Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
1. dec 2010

@denisenko ...počuj....to som ako pochopila že 18.12.2010 .....to akože máte svadbu....alebo som to ako pochopila...........že fakt máte svadbu??????..........chytro napíš...lebo ani nezaspím.....

jacka
1. dec 2010

@leninka75 ....auto šlo so servisu lebo muž mal nehodu..tresli do neho .....tak sa nedaju zatvoriť 5 dvere.......a zadné dvere sa zas nedaju otvoriť..........no proste je to posunuté.....dufam že nám ho neodpíšu........lebo také vraj nechcu natiahnuť........či ako to opravuju..... 😅

jáj rexík.....muž mu to dal do záložiek...tak hocikedy frčí 😀 😀 ...len zvuky počujem 😀 😀 .....ale len z mierou 😉

pekne priberáte.....ešte kojíš?........a čo prsníky nebolia.......a v noci ako spinká......nenechaj ma v tom samú...prosím.... 😉

ušká.....tak dufam že nebudete plačkať?..... ☹ ....to kde idete prepichovať.......

jacka
1. dec 2010

dobrú nocku...akurát sa mi zas Peťulo budííííííííííííííí..... 😠

utka
1. dec 2010

leni, hej, Viki mal laryngitídu, tak ešte sa kuríruje...
jacka, havaria...fíha...

denisenko
2. dec 2010

dobré ránko..... 😉
žeby zas prvá.....??????lepším sa....... 😀
@jacka zaspala si kludne? ja som bola ešte oškrabat z malovky aspon malé okná..... 😝 veru tak, svatba by mala byt....držím si pale , aby sa do toho niečo nestalo...... 🤐 😵
aj Deniskovi začali také hustejšie soplíky vytekat, ale ten kašel.....des----čakám na tatinka, ako na spasenie.....donesie inhalátor a o chvilu bude po kašli....ale si veríme, že??????? 😀

denisenko
2. dec 2010

baby, aký rexík? 😕

jacka
2. dec 2010

ahojte......

@denisenko ...no nespala.......ako by som mohla.......a to len takto nám oznamuješ?.......hmmm 😠 😉 😉 ha...... 😠 😉 😉 .....normálen že som v šoku....takom milom 😵 ..to je peknéééééé...takto pred vianocami 🙂

@utka ......ešte že sa to mne nestalo..... 😀 ....ale nič vážne...len auto staré tak sa ním velmi baviť nebudú 😝

leninka75
2. dec 2010

ahojte!!!..............dnes mi to vyšlo trošku skôr!! 🙂
@denisenko .......teda deni to je super správa, drží palčeky aby to už vyšlo!!!! 😵 😵 ................a kde bude svadba??.......a čo šaty, máš???.........môžem sa pozvať na koláčiky??? 😀 😀 ...............
@utka ........juj vám sa to nejako často vracia......nemal to už aspoň 2x???.........či sa mi to len zdá?? 😕

@jacka ..........aha tak tak to je s tým autom!!............no smola!!!.............a nespomínala si nejaké nové??......hej kojím, ale stále mám strach aby jej to mliečko stačilo, lebo Laura je riadny papkáčik 😉 .........prsia našťastie už nebolia len také mravenčenie keď sa nalieva mliečko 🙂 ...............poteším ťa trošku moja dnes bola Laura hore od 3:15 do 6:30 ☹ ☹ ☹ ☹..............neplakala, len nespala.....kukala a kukala.................inak niekedy dokáže prespať aj celý deň, čo sa až bojím či jej niečo nie je........

leninka75
2. dec 2010

@denisenko ...http://rexik.zoznam.sk/hry/strana/2/.....tu máš deni link......je to stránka s kadejakými hrami...naša Lilda na tom po večeroch frčí 😀 😀 ....................taký malý závislák sa z nej stáva 😅

leninka75
2. dec 2010

a už máme mesiac!!!!! 😵 😵 😵 ..............ale to beží!!!..........aby som jej pomaly začala chystať tašku do školy 😀 😀 😀 😀 😀 😀

letty86
2. dec 2010

ahojte, kočky
my sme mali včera hrozný deň, Maťko bol celý deň nespokojný, ani poriadne nespal, len plačkal ☹ už sme boli s mužom zúfalí, taký ešte nebol. Okolo siedmej sme zavolali kamoškinu mamku, nech mu zhodí uhlíky, lebo naše zúfalstvo vrcholilo...doobedu u nás bola jedna suseda, nešla jej telka a samozrejme kuk a joj na Maťka...neviem, či tomu až tak verím, ale spadla jedna zápalka a akurát vyšlo na ženu a potom Maťko koneeeečne zaspinkal a zobudil sa až o pol druhej na papkanie....ja som o osmej večer zaspala unavená a vyšťavená ako pes ☹ .Dnes Maťko zatiaľ v pohode, tak uvidíme, snáď sa to nebude opakovať....a dali sme mu hneď červenú šnúrku 😔
@leninka75 fajné miery má Laurinka, ako Maťko. Ja som Maťkovi na krst obliekla také hrubšie zamatové polodupačky, aby sa ľahko dostal k brušku, ale aj tak som ich musla zobliecť, lebo mu pomazával aj nožičky, my sme mali gréckokatolícky krst. Ešte som minule zabudla, Maťka kúpem každý druhý deň, ale začnem každý, viem, že teraz to už tak neoporúčajú, ale Maťkovi sa to začalo páčiť a bude mať rituál, okúpkať a spinuškať 😉 Von sa snažím každý
deň, ak nejdem, tak ho nababuším a dám k otvorenému oknu.
@jacka ešťeže sa manžovi nič nestalo 😔
@denisenko jeeej, bude svadba, nech to vyjde podľa predstáv a chceme foto 😉

letty86
2. dec 2010

@leninka75 blahoželáme 🙂 Marcelko má presne o 20 dní viac 😵 tak si rezervujem nevestičku 😅 😅 😅
Maťko sa už začína usmievať 😵 😵 😵

leninka75
2. dec 2010

@letty86 ......ahoj letty!!!......uf to ste ted amali za deň!!!!...............ale tomu urieknutiu by som aj celkom verila........moja babka vždy keď je u nás tak laure pretiera čelo opakom ruky a potom si akože odpľuje.....tak s krstom to máme trošku jednoduchšie u nás sa pomazáva len hruď............a to pomazanie nožičiek bola bleskovka, lebo si neviem predstaviť mať dlho vyzlečeného takého drobčeka............mne tiež kúpanie vychádza len každý druhý deň lebo zvyčajne každý prvý ho Laura prespí a neskoro ju zasa kúpať nechcem.............ale tiež by som ju rada kúpala každý deň lebo potom lepšie zaspinká.......veru som minule rozmýšľala kedy je Maťko narodený, takže 22. 😉 ..................dohodneme svadbu???
😵

jacka
2. dec 2010

@leninka75 ....nove autíčko frčí ako dábel.....len ja sa na nom bojím jazdiť....... 😔 ....... 😝 ..........................určite máš dosť mliečka......presne tolko kolko Laurinka potrebuje.......... 😵 ..........to ti fakt prespí celý den.......to akože fakt???,.......a potom ked cez den spinká tak čo v noci?.............určite jej nič nie je........len sa potrebuje vyspinkať........ 😵 🙂 😉 .....božinku čo by som ja za to dala.......

leninka75
2. dec 2010

@jacka .....asi som si to vymodlila, lebo celé tehotenstvo som do modlitby zahŕňala aj prosbu o dobré bábätko, ktoré by som si konečne užila lebo pri lilke som bola uzlík nervov..........idem trošku s lauričkou von užiť si slniečko, síce zubaté ale je...pa, pa

jacka
2. dec 2010

@letty86 ..juj moja.....nezávidím ti......ja som tiež padala unavou..........ja som ho pretierala pocikanou plienkou............ale Peťko má ešte aj teraz také obdobie že neviem prečo stále vreští.....a treba byť hlavne v klude.....teda ked sa dá........lebo detičky su ako senzory.......všetko vnímaju čo my prežívame.............aj ked viem že nie vždy sa to dá......... 😔 teda asi sa to vobec nedá ked nevieme prečo plaču 😔

jacka
2. dec 2010

@leninka75 slniečko?????.......aj tu pošli......sme tu mali asi len hodku.....a teraz to tu vyzerá na depku 😠 😀 😀

jacka
2. dec 2010

vidím že dalšie zásnuby sa tu chystaju........leni...vy ste už mali krstiny?......

jacka
2. dec 2010

však aj ja som chcela spavé dietatko.....a ked to porovnám tak Maťko bol v tom prípade medvedík spavý...... 😔

leninka75
2. dec 2010

@jacka ............nedalo mi ešte som tu 😀 ................my krstíme 12.12.....síce farár trošku frrflal, že krstí sa koncom mesiaca a nie v strede, ale ukecali sme ho 😉 .............veď rozmýšľam čo všetko musím pokúpiť.............pekne som to všetko rozhodila po rodine...mama urobí rezne, babka urobila domáce rezance a fikne mi kuru na polievku, teta mi upečie nejaké koláče, kamoška tortu, svokra také slané kysnuté pečivo a ja urobím zemiakový šalát a polievku.........šikulka som!!! 😀 😀 😀 ..........ale už fakt idem...pa

jacka
2. dec 2010

@leninka75 ..že fikne 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ........................a vy ste katolíci?........dobre som pochopila?...............ale zadelila si to fakt dobre........ 😉 😉 😉 ...šikovnica si...... 🙂 😉 🙂 ....len pekne chod.........kolko krát chodíte za den von?......

jacka
2. dec 2010

takže som tu ostala sama..............na okná sme nastriekali už vianoce............takže sa pomaličky možu blížiť......ale len velmi pomaly.....nemám darčeky😔

aninka29
2. dec 2010

ahojte mamulky...nemám moc času.... 😝
@denisenko tak to gratulujem 😵 😵 😵 ...nech Vám všetko vyjde podľa predstáv 🙂 🙂 🙂
@leninka75 tu je ten môj recept na mäkké medovníky......ja ich už idem konečne robiť zajtra...nech to tu voní 🙂
potrebujeme:
650g hladká múka
250g maslo
vajcia 3 ks
3 a pol lyžice medu
1čl škorica
1čl sóda jedlá
1čl perníkové korenie
1 vajce na potretie
príprava: vymiešame vajcia s cukrom a mäkkým maslom,pridáme zvyšné suroviny a vypracujeme cesto.Cca hodku necháme cesto odstáť v chlade /ja si ho zabalím do fólie/....a potom vaľkáš,vykrajuješ,ukladáš a pečieš 🙂 ..ja pečiem cca 15min na 180 stupňov.....záleži aj od hrúbky cesta......a nakoniec zdobím 🙂

aninka29
2. dec 2010

utekám mamky...zajtra si vás dočítam...pááááááááááá 🙂

jacka
2. dec 2010

@aninka29 ..ty si tu bola fakt len na otočku 😉

letty86
2. dec 2010

@leninka75 to som ani nevedela, že sa krstí koncom mesiaca 😕 ...dobre si si to vymyslela, deľba práce jasná pre každého 😉 ...nám moja mamka navrhla, že urobí krstiny u nej doma, ale sme to zavrhli, riadne by sa narobila a tak pekne krásne iba v reštike hodovala a my s ňou 😀
@jacka veru, všetko vnímajú...včera som teda slovo kľud veľmi nepoznala 😖

jacka
2. dec 2010

@letty86 ..aj my sme mali v reštike......žiadne stresy nahánčaky.....a tak......
že klud.....čo to je????.....

denisenko
2. dec 2010

ale ste sa rozkecali, ježibabky.... 😉
my sme boli s Deniskom dneska na výlete akože až v žiline, ale jeho milovaným vláčikom a na vlakovej stanici bol odstavený ten nový poschodák.....no, dieta moje si šlo oči vyočit...... 😀 a vraj náš tatinko dorazí dnes nadránom.....tak sa teším,len viem, že zas od strachu o neho nebudem spat.... ☹
a ochorel nám kocúr.....to isté čo presne pred rokom...... 😝 len čo napadne sneh, objaví sa mu piesok v ladvinách...asi prechladnutie, podla mna....... 😔

aj my sme mali už dnes vianoce....kúpila som dalšie a dúfam že posledné ozdoby na stromček, tak som sa vytešovala 🙂
@letty86 veru si to dobre vymyslela stými krstinami...... 😉 len sa mi zdá čudné, že to novorodeniatko musia pri tom aj vyzliect.....nie je im zima?
@leninka75 svatba bude len tak akože...ale na zákusky sa pozvat kludne možeš 😀

utka
2. dec 2010

Ahojte!
My sme boli dnes vo Viedni...v takom obchoďáku. Shopping center sud. Vraj najväčší v Európe...ale asi aj najdrahší. Nič sme nekúpili. Zbytočne sme zabili čas, minuli peniaze na naftu a diaľničnú známku. A som unavená ako pes!
Ja som už včera pobalila všetky darčeky. No je ich nejako veľa sa mi zdá...Nevadí...to bude radosti!!! Už sa teším na to rozbaľovanie!!!

utka
2. dec 2010

Leni, Viki mal laryngitídu teraz druhý krát...a dúfam, že posledný, lebo je to o držku...

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre