Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
15. máj 2009

ja sa lúčim!!!........pekný víkendík!!!!.........pa, pa 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

jacka
15. máj 2009

utka neboj aj to pride.....a mali ste tu trojkolku?..tam chcel byt... 😕

jacka
15. máj 2009

leninka aj tebe ...o niečom takom som nepočula...to bude dočiahnut na zem..nechápem ten princip.... 😅 😕
pa leninka 🙂

jacka
15. máj 2009

no ...a ostala som tu sama 😝

aninka29
15. máj 2009

ahojky 🙂
už sme domka 🙂
idem variť 😝

utka
15. máj 2009

Ja som tu jacka...
No trijkolku sme mali, tam sa chcel vozit, ale len keď som ho ja tlačila...

utka
15. máj 2009

Konečne som zistila, kto spieva "moju srdcovku" a stiahla som si to a už to mám aj v mobile. Hurááááá 😀

aninka29
15. máj 2009

utka kto? 😉

ja utekám na poštu mamky,Simke prišli tie komplety a písmenká na dvere 🙂 .........tak sa teškám 😵

jacka
15. máj 2009

tak moj Matko sa už zobudil a s 😢 ...to bude dobry zvyšok dna 😝

utka a akú....srdcovku 🙂

utka ani sa neodstrkávala na trojkolke?...my sme takto zodrali kopec topánok....neboj...ved ked uvidí ostatných tak sa mu bude hádam chciet 🙂

jacka
15. máj 2009

ani ty sa dnes nabeháš 😉

utka
15. máj 2009

Je to Marc Almond-Somethingś Gotte Hold Of My Heart 😵 .
jacka, ani nie, on sa len posadil a vozte ma! A teraz keď vidím tie dribné detičky, že už samé šlapú a on nič ☹

utka
15. máj 2009

...drobné detičky som myslela...

jacka
15. máj 2009

fuha...to nepoznám.....

a po kom že je taký pohodlný..po ockovi 😉 😉

jacka
15. máj 2009

no poznám..ja som tapa..kto by to nepoznal 😲

utka
15. máj 2009

A vieš ako dlho som ju zhaňala...len kôli tomu, že som nevedela kto to spieva...
No neviem po kom je taký pohodlný...Ja som sa rada bicyklovala a manžel vraj tiež...No proste ho to nebaví... 😠

jacka
15. máj 2009

už aj tu vyšlo slniečko 😎 ..pojdeme von...

no ved hádam pride na chut..ked zistí že je to dobré 😉

tak si vytrvala,pokial si ju zohnala 🙂

utka
15. máj 2009

Nooo, som 😉...
Však aj ja v to dúfam, že ho to začne raz baviť, no nechám sa prekvapiť 😀 .
Aj my pôjdeme von, ale ešte spíme len hodinu, takže ešte ho aspoň pol hodku nechám...

jacka
15. máj 2009

teda vonku je nenormálne dusno..teplo ..bez kyslíka....to počasie sa zbláznilo...včera som kurila a dnes... 😅

len tak dalej...ja som veru taká nie...mna to rýchlo prejde...tá vytrvalost 😲

utka
15. máj 2009

Ideme von.Paaaaa

aninka29
15. máj 2009

ženy nenormálne horúco je tu 🙂 😎

tie vecičky sú perfektné 😵 ......nech je cez víkend krásne teplúčko,aby som Simku vyobliekala 🙂 .....v nedeľu ideme na návštevu k mojej tete,a moja malá sesternica bude mať vystúpenie tak sme pozvaní 🙂

veru jacka,včera sme kúrili a dnes sa možme opaľovať 😉

no idem von za Simi 🙂

jacka
15. máj 2009

ja som už tuuuu...idem chystat večeru 🙂

aninka29
15. máj 2009

kuk 🙂
my sme ešte vonku 😎 ........akurát som si prišla pre nejakú mňamku 😉 ........ale o chvíľu už ideme aj my 😉

jacka
15. máj 2009

ha ...my sme ...už...máme plné brušká...ešte som spravila koktail..tak sa dorazím 😀 ..ale maličkemu chutí...kopká a mrvy sa ako o život 🙂

aninka29
15. máj 2009

jacka aký koktail si robkáš? 😉

Simka sa už potápa vo vani 😀 už sa teším kedy pojdem aj ja 🙂

zajtra chcel ísť tatko do zoo.............no šalena sa nevolám,sa tam pojdem dať skántriť a ešte by som aj decko stratila 😝 ........vraj má byť celý deň vstup zadara,tak to tam bude celé východné slovensko 😀 😀 😀

jacka
15. máj 2009

ani...banánový...asi mi roztrhne brucho 😝

len chodte...Simonku na obojok..a ideš 😉 ... 🙂

my ideme zajtra ku našim..hurááááááááááááááááááááááááááááá...ideme na oslavu..ocko mal narodky aj meniny,muž narodky a ja tiež 😉 ....budu varit gulášik..mnami...

ja sa teším ked ten moj čert už bude spat 😀 😔

aninka29
15. máj 2009

juj,a zabudla som vám povedať...........manželík si robil preventívku,komplet vyšetrenia,a dnes bol na očnom a musí nosiť okuliariky na diaľku 😒 ..........tak sme mu boli vybrať okuliariky,a viete aký feši je v nich 😵 😵 😵 som sa normálne druhýkrát zamilovala 😉 ............v stredu ich bude mať hotové,už sa teším aký bude krásavec 😉

a ja som si skúšala slnečné okuliare esprit..............ale keď mi povedala pani cenu,tak mi aj samé zleteli z očí 😀 😀 ............nikdy v živote som si nekúpila slnečňáky za štyri tisícky..............akurát vtedy,keby som si peniazmi aj zadok vytierala 😒 ..........čo sa nikdy nestane 😀

aninka29
15. máj 2009

jacka daj postup........rozmixuješ banány s mliečkom,alebo ako?alebo máš prášok?

takže zajtra oslavujete........len nech vám výjde počasíčko,lebo predpokladám že guláš budete variť vonku 🙂 ............joj,jacka daj si jeden tanier aj za mňa 😉 alebo radšej dve 😀

ja na zajtra nemám žiadny program 😒 ..........chcem aby manža konečne dokončil to zábradlie,tentokrát na balkone,nech je pokoj už.......možno na poobedie niečo vymyslíme 😉 ............a nedeľu máme istú

aninka29
15. máj 2009

joj v tom predošlom prispevku som myslela, že nikdy BY som si nekúpila kuky za štyri tisícky 😉 .........pardón

aninka29
15. máj 2009

nikde nikto????????? 😕

my už spíme 😉 😉

utka
15. máj 2009

Ahojte. My sme pred chvíľou prišli z vonku a teraz chlapi papaju sendviče 😉...
aninka, to nejako skoro??? Či vy nespíte cez obed, že?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre