravíčka, pokoja a bezproblémový štart v škôlke!!! cmuky-cmuk!! 🙂 🙂 😵 😵 😵

súhlas s aninou a deni ohľadne súkromnej témy!!! 😉 😉 😉

letty86
2. júl 2010

ahojte
jacka, maťkovi prajem všeeetko najlepšie k narodeninám, veľa zdravia, šťastia, radosti, lásky, detskej spokojnosti, posielame pusinky 😵 😵
leni, tak aj mne vyšiel tušák, blahoželám 🙂 , lilka sa teší? lebo nám vikinka povedala: som vám hovorila, že nám Ježiško dá bračeka 😵 😵 😵

jacka
2. júl 2010

@aninka29
@leninka75
@letty86
dakujem 😵 😵 😵

jacka
2. júl 2010

ja mám dnes debil den..... 😠

robím palacinky.....už boli hotové.....natriem Maťkovi...že maminka toto nie je dobré 😕 že prečo.....lebo 😠 ...okoštujem....a boli slne namiesto cukru 😠 😠 ...a Peťkovi som robila obedík a zhorel mi...... 😠

to zato že sa ponáhla rýchlo ..som slubila MAťkovi že pojdeme do obchodu na zmrzku 😠

jacka
2. júl 2010

ja to dnes balím z dalšieho cesta mi zhoreli z 5 4 😠

odchádzam preč

aninka29
2. júl 2010

@jacka dnes ti ide moja 😖 .....pošlem ti z mojich.....tiež robím palacinky 😉 ...choďte radšej na tú zmrzlinu...obed dokončíš neskôr 😉

leninka75
2. júl 2010

@letty86 ďakujem letty!! 🙂 ......lilka sa teší!! 😵 ...a musíme sa hrávať, že ja som ona a ona je mamina a má v brušku bábo!!......len nie dievča, ale chlapca 😀 😀 .....ako prázdninujete??

@jacka juj jacka, keď sa raz začne dariť....... 😠 😠 😠 😠 😖 😖 ☹ ☹ .....tak to nemá konca kraja.....

utka
2. júl 2010

jacka, Maťkovi prajeme všetulinko-všetko najlepšie k narodeninkám, veľa zdravíčka a trpezlivých rodičov 😲 !!!
Ideme za Vikim...a veeeeľmi sa na neho tešíííím!!!

mirrinka
2. júl 2010

Všetko najlepšie prajeme Maťkovi aj my s Liankou 🙂

leninka75
2. júl 2010

@mirrinka mirri ty určite vieš, kedy má sviatok minibubba ?? 😉

jacka
2. júl 2010

@mirrinka ,,...dakujem 😵

jacka
2. júl 2010

tak som sa ukludnila........ 😉

vonku zase hic paráda 😝 ...dufam že poobede nezmokneme ako včera...... 😔

pekný víkendík sa praje 😵 😎

leninka75
2. júl 2010

jacka, za už nekuk??? ☹ ....

jacka
2. júl 2010

ale ba......len som to musela rozdýchať 🙂

sme vonku v bazene....a našla som také forum čo píšu o tej hladanej Simonke ☹ ..chudatko maličké 😢

jacka
2. júl 2010

@leninka75 ..čo idete robiť cez víkend?

leninka75
2. júl 2010

to je to dievčatko z Hlohovca, že??..........ju asi niekto ukradol........veď už všeličo prehľadali a nič......

čo bolo nakoniec na obed???.....a ty si v bazéne???...........nóóó, zajtra máme výročník.....11 rokov.......asi niekam skočíme sa napapkať.....a inak plánujeme byť u našich v bazéne......muž plánoval túru, ale v tomto teple som to zrušila......v pondelok asi pôjde do roboty, tak budeme s lilkou samé doma.......a možno si pôjdeme pobehať po potoku...............vy ide mať oslavu, že jacka???......a už ste maťkovi dali šmýkalku???

jacka
2. júl 2010

@leninka75 ...podla toho čo tam píšu....tak ju hladaju vo Váhu......a mamter si všetko vymyslela 😝

tak blahoželám k výročiu 😵 ..oslávte riadne...že 11 rokov...pekne 🙂

nie ešte nedali.......neviem kedy.........bude oslava 😖 ...ked muž príde zase neskoro..

spravial som dalšie cesto na palcinky....s vody..nemala som už liter mlieka.......MAťko ich chcel už včera na večeru tak som mu slubila...pár kuskov som zbuchala..nech má radosť ked má velký den 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre