Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
26. nov 2010

@leninka75 ideš si osladiť život???? ja som to myslela tak, že človek bny už najradšej zdobil stromček, aj darčeky mám tento rok už takmer všetky nakúpené.....akosi v predstihu, inak až týžden pred vianocami....tak sa mi to teraz zdá akosi skoro, ked musím čakať 😀
prezrad, čo dostane Laura???? 😉

idem...prídem....musím ešte poprešívať Deniskovi vydraté kolená na teplákoch....treba využiť, babka má šicí stroj--- 😉
a potom obed....Denisko karfiolová polievka a ja....mnam...jaternička....slinky moje 😀 😀 😀 😀 😀

aninka29
26. nov 2010

@denisenko ja budem robiť tie,čo sú mäkké hneď...takže mám ešte čas s pečením 🙂 ....začnem po Mikulášovi 🙂 .....ja sa už neviem dočkať kedy bude 1december...vylepíme spolu so Simonkou okná vianočnými obrázkami,a to sa už potom ani nenazdáme a bude Štedrý deň 😵 ......................joj,a neskutočne sa teším na vianočné trhy u nás.....mali by byť budúci týždeň už....len musím vziať aj šoféra...aby som si mohla dať medovinku 😀

aninka29
26. nov 2010

ja robím čínu....dávno sme nemali......akurát k tomu nerobím ryžu,ale zemiakovú kašu...princezná si nakázala 😀

denisenko
26. nov 2010

@aninka29 ešteže máme tie detičky....aspon si povedia, čo máme variť 😀

leninka75
26. nov 2010

@denisenko .............Laura len tak symbolicky 😉 ..............body, knižku a nejaké hrkálky.........
@aninka29 ......hoď recept na medovníčky..ja mám len také čo musia postáť............

jacka
26. nov 2010

mamky ja som zaspala pri Maťkovi ako nič......ech...škoda že len dlhšie nepotiahol 😖

pojdeme o chviločku pre Maťula....a vraj maju lacné joguty v Lidli...tak tam skočím....to bude zas o držku s tými mojimi .čertíkmi.....ale čo už.....zachvlu ich budem oboch nahánať po obchode a nič nekupim 😀 😀

jacka
26. nov 2010

veru zachvilu ťuk ťuk...kolp klop vianoce....hurá.......

ozaj ..vykuklo aj tu už konečne slniečko 😎 😎

jacka
26. nov 2010

mám obrovsku chuť na haruľu.......lem mi ju nemá kto urobiť 😔 -........ktorá sa ponúknete.... 😉 😉

denisenko
26. nov 2010

@jacka harula...to je niečo ako zemiaková placka? 😕
jupí, tešme sa.....kurier doniesol Deniskovi matrac do postele......takže ju asi začnem pomaly cez víkend aj montovať.... 😅 aj stolár mal dobrú správičku...naisto platí pondelok na dvere...konečne.....potom rýchlo vyluxujem a zakúrim v krbe......a príde tatinko..... 😉 😉 😉

Denisko mi stavia u babky na dvore nový dom.....tak budeme mať dva 😀 len akúsi deravú strechu urobil... 😀 už sa tam hrá sam tretiu hodinu...výkon..... 😉

mirrinka
26. nov 2010

@aninka29 ahoj,tak som doma...je to na 100% chlap s plnou výbavou 😀 ale ešte musím isť raz v stredu,lebo bol zle natočeny a nedalo sa všetko dobre premerať,no to čo pozrela dnes bolo všetko ok. v stredu tam už bude dankovčík,ale aj táto dr.Jánošová bola strašne zlatá a milá....všetko mi pekne povysvetľovala...a ma prekvapilo že je taká mladá,vyzerala mladšie než ja 🙂

letty86
26. nov 2010

😵 ahojte
ja len malý kuk na vás, nestíham...zajtra máme krstiny, tak dúfam, že všetko bude o.k. 😉
krásny víkend, pa 😵

denisenko
26. nov 2010

@mirrinka tak bude párik, super.....a aké meno???? 🙂 aj mne sa zdá, že tí mladší doktori a doktorky sú akýsi milší.....žeby brali ohlad na náš vek???aj ked u teba to asi ešte neplatí....... 😅
@letty86 držíme palčeky aby vám to vyšlo.....peknú oslavu a nezabudni hodiť foto... 😉

mirrinka
26. nov 2010

@denisenko bude to Martinko po tatkovi 😉

denisenko
26. nov 2010

@mirrinka tak bude další Maťko do partie..... 😉

utka
26. nov 2010

Ahojte!
Konečne doma! Celý týždeň bola katarstrofa v robote...a to nie je ešte koniec, som zvedavá do kedy?!
jacka, si zaspala s Maťko a potom šla po Maťka do škôlky? A nezaspala si s Peťkom?
mirri, tak chlop? Super...
Aj ja by som už najradšej robila stromček. Medovníčky napečiem rýchlo, lebo mám v mraziaku cesto od minulého roka...

aninka29
26. nov 2010

@mirrinka super,gratulujem ešte raz 😵 😵 😵 takže chlap s plnou výbavou 🙂 🙂 🙂
@jacka keď si tú haruľu robila...tak si prosím....hoď mi áno...otváram okno 😀 .....
@leninka75 hodím ti ten recept....len ho musím vyloviť...neviem kam som ho zapotrošila
@letty86 tak nech vám krstinky vyjdu podľa predstav 😵 🙂
@utka cez víkend aspoň trošku vypneš 🙂 ...to je tak..vy pracujúce žienky...nezávidím
@denisenko takže vianoce už budete tráviť vo vlastnom?.....no super....mohla by si dať nejaké new fotečky vášho domčeka 😉 ...nech sa pokocháme 🙂

aninka29
26. nov 2010

@denisenko ja som si ťa našla na modrej streche 🙂 .......prekráááááásna kuchyňa....tá linka 😵 ....to sa bude variť 🙂 ......aj to miesto na okne pre bylinky sa mi moc páči 😵 😵 😵 .....aj kúpeľňa je krásna 🙂 ....ty máš asi všetko viac menej zladené do oranžova

denisenko
26. nov 2010

@aninka29 veru...oranžova.....iba spálna je fialovoružová..... 😀 joj, žienky moje, balím veci do škatul....aj mi nejako smutno ostalo.....aj fotky som už zložila z našej izby u maminy 😔

denisenko
26. nov 2010

dobrú noc a pekný víkend.... 😉
idem off, ráno vstávame o5-tej..... 😝 ked si predstavím tu kosu...... 😝 😝 😝 😝 😝 😝

utka
26. nov 2010

deni, papa... a ako ťa nájdem na modrej streche?

aninka29
27. nov 2010

dobré ránko.......kurnik...to normálne že sneží ..ani neviem či sa mám tešiť
@denisenko prečo ráno o piatej?....cestuješ niekam?.........nezabudni potom hodiť fotečky hotovej Niskovej izbičky aj spálne 😵

aninka29
27. nov 2010

ja som nakoniec tie lístky na Pinocchia kúpila 🙂 ....dnes si ich musím ísť vyzdvihnúť.......len neviem ako,keďže sneží....bojím,bojím sadnúť do auta ☹ ...tak snáď snežiť prestane...všetko sa roztopí a môžem ísť 😉 .............a dúfam,že manžovi sa podarí doraziť domov....lebo inak pôjde Simuška so svokrou

jacka
27. nov 2010

ahojte...

@aninka29 ..tak chytaj...som urobila dnes na obed........dufam že ti dorazia....... 🙂 😉 😉

@denisenko ..ved nebud smutnučká.....konečne budete vo svojom....mala by si sa tešiť....veru hod foto nech sa aj my pokocháme

jacka
27. nov 2010

aj tu kopec snehu do rána.......deti sa vyšantili...Peťulo nechcel jasnačka rukavice tak každu chvilu vrieskal........aj som chcela vytiahnuť sánky........len su pre mna vysoko....... 😝 ...a teraz to vyzerá že zachvilu sniežik bude fuč....... ☹ ☹ ...................takúto člapkanicu z duše neznášam 😠 😠

utka
27. nov 2010

Ahojte.
Tu v noci padal sneh s dažďom...
O chvíľu vyrážame do ZV. Budem bez netu. Tak sa ozvem až zajtra, keď prídeme domov! Paaaa

jacka
27. nov 2010

@utka .....pokial prídete bude aj po snehu...... 😉 ...a ešte sa aj vetrisko pridal.....no hnus je ...sa nedá už ani von ísť 😠 😠 😖

denisenko
27. nov 2010

ahojte... 😉
žienky moje, dneska sa nám darilo od rána.......
@aninka29 cestovali sme skoro ráno do Rajca, tak preto tak skoro....lenže ten moj malý čert nespal už od 4-tej 😀 v Prievidzi sa náš autobus tukol s taxíkom a trošku sa oškreli a akoby to nestačilo, hore na Klak sme dostali taký malý šmyk, pretože cestári asi zaspali dobu ......a potom sme museli polhodinu čakt, kým to niekto príde poodhrnat.....ale nakoniec všetko dobre dopadlo..... 😉 aj vodár prišiel a už nám tečie vodička, wc namontované..... 😉

fotečky nejaké budú až na Vianoce.... 😎

denisenko
27. nov 2010

@jacka aj my tu máme kopy snehu, ale je teplo, je to také mokré....fuj 😠 Denisko z toho robil snehové gule....a hádzal do mna... 😝

aninka29
27. nov 2010

aj u nás je už člapkanica riadna 😝 😝 ...ale detičky sa doobedu poriadne vyšantili v snehu 🙂
nakoniec som do toho mesta šla aj po snehu 😀 ....proste mi to nedalo...chcela som mať všetko vybavené,nakúpené...ešte aj darček pod stromček som si stihla kúpiť.....snehule 🙂 ...moc sa mi ľúbili...aj keď z tej ceny som nešťastná 😝 🤐 ...takže kvôli tomu už budem ticho 😀 manžovi už ani neceknem,že niečo ešte chcem 😀 😀 😀
@jacka no čo si nezavolala?......som nebola doma....mohla som okno otvoriť......nedošli k nám....asi si ich uchmatol náš sused...ten sa vetrá holý na okne furt 😀 😠

aninka29
27. nov 2010

mamky nemáte náhodou niektorá skúsenosti s foto na plátno???....

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre