Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
9. nov 2010

No už som tuuuu...Dnes keď chlapi odišli, tak som zaľahla a spala som do pol desiatej. potom som bola u gynekológa, asi zase mykóza z ATB aj napriek tomu, že som brala aj probiotiká. Potom obchody, pošta, upratovanie a ani som sa nestihla spamätať a musela som fičať po Vikiho do škôlky.

jacka
9. nov 2010

kuk.....

jacka
9. nov 2010

to my asi tie moje detičky robia naschvál......pokial som šla napustiť vanu..tak tlčikom na mäso rozbíjali tyčinky....no hroza to tu kuk..... 😠 😠 😠 😝

utka
9. nov 2010

jacka, tak zase zábava s nimi???

denisenko
10. nov 2010

dobré ránko...... 😉
výnimočne prvá......... 😀 čo to, čo to? 😕
@jacka bud rada, že ti tým tlčikom na masko nechceli umyť okná...... 😀

fuj, to čo je za počasie? celý týžden pod mrakom, hmla a vlhko tak strašne idú do kostí, sa nečudujem, že ma všetko bolí....... 😖

už by som mala asi pomaly začať aj baliť, včera som Deniskovi kúpila ten kufor, tak možeme začať..... 😅 a taký pyšný si s ním chodil po meste ..... 😀

denisenko
10. nov 2010

nikto?????? 😠

denisenko
10. nov 2010

@jacka potrebujem vyklepať pár reznov, tatinkovi do zásoby, pošleš mi tých tvojich dvoch expertov????? 😀

jacka
10. nov 2010

ahojte.....chytááááj 😀 😀

denisenko
10. nov 2010

@jacka dakujem......zídu sa mi..... 😀 Maťko je ešte doma?

jacka
10. nov 2010

@denisenko doma do konca týždna....už je aj Peťko chorý....maju aj teplotu zvýšenú...ahc jááj.....dokolečka dokola 😝

aninka29
10. nov 2010

ahojte 🙂
@jacka júúúj....nech sa chlapci čo najskôr uzdravia,moji zlatí...............moje sa zatiaľ držia....aj keď Simka sem tam zakašle......a huhňavý noštek má stále

aninka29
10. nov 2010

v škôlke začínajú nacvičovať divadielko.....a tá moja herečka sa odmietla zúčastniť ☹ ...vraj sa jej nechce ...no čo s ňou mám robiť...nútiť ju nebudem...aj keď by som bola rada,keby si zahrala.........

denisenko
10. nov 2010

@jacka tak to máš pestré.... ☹ ja si musím zaklopať...klop,klop, klop......denisko sa drží.... 🤐

jacka
10. nov 2010

@denisenko no to teda....... 😝 ......uvidím ako im bude....a zas naklušme k dr.......nuž čo už....... 😔
@aninka29 ...bodaj by už boli....4 dni vydržal v školke.....do kelu 😠 😠

denisenko
10. nov 2010

@jacka my sme akurá dnes preberali s tatinkom, že kedže musel aj s kašlom chodiť do školky, tak aspon sa vyhol tým návratom bacilov....... 😠

denisenko
10. nov 2010

@aninka29 to idú nacvičovať vianočné niečo???? možno si to ešte rozmyslí..... 😵

utka
10. nov 2010

Ahojte. Konečne som doma...ale len na chvíľu.
Ráno som bola na kontrolu u doktorky. Pýtala som si papier na krčné, lebo ma hrozne svrbia uši. Krčná robila až od 11:30, tak som šla nazad do Petržky na iné zdrav. stredisko. Tam krčný neordinoval. Tak som prišla na skok domov a šla nazad k tej prvej. Tam som vysedela dieru, kým som sa dostala na rad...Vypláchli mi uši. teraz budem počuť aj to, čo nemám 😀 . Niečím mi to povytierala, napchala do jedného tampón s nejakou masťou. Predpísala mi ATB masť na 7 dní...malo by to vraj prejsť...Jááááj...už som zúfalá z tohoto môjho zdravotného stavu. zajtra ešte idem na kožné...a v pondelok do roboty.

denisenko
10. nov 2010

@utka no ty si teda užiješ 😔 ked to ide, tak potom asi všetko naraz, že???A Vikimu sa ten hrudníček zlepšil??? 😕

utka
10. nov 2010

Deni,veru-veru...
Vôbec neviem, či má Viki lepšie ten hrudník...mne sa nezdal ani predtým nejaký divný...
Dnes som zarobila 10€ za 10 minút...Bola som na takom prieskume. Dali nám ovoňať 2 wc gely a spísali sme taký dotazník a bolo...

denisenko
10. nov 2010

@utka ved si tam mala vypísať aspon 3 😀

utka
10. nov 2010

@denisenko nedalo sa ☹...To píslala taká "teta"

denisenko
10. nov 2010

idem off....šípková ruženka vstala hore zadočkom.... 😠

utka
10. nov 2010

deni 😉... Paaa

jacka
10. nov 2010

aha prekvapko.......ešte nespím.... 😀 😀

dobru....dufam že už zajtra budem prvá.......tešte sa.... 🙂 🙂 😉

@utka tak takto by som aj ja chcela zarábať.......dohod kšety....aj do Zv......bubáky sa zídu...... 🙂 😉

utka
10. nov 2010

@jacka ako to, že nespíš?
No rada by som pomohla, ale nedá sa...to mi dohodila kamoška...

jacka
11. nov 2010

ahojtééé....... 🙂

@utka ....aj ti neviem ...aj muž ma už vyhadzoval spať 😅 😕 🙄 😠 😠 ,.........tak škoda ...hádam inokedy..... 😉

utka
11. nov 2010

Ahojte.
Ja som mala dnes v pláne nákupy, ale musím čakať doma na uja kuriera. Objednala som si mobil. Dúfam, že príde čo najskôr, lebo obchody čakajú... 😀

jacka
11. nov 2010

@utka ..tak sa tešíš... 😵 😵 .............čo ideš kupovať.....

utka
11. nov 2010

@jacka teším...Vianočné darčeky...

jacka
11. nov 2010

@utka ...juj vianočné darčeky....ach jáááj..... 😔 ....no ja už som dostala vianočný darček.....😝

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre