Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
21. sep 2010

predbehnem ťa utka, ja už idem 😵 😵 😵 😵 .......čavčany ako zdaví moja lilka 🙂 🙂 🙂 🙂

denisenko
21. sep 2010

a čo to, čo to????? na net majú čas len zamestnané ženy??????? 🙂

@leninka75 daj link na tú Nimnicu,ak máš......chystáme sa darovať mojej svokre k 60-tke pobyt v kúpeloch a uvažujeme nad Piešťanami alebo......Rajecké nehrozia, to je zarohom...... 😉 a na čo sa tam špecializujú?????

Denisko kašle stále viac, čo už..... 😒 inak v piatok má isť vraj do cvičiacej skupiny, tak som im rovno povedala, nech dajú na neho pozor, lebo mal zlomenú ruku.....oni cvičia každé ráno pár minút, ale toto býva jeden den ked sa vždy jedna skupina ide vyblázniť a to poriadne s učitelkou..... 😀

joj, žienky moje, vám už padla....a mne po deviatej večer 😝 😔

utka
21. sep 2010

leni, ty si teda...si ma predbehla...akú máš pracovnú dobu?
deni, nesťažuj si...koľko hodín denne makáš vlastne?
Mne sa zdalo, že aj na Vikiho niečo lezie, ale zatiaľ je OK...KLOP-KLOP-KLOP 🙂

leninka75
22. sep 2010

ránečko!!! 🙂 🙂 🙂 ...........zasa krásny dníček pred nami 😵 😵 😵 😵 ...........

@utka .........normálne máme 8 hodinovú prac. dobu.......a cez semester podľa rozvrhu.........keby som bývala tu v ZA poviem, že paráda.......len mňa ešte čaká cesta domkov........a tam dorazíme s mužom pred 17:00 ☹........

@denisenko .......aj tak si dobrá, že zvládaš také neskoré šichty!!..........ja by som už bola hotová!!.......dúfam, že nisko zvládne tú cvičiacu skupinu bez problémov!!!!.........idem ti pohľadať tú nimnicu 😉

inak babuľky aj moja lilka je nejaká na 2 veci......najskôr nádcha....ale sople nešli von ale dnu .....a včera začala pokašlávať......neviem čo mám urobiť.....či do škôlky či doma??? 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 ...

leninka75
22. sep 2010

@denisenko ..http://www.kupelenimnica.sk/........tu je to 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ..........bola si tam niekedy??........ja len tak, že ak je svokra spoločenská, tak nimnica sú mini kúpele kde moc kultúry nezažije.......ale je tam kľud a lesy okolo....

utka
22. sep 2010

Ahojte!
leni, tak to cestovanie je o držku. Ja bývam tu v BA, ale keby som nemala auto, tak mi cesta domov trvá busom 45 min. Autom len nejakých 10 min.

leninka75
22. sep 2010

@utka .......no veru tá mestská doprava vo väčších mestách je tiež k "nezaplateniu" 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ...........vidíš ma napadlo utka, možno mi poradíš...........ako je to s parkovaním pri Eurovei alebo pri hrade????........

denisenko
22. sep 2010

@leninka75 díky 😉 juj, ženy moje...zajtra volno....konečne....ide sa po obchodoch...... 😉

inak, aj Denisko je taký asi ako Lilka, tiež sopel len v nose a pokašliava.....to bude asi školkársky bacil, že?

a kam sa stratili jacka a aninka?????? 😠

denisenko
22. sep 2010

baby ak vám to spustí, skúste kukuk:
http://www.facebook.com/home.php?#!/photo.php?p...

denisenko
22. sep 2010

no neviem ,pustí??????

utka
22. sep 2010

deni, nepustí...
leni, v Eurovei je podzemne parkovisko, my tam zvykneme parkovať...A pri hrade sa dá tiež...

leninka75
23. sep 2010

ránečko!! 🙂 🙂 .......
@denisenko .......tešíš sa na voľný dníček?? 😵 😵 😵 .........obchody traste sa, že!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 .......ja som nechala teraz lilku dni doma a nasadila som jej sinupret, aby sa jej tie hlieny uvoľnili..........dúfam, že to zaberie...

@utka ..dík za info 😉 😉 .........

jacka má stále pokazený PC......aninka písala, že ho má tiež taký kadejaký a v nedeľu jej má prísť mužíček, tak sa asi na neho chystá 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ............

padám na požiarne školenie 😝 😝 😝 😝 ...........ale prídem 😀

mirrinka
23. sep 2010

Leni,všetko najlepšie k narodeninkám 🙂 🙂 🙂

leninka75
23. sep 2010

@mirrinka ......ďakujem!! 🙂 ......ako sa ti darí???..a čo mimi??

mirrinka
23. sep 2010

leni,mám sa výborne-klop klop.....mimi rastie,máme 4,3cm 😀 teda pred týždnom to bolo tolko....o tri týždne idem na dalšiu poradnu,tak som zvedavá....

utka
23. sep 2010

Ahojte...

leninka75
23. sep 2010

@mirrinka .....to je super, taká malá fazuľka!! 🙂 🙂 🙂 🙂 .....nech sa ti stále tak dobre darí!! 😉

@utka .....ahoj! 🙂 ......čo tak stručne?? 😕 .........

@denisenko ....ani mne sa link nedal spustiť!!! ☹ .....čo tam je??

denisenko
23. sep 2010

tak nič, skúsim niečo iné.....moja mini kuchyna.....hodím to na modrú strechu 😉
@utka a to fakt ako stručne..... 😎 ja som bola pre Niska v školke, a hned mi zreferovali, že mal nehodu s nákladákom na ihrisku....oškrel si lavú polovicu tváre.......na pravej ma exem, takže asi je to teraz zajedno.... 😠 ked on nevie nič robiť pomaly..... 😖

v obchodoch som moc nepochodila, ale parádne som si vyventilovala hlavu, už rozmýšlam, čo si kúpim na zimu a nie nad robotou.... 😉

denisenko
23. sep 2010

tak a toto už ísť musí......aj keby nechcelo.....http://www.modrastrecha.sk/fotoblog/denisenko/a...

utka
23. sep 2010

Dnes som nestíhala...dosť práce som mala...
deni, krásne fotky!!!Závidím normálne 😉...

leninka75
24. sep 2010

ránečko!!! 🙂 🙂 🙂 .........juj babuľky posledný deň v práci.....asi takto sa cítim 🙂 ☹ 😒 😠 😀 😖 😝 😅 😢 ..........

leninka75
24. sep 2010

@denisenko .......teeeeeda, krásna kuchyňa!!!!!. 😵 😵 😵 ........nemala som to vidieť, lebo teraz sa ti určite niekedy nanominujem na kafčo, aby som omrkla celý domček 😀 😀 😀 😀 ........taká veselá kuchyňa!!!.......a vy si prerábate podkrovie u niekoho či budete mať sami celý domček???........lebo tá kuchyňa je v podkroví, že??.....

leninka75
24. sep 2010

to nemyslíte vážne??? 😠 ...........dnes ma tu necháte samučičkú??? ☹ .........deni, aspoň ty kukni poobede... 😉

leninka75
24. sep 2010

stôl vyprázdnený, nástenka zrušená, PC vyčistený.......už len domov ísť ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ .......

denisenko
24. sep 2010

a som tuuuuu...... inak, to ako už sa z teba stala žienka domáca na materskej? 😀 Lilka sa určite poteší..... 😉

mne padne tak o 7 týždnov........ ☹ ešte možno vydržím ☹ aj ked Deniskov bacil zo školky už vliezol aj na mna a tatinka...taký sme nachcípaní obaja, že až..... vlastne všetci traja..... 😠

som ráno úplnou náhodou zistila, že Deniskovi sú malé všetky tenisky......a on ani nepípne že ho tlačia 😠
že, maminka, ja som si skrčil pršteky a sú dobré....... 😀 chudatko moje malé..... 😔

denisenko
24. sep 2010

@leninka75 my sme orerábali celé podkrovie, dolu býva svokra.....ale máme samostatne všetko, takže sa dá.... 😀
a aj svokru mám fajn, klop.,klop, klop........ 😉 veselá farba, veru.....kludne sa nanominuj na kafé, dáme si pri krbe.... 😉 a že aj ten je oranžový.... 😀

denisenko
25. sep 2010

ahojteeeee..... 😉
ja viem, že je víkend, ale aj tak mám otázočku......kde ste všetky?????? ☹
včera som už závazne objednala Deniskovi izbičku, ale nie všetko, len zatial to najnutnejšie.....postel, skrina, regál na hračky a šuflíkovú komodu......zatial mu to stačí, písací stolík mu ešte netreba....a ešte musím objednať obliečky vláčika Tomáša..... 😉
peknýýýýý vííííkendííík Vám prajem všetkýýým 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

utka
26. sep 2010

Ahojte!
My sme u našich. Viki nám ochorel, tak idem s ním na OČR. V piatok sme boli na kontrolu na ortopédii s tým jeho vpadnutým hrudníkom...nič sa nezmenilo, nezlepšilo. Dr. nám odporučila 3-mesačný pobyt v ich škôlke-sanatóriu s denným cvičením. Viki protestuje, ale je to pre jeho dobro, takže má chúďatko smolu a od prvého októbra(alebo keď bude zdravý), nastupuje do novej škôlky. Dúfam, že si tam v pohode zvykne. Je tam len pár detí, tak by ani nemal bývať tak často chorý.
A ešte nám v piatok naša dr. zistila parazita v brušku ☹...

letty86
27. sep 2010

ahojte, zlatíčka, akosi je tu ticho 😕, šup, šup na koníka 😵
ja som ešte kinderko. uvidíme ako dlho, v stredu idem na kontrolu, taaak som zvedavá...chytá ma menšia panika z pôrodu, ale to asi poznáte 😨 už sa to blíži 😉

@utka tak držím palce, nech si Vikinko rýchlo zvykne, nech je rýchlo zdravý...my ideme 5.10. na alergo testy, som zvedavá, na čo má alergiu, alebo, na čo všetko, len dúfam, že sa nezľakne, keď uvidí tu malú ihličku, no musím ju na to nejak pripraviť 😖

@denisenko krásna kuchyňa, tam sa bude variť 😵
@leninka75 ako sa cítiš, Laurinka počúva 😵

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre