Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
15. máj 2009

leni tak to ja neviem 😒

jacka
15. máj 2009

leni..skus tesco....

ani len pofot..nech vidim modelku 😉

sa tu s ním doma zbláznim... 😅 ...no čo už..pojdeme poobede...hádam mám pošlu z východu 😎

neboj aninka nebudeme večne tehotne ...treba si to teraz vychutnat..čo potom v 9 mes....sa ani nehneme 😀 ..budeme ležat z nohami hore 😉 😀 😀

aninka29
15. máj 2009

no jacka pochybujem, že pri našich deťoch budeme ležať s vyloženými nohami 😒 😀

jacka a už si si rozmyslela čo budeš variť? 😉

my budeme mať ryžový nákyp a paradajkovú polievku

jacka
15. máj 2009

polievku som robila vajíčkovu..a vypražim syr...nič ma nenapadlo 😖

vy budete mat fajnotku 😉

vlastne máš pravdu s tými nohami.. 😖 ..beriem spät 😝

leninka75
15. máj 2009

keď hovoríte o jedle...ľúbia vaši drobci vajíčka???...........moja tak max. chlebík vo vajíčku a občas vajíčkovú nátierku ale praženica alebo vajo na tvrdo nehrozia!!! 😒

aninka29
15. máj 2009

Simka zo začiatku zjedla tak akurát chlebík vo vajíčku.......ale teraz spapá už aj praženičku 😉 ........nič iné 🙂

jacka
15. máj 2009

Matko sa ide zabit za vajičkom....v akomkolvek stave.... 🙂 len ked je už vajko pomiešanie z niečím iným..ako lečo..tak toto neni dobré 😠 😝

idem s nim aspon na dvor...nech je na vzduchu..pride ako prasiatko 😖

jacka
15. máj 2009

ani a praženičku aj s chlebikom...moj zo začiatku bez..ale teraz spapá aj párky s chlebom 😀

som chcela aby dnes muž ostal doma...že pojdeme na nákupy...a zase nič...ráno sa zobudím a auto nikde a chlapa tiež.. 😝 ..zajtra ideme k našim ..robia guláš tak zas nič...ja si asi už nikdy nič nekupim..teda aspon pokým neporodím

aninka29
15. máj 2009

Simka spapá aj chlebík k praženičke 😉

jacka,neboj príde rad aj na teba 😉 😉

ideme aj my von.........len ešte idem bojovať so Simkou,aby sa obliekala ...........sme ešte stále v pyžame 😉

leninka75
15. máj 2009

jacka, sa naštvi a nakupuj cez net!!!! 😉

siwike25
autor
15. máj 2009

Dobry den herečky,mam chvilku čas tak som vas došla kukenzovat,heh 😉 😉 😉 😉
Ocina pustily včera domenko,bude musiet chodit na chemoterapiu z prevencie,aspon že to lepšie dopadlo.Simonko vstava podla noveho každy den o 08-3h,heheheheeh ale večer chodime o 22-30h spat,tak ma ide trafit šlaaaak 😠 😠 ale nevadi nech si užije do septembra,potom mu to zatrhnem. 😀 😀 😀
Utka pekne autičko ste kupily. 😉 😉
Aninka pekne bruško 😉 😉 😉
Jacka foto???ništ??? 😉 😉
Leninka ako?????
Mirrinka?????????????????????????????????????????absencia??????????
Bubba awojky 😉 😉 😉
Dufam že som na nikoho nezabudla a ozaj leva,čo je snou????Maca????

jacka
15. máj 2009

kuk tu som...Matko ešte beha po dvore....sme sa boli byciklovat...je mokrý ešte aj na chrbte 😝 ...a dnu ani za svet.....

aspon sa v klude najem 🙂

siwi ...neboj bude 😉

aninka29
15. máj 2009

avoj siwi 🙂 no konečne si tu 😵 ...........som rada,že otec sa má dobre 😵
nezabudni fotečku izbičky hodiť 😉

joj,ja ľubim nakupovať cez net 😵 ............ale teraz si na seba netrufam nič kúpiť.......ale Simonke nakupujem 😉 aj teraz čakám balík 🙂

my sme už domka,lebo volal manželík, že príde pre nás a ideme do mestos 😉 ...........ale žiadne nakupovačky,len vybavovačky 😝 .......dúfam, že to bude rýchlovka 😉

jacka
15. máj 2009

leni čo máš dnes fajneho na obed... 🙂

cez net nie....ja to potrebujem vyskušat....omakat...a vidiet na vlastné oči...som staromodna 😝

jej vy sa idete aninka zas tárat 😵 ..super 😉

aninka29
15. máj 2009

no tárať ako tárať 😉
a obed budeme mať zase na večeru 😒

leninka75
15. máj 2009

ahoj siwi!!!......to je fajn, že ocino je doma!!! 🙂 ....radšej prevencia, ako by malo byť zle!!! 🙂 .......a mne to celkom ide, hlavne teraz v piatok!!! 😉 😉 ....a ty ako upratko???....aj si prala??..
😀😀 😀
aninka, tak dobre a rýchlo všetko vybavte!!!! 🙂 .......a čo si objednala simke?? 😉
jacka, dobrú chuť!!!! 🙂

siwike25
autor
15. máj 2009

No hura že ste tu,simonko išiel s dedom na prechadzku 😀 😀 😀 oni dvaja sa veeeeeeeeeelmy lubenkaju.Aninka odfotila by som ale rozbila som fotaaaak 😠 😠 😠 😀
Leninka noooooooo už v piatok som mala všetko na mieste poupratovane,ja som šikulka na ne??? 😉 😉 Nooo vela sme prali,heheheheeh.No som rada že to tak docela dobre dopadlo s ocinom,dufam že mu pomože ta chemo.....

siwike25
autor
15. máj 2009

Zabudla som Simi sa naučil byciklovat... na šlapacom traktore....heheheeh 😀 😀 😀 už mu to pojde dneska lepšie,ale doučisa 😉 😉 cely bol z toho happy 😉 😉

leninka75
15. máj 2009

ty si šikulka siwi!!!! 🙂 .....ani sa nejdem pýtať po kom je simonko taký šíkovníček!!!!!! 😉 😉 😉 ......a čo si robila keď si foťák odpálila??? 😀 😀

leninka75
15. máj 2009

jacka, dnes som sa rozšupla.....pečené buchtle s lekvárom!!!! 🙂 🙂 🙂 .......ešte boli teplé, bolo ich 5 a len sa tak po nich zaprášilo!!!! 😀 😀 😀 😀 ........som zvedavá čo to urobí, keď nie som zvyknutá 😝 😝 😖

jacka
15. máj 2009

leni ...so dobrá..tolko buchiet 🙂 ...čoby spravilo..nič...bude ti dobre 😉

my už spinkáme ... 😔 aj mne sa nejak....no neviem či nepojdem za ním 😉

leninka75
15. máj 2009

jacka, pridám sa ku vám....... 😔 😔

utka
15. máj 2009

Ahojte!
U nás neprší, občas vykukne aj slniečko a vôbec nie je zima. Konečne 😉.
Viki má rád vajíčka, aj praženičku, aj chlebík vo vajíčku, aj vajíčka na tvrdo...
siwi vitaj po dlhom čase a super, že tatko je už domka 😉. A simi je šikulák, náš krpec si ani nechce sadnúť na bicyklík, tak neviem, kedy sa naučí bicyklovať 😕.
aninka, bruško máš akurát a Simonka je ako princezna v tej postieľke 😉.
jacka, aj na tvoje bruško sme zvedavé 🙂 .

leninka75
15. máj 2009

ahoj utka!!! ............aj u nás už vykúka slniečko!!! 😎 😎 😎 ......tak nakoniec tá predpoveď bola dobrá!!! 😉 ......prečo to moje decko nechce tie vajíčka, nechapenzi??!!! 😕 ....a to nám babky dávajú domáce, že aby dieťa malo a dieťa na to kašle, tak sa tlačí maminka a s tatinkom 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
15. máj 2009

leni....to je blbe že nechce....moje sa ide zabit...ked vidi chlebíky tak hned prve čo zmizne je ...vajičko 😀 😀

len tlačte domace nemaju chybu 😉

utka
15. máj 2009

Veru, veru...Aj my dostávame domáce... Mňamky, ale ja osobne tiež veľmi vajíčka nemusím 😉

jacka
15. máj 2009

utka no nemá ma kto odfotit...možno v nedelu...ak sa mi ho podarí prehovrit 😝

aj my chceme slniečko 😎 ....

neboj naučí sa bycikovat...Matko ked je na nom a jazdí tak sa normálne postaví..skoro mi vypadli oči 😉

utka
15. máj 2009

Ale keď jeho to nebaví. Keď ideme von, tak sa ho vzdy spýtam, že čo si berieme, či bicyklík a on, že nieeee ☹

leninka75
15. máj 2009

no ja som zvedavá, aký úspech bude mať to bicyklové odrážadlo čo lilka dostane na narodky......utka, neboj on tomu príde na chuť!!! 😉

leninka75
15. máj 2009

je to niečo takéto len krajšie http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4119268

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre