Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
15. máj 2009

utka no dnes sme nespali.........ale niekedy spíme 😉 ..........ale Simonka vždy zaľahne tak skoro 🙂

utka
15. máj 2009

To nechápem...Viki v sobotu tiež nespal a večer zapal až o 23:15 😠

aninka29
15. máj 2009

utka moja spí tak od narodenia.......donedávna šla do hajan už o siedmej 😉 ..........ale teraz keď sa naposledy zmenil čas, tak som jej to trochu posunula.....však už je veľká,tak nebude chodiť do postele za vidna 😉 .............a naozaj nám nerobí problém večer zaspávať,keď spí aj poobede 🙂 ,a to je jedno či spí hodinu alebo tri 😵 .............ona sa už sama pýta do postele, povie "ja som už unavená,bolia ma očká"............takže no problemo 🙂 ................a dúfam, že aj tá druhá prdlinka bude na tom so spánkom rovnako 😵

mirrinka
15. máj 2009

ahooooooj 😉

aninka29
15. máj 2009

ja odpadnem......kto to k nám zavítal 🙂 ...............ahoj mirri 😵

mirrinka
15. máj 2009

kráľovná sa vrátila 😀 😀 😀 😀 😀 chýbala som vám? 😀

aninka29
15. máj 2009

mirri že sa pýtaš 🙂

no píš,kde ste boli,čo ste robili...........keď si bola mimo taký dlhý čas 😉

a ako snažilkovanie? 😵

mirrinka
15. máj 2009

no kde ste všetky?mám ísť preč? 😀

mirrinka
15. máj 2009

joj,veľa sme toho pochodili,veľa... 😀
snažilkovanie ako vždy - neúspešné ani tento mesiac 😠

utka
15. máj 2009

Ahoooj mirri!!! 😉
aninka, no to máte super!!! Ale nechcem ťa sklamať, ale tá druhá princeznička bude asi pravý opak Simonky 😉

mirrinka
15. máj 2009

utka,vy máte nové autíčko,hej? tak super,gratulujem a veľa kilometrov bez nehody 😉

mirrinka
15. máj 2009

baby,nachvíľku sa vyparím,ale nepojdem daleko,idem vložiť nejaké nové foto 🙂

utka
15. máj 2009

mirrinka, no u nás nové, ale ináč staré. A ďakujem pekneeee 😉

aninka29
15. máj 2009

to preto, že ste furt niekam behali 😉ste mali Lilku odniesť na prázdniny k babke a vy ste sa mali zdržiavať v posteli 🙂 ..........no nemuseli ste len v posteli 😀

tak hoď nejaké new foto.......už ani nevieme ako s malou vyzeráte 😠

aninka29
15. máj 2009

utka nestraš 🙂 .............ale to mi budete závidieť keď bude dobručká 😀 ..však počkajte 😝 nezabúdajte, že ja som bosorka 😀

aninka29
15. máj 2009

jáj,no počkám na mirrinkine fotočky a idem,lebo zaspávam už 😉 ..............moja hodina odbila už 😀

utka
15. máj 2009

aninka, priznám sa ti, že ti závidieť budem 😉...ty bosorka 😀

aninka29
15. máj 2009

utka keď sa mi to podarí,tak až budeš mať druhé bábo 😵 prídem pobosoráčiť aj tebe 🙂

utka
15. máj 2009

ani, tak kukaj. Už tam čosi má... a nezaspinkaj pri tom 😉

mirrinka
15. máj 2009

tak už sú tam - v dvoch albumoch...... ak ste ich teda nevideli na fb - tam je toho omnoho viac 😉

utka
15. máj 2009

mirri, ideme kuken...
aninka, tak už sa teším. Potom sa ozvem 😉

mirrinka
15. máj 2009

aninka,aj mne pobosoruj 😀

aninka29
15. máj 2009

jáj, princezničky, dve modelečky 😵 mirri vyzeráš super s tými vlasmi 🙂 ...........a aj to dievčatko má super háro 😵

takže los košice a los čermel ste boli 😉 .........pekné fotočky

mirrinka
15. máj 2009

dikes.... to dievčatko má teda fakt super háro 😀 to po otcovi 😀 škoda,že ste tam neboli aj vy...aj 1.6.by sme mali ísť do KE 😉

jacka
15. máj 2009

mirri ..ja normálne nechápem 😕 😉 čo sa stalo....ale fotky su super...mala je už aka velká 😅 ..

na aninku pozor,velký bacha....on je ...nikomu ani muk...je bosorka 😀 😉

ale utak má pravdu...druhe bude pravy opak prveho..tak sa teším že budem mat anjelika...a anika sa nevyspí 😀 😝

aninka29
15. máj 2009

všetkým vám pobosorujem 🙂 /inak ženy,ja nie som bosorka,ja len akože,aby ste si nemysleli,nie že sa so mnou nebudete chcieť ani stretnúť 😉 /

utka
15. máj 2009

No super fotky mirrinka!!!
Bože baby, vy dve (aninka, mirrinka) vyzeráte ako také 16-tky 😉...A to bez urážky. Fakt super mlado.

jacka
15. máj 2009

no idem spinkat....sa mi zatváraju oči 😔

dobru noc a pekne sničky.... 😔 😔

mirrinka
15. máj 2009

my vieme,že nie si bosorka 😀 ( dievčatá ani muk,nech si myslí,že si myslíme,že neni bosorka,ale my vieme,že je 😀 😀 😀 😀 (

aninka29
15. máj 2009

jacka len sa neteš 😉 ...........len aby si nemala doma dvoch čertov a ja dvoch anjelikov 😀

mirri a kde v KE budete toho prvého?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre